0
16:53

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας, καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

16:52

Από ένα βαθμό μοιράστηκαν Ροδίτες και Βολιώτες, που πάνε στους 14, σε ένα ματς που θα ξεχαστεί γρήγορα. Καλύτεροι ελαφρώς οι Ροδίτες, είχαν δοκάρι οι Βολιώτες με τον Ντούνη στο 37'.

16:51

Λήξη της αναμέτρησης στη Ρόδο, τελικό αποτέλεσμα Διαγόρας - Ολυμπιακός Βόλου 0-0

16:48

90+1': Διακοπή στο ματς για τραυματισμό του Ρόκα

16:47

Συμπληρώσαμε τα 90 λεπτά, τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

16:47

90': Κούρσα του Κουτσιανικούλη από τα δεξιά, ο Ηλιάδης παραχωρεί κόρνερ.

16:46

89': Κίτρινη κάρτα στον Αθανασίου για μαρκάρισμα στον Λάσκαρη.

16:44

87: Δεύτερη αλλαγή για τον Διαγόρα μέσα ο Πατσαρούχας, έξω ο Κέρι ο κορυφαίος της ροδίτικης ομάδας.

16:43

86': Ο Δεινόπαππας αποτελεί την τρίτη αλλαγή του Ολυμπιακού Βόλου στη θέση του Πόζογλου.

16:42

85': Ο Γιδόπουλος μπλοκάρει τη μπάλα στην εκτέλεση του Κέρι.

16:42

85': Ο Κέρι εκτελεί το κόρνερ, νέο κόρνερ παραχωρεί ο Γιδόπουλος

16:41

84': Ο Γλυνός κάνει την σέντρα από τα δεξιά, ο Ρόκας για καλό και για κακό παραχωρεί κόρνερ.

16:38

81': Εκτέλεση φάουλ από τον Κέρι, μπλοκάρει τη μπάλα ο Γιδόπουλος.

16:37

80': Κίτρινη κάρτα στον Προβατίδη.

16:35

78': Απευθείας το φάουλ του Κέρι, άουτ η μπάλα.

16:33

76': Ο Γούλας που μόλις μπήκε στο ματς κάνει ωραία ενέργεια και κερδίζει φάουλ από τον Λάσκαρη.

16:32

75': Ο Γούλας στη θέση του Μπουρλάκη στην πρώτη αλλαγή του Διαγόρα.

16:30

73': Ο Βοσνακίδης παραχωρεί κόρνερ, το εκτελεί ο Κέρι με πάσα στον Γλυνό, πάλι ο Κέρι, η μπάλα όμως βγαίνει άουτ.

16:28

71': Ο Κέρι το εκτελεί, απευθείας άουτ η μπάλα.

16:27

70': Φάουλ κάνει ο Φαζός στον Κέρι και κίτρινη κάρτα για τον άσο του Ολυμπιακού Βόλου

16:24

67': Πρώτο σουτ στο δεύτερο μέρος για τον Ολυμπιακό Βόλου με τον Πόζογλου να το επιχειρεί, ο Τσέλιος μπλοκάρει τη μπάλα.

16:21

64': Με έντεκα και πάλι ο Ολυμπιακός Βόλου, ο Ρόκας στη θέση του τραυματία Γραικού.

16:20

Με δέκα προσωρινά οι Βολιώτες...

16:18

61': Διακοπή στο ματς για τραυματισμό του Γραικού, έξω ο παίκτης του Ολυμπιακού Βόλου.

16:17

Μία ώρα αγώνα, καλύτερος ο Διαγόρας στα πρώτα λεπτά του δευτέρου μέρους.

16:16

59': Ο Κέρι κάνει ωραία προσωπική ενέργεια και πασάρει στον Αθανασίου, σουτ από τον άξονα μπλοκάρει ο Γιδόπουλος.

16:14

57': Ο Κέρι εκτελεί το φάουλ, με τις γροθιές διώχνει ο Γιδόπουλος.

16:14

57': Κίτρινη κάρτα στον Λάσκαρη για φάουλ στον Γλυνό.

16:13

56': Οφσάιντ ο Μπαρμπαρούσης, σωστή η υπόδειξη.

16:10

53': Πρώτη κίτρινη στο ματς την βλέπει ο Πόζογλου για φάουλ στον Αθανασίου.

16:08

51': Πρώτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό Βόλου ο Σκοπελίτης στη θέση του Ντούνη.

16:06

49': Ο Κέρι εκτελεί το κόρνερ διώχνει τη μπάλα ο Τσίτας.

16:05

48': Φάουλ έχει κερδίσει ο Διαγόρας εκτελεί ο Κέρι διώχνει με υπερένταση ο Γιδόπουλος και ο Βοσνακίδης παραχωρεί κόρνερ.

16:03

46': Μεγάλη ευκαιρία με το ξεκίνημα του δευτέρου μέρους για τον Διαγόρα, σουτ του Γλυνού δύσκολη επέμβαση του Γιδόπουλου.

16:03

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.