1
18:57

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας, καλό βράδυ από το a-sports.gr.

18:55

Πολύ μεγάλη νίκη για τον Ατρόμητο απέναντι στον ΟΦΗ με 2-1 σε ένα ματς με ένα ημίχρονο για κάθε ομάδα. Καλύτεροι οι Αθηναίοι στο πρώτο μισό, καλύτερος ο ΟΦΗ στο δεύτερο. Μόλις στο 3' ο Μανούσος το 1-0, το 1-1 στο 21' ο Ναμπί και στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων ο Γιακουμάκης το γκολ της νίκης για τον Ατρόμητο. Διπλό δοκάρι για τους γηπεδούχους στο 27' με Ρόσα και Ενσικουλού, δοκάρι και οι Κρητικοί στο 72' με τον Σεμέδο. Τέταρτη νίκη για την αθηναϊκή ομάδα που ανεβαίνει στους 14 πόντους, παραμένει στους 16 η ομάδα του Σίμου.

18:54

Λήξη της αναμέτρησης, Ατρόμητος - ΟΦΗ 2-1.

18:53

Πολύ ωραίο κατέβασμα της μπάλας από τον Ουμπίντες και πάσα στον Ενσικουλού ο οποίος από τα αριστερά κάνει το γύρισμα στον Γιακουμάκη ο οποίος στο πρώτο δοκάρι κάνει το 2-1 και χαρίζει τη νίκη στον Ατρόμητο.

18:52

90+5': ΓΚΟΛ για τον Ατρόμητο!

18:51

90+4': Τρίτη και τελευταία αλλαγή για τον ΟΦΗ, ο Σεμέντο αποχωρεί και ο Φερέιρα περνά στο ματς.

18:50

90+3': Δυνατό σουτ του Στάικου μέσα από την περιοχή δύσκολα ο Μέγερι διώχνει την μπάλα.

18:49

Για να δούμε αν θα έχουμε νικητή στο Περιστέρι.

18:47

Συμπληρώσαμε τα 90 λεπτά, τέσσερα επιπλέον θα έχουμε.

18:46

89': Κίτρινη κάρτα στον Γούτα για φάουλ στον Φιγκεϊρέδο.

18:44

87: Ναμπί βγαίνει, Στάικος μπαίνει στη δεύτερη αλλαγή του ΟΦΗ.

18:41

84'; Τρίτη και τελευταία αλλαγή για τον Ατρόμητο ο Ουμπίντες στη θέση του Μανούσου.

18:39

82': Ο Ενσικουλού πάσα για τον Βέλλιο, αυτός με τη μία για τον Μανούσο το πλασέ του τελευταίου δεν είναι καλό, ο Σωτηρίου μπλοκάρει την μπάλα.

18:37

80': Γύρισμα του Μπράουν στην περιοχή, ο πανταχού παρών Ρισβάνης αλλοιώνει την πορεία της μπάλας με τον Μέγερι να βγαίνει και να μπλοκάρει.

18:35

78': Νέα κίτρινη στο ματς την βλέπει ο Ρισβάνης.

18:34

77': Από την εκτέλεση του κόρνερ, ο Γιακουμάκης κάνει το σουτ για να στείλει την μπάλα λίγο άουτ.

18:33

76': Ο Ενσικουλού από τα αριστερά επιχειρεί να μπει στην περιοχή, σε κόρνερ ο Μπράουν.

18:32

75': Λάθος του Μπράουν, ο Γιακουμάκης κλέβει την μπάλα, πασάρει στον Βέλλιο ο οποίος μέσα από την περιοχή δεν κάνει καλό σουτ με την μπάλα να περνά άουτ.

18:30

73': Δεύτερη αλλαγή από πλευράς Κορακάκη μπαίνει ο Βέλλιος στη θέση του Ανδρούτσου.

18:29

72': Δοκάρι και για τον ΟΦΗ! Κάθετη του Νέιρα για τον Σεμέδο ο τελευταίος μεσα στην περιοχή με σουτ στέλνει την μπάλα στο αριστερό δοκάρι.

18:26

69': Κακή εκτέλεση φάουλ του Ναμπί, η μπάλα πάνω από τα δοκάρια του Μέγερι.

18:25

68': Κίτρινη βλέπει ο μπακ του Ατρόμητου.

18:25

68': Φάουλ σε καλό σημείο κερδίζει ο Σεμέντο από τον Γκάλο.

18:22

65': Φιγκειρέδο αντί Μάνου στην πρώτη κίνηση του Σίμου από πλευράς ΟΦΗ.

18:20

63': Σέντρα του Μανούσου από τα δεξιά στην περιοχή ο Γιακουμάκης κάνει το ανάποδο ψαλίδι η μπάλα πάνω από τα δοκάρια του Σωτηρίου.

18:18

61': Πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο, έξω ο Ρόσα, μέσα ο Γιακουμάκης.

18:17

Mία ώρα αγώνα καλύτερος ο ΟΦΗ στο δεύτερο μέρος.

18:14

Ακούσιο το χέρι συνεχίζεται το ματς

18:13

56': Εκτελείται το κόρνερ από τον Νέιρα, η μπάλα στο χέρι του Γούτα και ο Κουτσιαύτης ζητά να περιμένουν για να εξεταστεί η φάση στο VAR.

18:12

55': Ο Σεμέντο προσπαθεί να γυρίσει την μπάλα σε κόρνερ ο Ρισβάνης.

18:09

52': Μεγάλη ευκαιρία για το 1-2 χάνει ο ΟΦΗ, λάθος στη μεσαία γραμμή ο Νέιρα γίνεται αποδέκτης της μπάλας κάνει την πάσα στον Σεμέδο που σουτάρει μέσα από την περιοχή και ο Γούτας πάνω στη γραμμή να την διώχνει σε κόρνερ.

18:08

51': Ο Τσιλιανίδης βρίσκει ωραία τον Νέιρα η κεφαλιά του τελευταίου περνά άουτ.

18:07

50': Ο Μανούσος εκτελεί κόρνερ που κερδίζει η ομάδα του, κεφαλιά του Ρισβάνη πάνω από τα δοκάρια, αλλά η φάση σταματά για φάουλ του στόπερ του Ατρόμητου.

18:06

49': Ο Γκάλο εκτελεί το φάουλ διώχνει ο Μπαένα.

18:05

48': Κίτρινη κάρτα στον Μαρινάκη για φάουλ στον Χαρίση.

18:02

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.