-
0
19:07

19:06

Η υπεροχή του Ολυμπιακού καρποφόρησε με δύο γκολ σε ένα δίλεπτο στο β' ημίχρονο και με 26 βαθμούς οι Πειραιώτες είναι ξανά στην κορυφή και το +2 από τον ΠΑΟΚ. Ο Ατρόμητος με 11 βαθμούς παραμένει 9ος.

19:05

90'+3': Λήξη του αγώνα, 2-0.

19:03

90'+2: Σουτ του Γκερέρο από θέση μέσα δεξιά, μπλοκάρει ο Μέγιερι.

19:02

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:01

90': Κίτρινη στον Χαρίση για φάουλ στον Τσιμίκα.

18:58

87': Κίτρινη στον Κατράνη.

18:55

83': Κόρνερ κερδίζει ο Ελαμπντελαουί για τον Ολυμπιακό εκτελείται με πάσα από Λοβέρα σε Ποντένσε, δεν υπάρχει κάτι σημαντικό.

18:53

82': Ρόσα αντί Μανούσου, τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

18:52

81': Γκερέρο αντί Σουντανί, τρίτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

18:52

80': Κίτρινη στον Νάτσο για κράτημα στον Μπουχαλάκη.

18:50

78': Κίτρινη θα δει ο βοηθός του Πέδρο Μαρτίνς, Αντόνιο Ενρίκες, για διαμαρτυρία.

18:48

77': Ωραίο δυνατό σουτ του Σουντανί από μακρινή απόσταση, άουτ.

18:47

76': Ενσικουλού αντί Ταλόσα, δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

18:47

75': Μακρινό σουτ του Μανούσου, χωρίς τύχη.

18:41

70': Μεριά αντί Ελ Αραμπί, δεύτερη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

18:41

70': Νάτσος αντί Νταβιώτη, πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

18:40

69': Ψηλά άουτ η μπάλα μετά την απευθείας εκτέλεση φάουλ του Γκάλο.

18:39

Το VAR, πάντως, ελέγχει τη φάση και η αποβολή ισχύει. Με 10 συνεχίζει ο Ολυμπιακός.

18:38

67': Αποβολή για τον Παπαδόπουλο με δεύτερη κίτρινη κάρτα για επικίνδυνο παιχνίδι στον Νταβιώτη.

18:37

65': Εκτελεί από αριστερά ο Λοβέρα, κεφαλιά του Παπαδόπουλου, άουτ.

18:36

64': Ο Τσιμίκας γυρίζει από αριστερά, ο Σουντανί το σουτ από σχεδόν ίδια θέση με αυτή του 2-0, κόντρα στον Ρισβάνη και κόρνερ.

18:34

Γύρισμα του Ελ Αραμπί από αριστερά, σουτ στην κίνηση του Σουντανί από το ύψος του πέναλτι, δεν μπορεί να σταματήσει την πορεία της μπάλας ο Μέγιερι και 2-0.

18:34

62': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

18:33

61': Δυνατό σουτ του Χαρίση εκτός περιοχής, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:32

Ο Μπουχαλάκης κάνει την κάθετη πάσα στον Ποντένσε, που σουτάρει λίγο μέσα από την περιοχή, κοντράρει η μπάλα στον Γούτα, δεν μπορεί να αντιδράσει ο Μέγιερι, 1-0.

18:31

60': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

18:27

56': Λοβέρα αντί Μασούρα, πρώτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

18:25

54': Μακρινό σουτ του Σεμέδο, κόντρα στον Ρισβάνη και κόρνερ, που περνά δίχως κάτι σημαντικό για τον Ολυμπιακό.

18:21

50': Κερδίζει κόρνερ ο Μανούσος για τον Ατρόμητο, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Ταλόσα.

18:19

47': Προβολή του Ελ Αραμπί μετά από χαμηλή σέντρα του Μπουχαλάκη από αριστερά, αποκρούει εύκολα ο Μέγιερι.

18:17

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.