1
18:40

Από το a-sports.gr, καλό σας βράδυ!

18:39

Ο Αστέρας παίρνει τρίποντο χρυσάφι στη Νέα Σμύρνη και ανεβαίνει στους 6 βαθμούς. Αντιθέτως, ο Πανιώνιος παραμένει στο -2 και η θέση του δυσχεραίνει ακόμη περισσότερο.

18:39

Πανιώνιος - Αστέρας Τρίπολης 0-1

18:38

90+5': Λήξη β' ημιχρόνου.

18:35

90+1': Κίτρινη κάρτα στον Μασούρα.

18:35

90': Τέσσερα λεπτά ο χρόνος των καθυστερήσεων.

18:34

89': Κίτρινη κάρτα και στον Καπίγια για την αψιμαχία με τον Κόρμπο.

18:33

89': Δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Κόρμπο. Με 10 παίκτες ο Πανιώνιος για τα εναπομείναντα λεπτά.

18:31

87': Κλείνει τις αλλαγές του και ο Αστέρας. Ο Μπαράλες περνάει στη θέση του Χαουρέγκι.

18:28

84': Αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Σίτο παραχωρεί τη θέση του στον Κώτσιρα.

18:25

82': Κίτρινη στον Τσιλούλη.

18:22

79': Διπλή επέμβαση του Παπαδόπουλου σε σουτ του Αραμπούλι και στη συνέχεια του Τσιλούλη.

18:18

74': Τρίτη αλλαγή για τον Πανιώνιο. Σιντί Αλί στη θέση του Παπανικολάου.

18:17

73': Σουτ του Μαρκ Φερνάντεθ από το ημικύκλιο της περιοχής, η μπάλα φεύγει ψηλά άουτ.

18:13

69': Σουτ του Αραμπούλι από θέση μέσα δεξιά, διώχνει σε κόρνερ ο Παπαδόπουλος.

18:12

69': Κεφαλιά του Μπόρχα Φερνάντεθ σχεδόν από το ύψος του πέναλτι, η μπάλα φεύγει άουτ.

18:06

62': Σουτ του Μιλόγεβιτς από θέση έξω αριστερά, η μπάλα περνάει άουτ.

18:01

57': Αλλαγή για τον Πανιώνιο. Τσιλούλης στη θέση του Δούμτσιου.

18:01

57': Δυνατό σουτ του Μασούρα από θέση έξω δεξιά, απομακρύνει σε κόρνερ ο Παπαδόπουλος.

17:56

52': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Ριέρα παραχωρεί τη θέση του στον Μπόρχα Φερνάντεθ.

17:54

51': Κίτρινη κάρτα στον Κόρμπο για μαρκάρισμα από πίσω στον Χαουρέγκι.

17:50

47': Κεφαλιά του Ευαγγέλου στο πρώτο δοκάρι, περνάει ψηλά άουτ.

17:50

47': Κόρνερ για τον Πανιώνιο.

17:49

Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

17:49

17:35

Χωρίς ρυθμό το πρώτο ημίχρονο στη συντριπτική του διάρκεια, σημαδεύτηκε από τον τραυματισμό του Κότνικ που εσπευσμένα διακομίστηκε στο νοσοκομείο. Ιδανικό κλείσιμο για τον Αστέρα Τρίπολης με το αριστοτεχνικό γκολ του Φερνάντεθ.

17:34

17:34

45+3': Λήξη α' ημιχρόνου.

17:32

45': 3' επιπλέον χρόνου στο πρώτο ημίχρονο.

17:31

Εκπληκτική απευθείας εκτέλεση φάουλ του Φερνάντεθ στο αριστερό παραθυράκι του Μαλέρμπ για το 0-1.

17:30

44': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

17:29

44': Φάουλ σε πολύ καλό σημείο για τον Αστέρα.

17:28

43': Σουτ του Λυμπεράκη από θέση έξω αριστερά, δεν ανησυχεί ο Παπαδόπουλος.

17:24

38': Κεφαλιά του Ευαγγέλου στο πρώτο δοκάρι, μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια ο Παπαδόπουλος στην κλειστή γωνία.

17:24

38': Κόρνερ για τον Πανιώνιο.

17:23

Επικίνδυνη κεφαλιά του Σουάρεθ, απομακρύνει ο Κόρμπος.

17:22

37': Κόρνερ για τον Αστέρα Τρίπολης.

17:14

29': Δυνατό σουτ του Μασούρα από θέση έξω δεξιά, η μπάλα περνάει άουτ, δίπλα από το δεξί δοκάρι.

17:12

27': Εκπληκτική απευθείας εκτέλεση κόρνερ του Μιλόγεβιτς με πολλά φάλτσα, ο Παπαδόπουλος αποκρούει δύσκολα.

17:11

26': Κόρνερ για τον Πανιώνιο.