2
-
0
13:53

Ο Απόλλων αιφνιδίασε τον Άρη στο δεύτερο ημίχρονο. Κατάφερε να προηγηθεί, στη συνέχεια πέτυχε και δεύτερο γκολ και πήρε τελικά δίκαια το τρίποντο απέναντι στους "κίτρινους" που πλήρωσαν τα αμυντικά τους λάθη και την αστοχία τους καθώς είχαν δυο δοκάρια

13:52

Λήξη του αγώνα

13:49

90': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Μάντζιος στη θέση του Ντάφλα

13:46

87': Νέο δοκάρι για τον Άρη. Δυνατό σουτ του Μπάλλιου μέσα από την περιοχή, με την μπάλα να τραντάζει το αριστερό δοκάρι του Αθανασίου

13:44

85': Σουτ του Ντ;aφλα από καλή θέση με την μπάλα να περνάει άουτ

13:40

81': Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα. Σουτ του Καλέργη μέσα από την περιοχή και απομακρύνει δύσκολα με διπλή προσπάθεια ο Μάντζαρης

13:38

79': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Μπούσκος αντί του Καραβατάκη

13:36

77': Κίτρινη κάρτα στον Δημογιάννη

13:33

75': Αποβολή για τον Φερεντίνο με δεύτερη κίτρινη κάρτα. Με 10 παικτες ο Απόλλων

13:30

72': Κίτρινη κάρτα στον Φερεντίνο

13:23

65': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Ξόμπλιος στη θέση του Ρότα

13:22

64': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Βγήκε ο Μπέντας και μπήκε ο Μιχαλάρης

13:17

Ο Μπέντας εκτελεί το κόρνερ και ο Ξανθόπουλος με κεφαλιά από την καρδιά της περιοχής του Άρη κάνει το 2-0

13:17

59': ΓΚΟΛ για τον Απόλλωνα

13:16

58': Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα. Σουτ του Ξανθόπουλου, η μπάλα φεύγει μόλις άουτ

13:15

58': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Βασιλούδης στη θέση του Ζαχαριουδάκη

13:14

57': Κίτρινη κάρτα στον Ντούνη

13:11

Ο Ντάφλας με σουτ μεσα από την περιοχή έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Μάντζαρη

13:11

54': ΓΚΟΛ για τον Απόλλωνα

13:08

51': Ο Ζαχαριουδάκης θα πιάσει τον κεραυνό έξω από την περιοχή και θα τραντάξει το οριζόντιο δοκάρι του Αθανασίου

13:03

46': Αλλαγή για τον Άρη, ο Πολυζωίδης στη θέση του Κοντοβά

13:03

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου

12:48

Ισορροπημένο το ματς στο πρώτο 45λεπτο με κύριο χαρακτηριστικό τις αρκετά δυνατές μονομαχίες και τα αμέτρητα λάθη

12:46

45': Λήξη του πρώτου μέρους

12:42

41' Καλοτραβηγμενο σουτ του Δημογιάννη μέσα από την περιοχή του Άρη και η μπάλα φεύγει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι

12:41

40': Ο Βόσδου έσπασε την μπάλα στο ύψος του ημικυκλίου της περιοχής για τον Κτιστόπουλο, το σουτ του τελευταίου όμως έφυγε πάνω από την εστία του Απόλλωνα

12:31

30': Ο Βόσδου επιχειρεί το σουτ από τα δεξιά λίγο κάτω από τη μεσαία γραμμή σε απόσταση περίπου 40 μέτρων, η μπάλα παίρνει ύψος και με υπερένταση την τελευταία στιγμή διώχνει σε κόρνερ ο Αθανασίου καθώς η μπάλα είχε κατεύθυνση προς την εστία του

12:24

23': Ο Δημογιάννης μπήκε από τα αριστερά στην περιοχή του Άρη και από αρκετά πλάγια θέση επιχείρησε το σουτ που έφυγε αρκετά μέτρα άουτ

12:16

15': Κίτρινη κάρτα στον Παπαφλωράτο

12:13

12': Γέμισμα στα καρέ του Απόλλωνα, ψηλοκρεμαστή κεφαλιά του Κτιστόπουλου, διώχνει με υπερένταση σε κόρνερ ο Αθανασίου

12:12

11': Σουτ Δημογιάννη από το ύψος της περιοχής, η μπάλα θα φύγει άουτ

12:11

10': Εκτέλεση φάουλ για τον Άρη με τον Ζαχαριουδάκη, η μπάλα κοντράρει στο τείχος και φτάνει στον Ρότα ο οποίος έξω από την περιοχή και δεξιά θα πιάσει το διαγώνιο σουτ που θα περάσει δίπλα από το δεξί δοκάρι του Αθανασίου

12:01

1': Έναρξη του αγώνα