1
23:50

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας στο a-sports.gr. Καλό σας βράδυ.

23:50

Τέλος του τελικού στο Μπακού. Η Τσέλσι ανέβασε ταχύτητα στο β' ημίχρονο και διέσυρε την Άρσεναλ.

23:47

Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

23:46

90': Κόρνερ για την Άρσεναλ από αριστερά. Εκτελείται γρήγορα με πάσα, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.

23:45

89': Ο Τζαπακόστα στη θέση του Αζάρ στην τελευταία αλλαγή της Τσέλσι.

23:40

84': Τρομερή ευκαιρία, με τον Γουίλοκ να αστοχεί σε τετ α τετ από αριστερά.

23:38

82': Κόρνερ για την Τσέλσι. Εκετελείτα με κομπίνα, αλλά είναι οφσάιντ ο Ομπαμεγιάνγκ.

23:36

80': Ο Παπαστόπουλος κόβει το σουτ του Γουίλιαν. Με πάσα εκτελείται το κόρνερ από δεξιά, σουτ του Αθπιλικουέτα, η μπάλα καταλήγει άουτ.

23:35

78': Ο Γουίλιαν περνάει όποιον βρει, σουτάρει από δεξιά, σε κόρνερ διώχνει ο Τσεχ. Το εκτελεί ο Οζίλ, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.

23:33

77': Ο Γουίλοκ στη θέση του Οζίλ, τρίτη και τελευταία αλλαγή της Άρσεναλ.

23:32

76': Ο Μπάρκλεϊ στη θέση του Κόβασιτς για την Τσέλσι.

23:31

75': Πλασαριστό σουτ του Αζάρ αποκρούει ο Τσεχ.

23:28

Καταπληκτικός συνδυασμός Ζιρού, Αζάρ, ο οποίος κάνει με πλασέ στην κίνηση το 4-1.

23:28

72': ΓΚΟΛ για την ΤΣΕΛΣΙ!

23:27

71': Ο Γουίλιαν στη θέση του Πέδρο.

23:27

71': Κόρνερ για την Τσέλσι. Με πάσα το εκτελούν οι "μπλε".

23:26

Διαγώνιο σουτ του Ιβόμπι έξω από την περιοχή και δεξιά και 3-1 για την Άρσεναλ.

23:25

69': ΓΚΟΛ για την ΑΡΣΕΝΑΛ!

23:24

68': Κίτρινη κάρτα ο Κρίστενσεν.

23:23

66': Ιβόμπι αντί του Τορέιρα στη δεύτερη αλλαγή της Άρσεναλ.

23:23

66': Γκεντουζί αντί του Μονρεάλ για την Άρσεναλ.

23:22

Ο Αζάρ στέλνει την μπαλε δεξιά και τον Τσεχ αριστερά και 3-0 για την Τσέσλι.

23:21

65': ΓΚΟΛ για την ΤΣΕΛΣΙ!

23:20

64': Πέναλτι για την Τσέλσι σε ανατροπή του Ζιρού από τον Νάιλς

23:16

Ο Αζάρ από αριστερά βρίσκει τον Πέδρο στο ύψος του πέναλτι και ο Ισπανός με αριστερό πλασέ κάνει το 2-0 για την Τσέλσι

23:16

60': ΓΚΟΛ για την ΤΣΕΛΣΙ!

23:12

56': Κίτρινη κάρτα στον Πέδρο.