2
20:58

Έπεσε η αυλαία της φετινής Σούπερ Λίγκας... Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό σας βράδυ!

20:57

Στον αντίποδα, ο ΠΑΟΚ γράφει ιστορία, καθώς μετά τον Παναθηναϊκό γίνεται μόλις η δεύτερη ομάδα που κατακτά το πρωτάθλημα αήττητος!

20:56

Ο ΠΑΣ Γιάννινα γνωρίζει την ήττα και υποβιβάζεται στη Β' Εθνική... Λογική η απογοήτευση στους Ηπειρώτες.

20:55

Λήξη του ματς! 0-2.

20:54

90'+3: Κόρνερ για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Σεργκελασβίλι, δεν αποφέρει κάτι.

20:53

90'+2: Σουτ του Λέο από τα δεξιά, σκαστό, μπλοκάρει ο Πασχαλάκης.

20:52

Τρία λεπτά καθυστερήσεις. Σίγουρα θα έπρεπε να δοθούν παραπάνω λόγω των διακοπών, αλλά προφανώς ο ρέφερι κρίνει ότι δεν υπάρχει νόημα.

20:52

Πηγαίνει πάλι στη θέση του ο Κούλα Χασάν, ξεκινά πάλι το ματς.

20:50

Οι παίκτες ζητούν να συνεχιστεί το ματς, όμως ο Σιδηρόπουλος είναι ανένδοτος αν δεν ηρεμήσει η κατάσταση.

20:49

Υπάρχει πάλι ένταση πίσω από την εστία του Πασχαλάκη, έχει μπει κόσμος, κινητοποιείται η Αστυνομία. Πετούν καθίσματα εξαγριωμένοι οπαδοί.

20:49

87': Συρτό σουτ του Πάντελιτς μέσα από την περιοχή, άουτ η μπάλα.

20:47

86': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

20:45

Ο Γιαννούλης είναι στο έδαφος και δείχνει να πονάει. Έχει ολοκληρώσει, όμως, τις αλλαγές του ο ΠΑΟΚ. Συνεχίζει.

20:42

81': Σουτ του Πέδρο Ενρίκε από το ύψος της περιοχής, άουτ η μπάλα.

20:42

81': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Σφιντέρσκι στη θέση του Ζαμπά.

20:41

Μακρινή εκτέλεση φάουλ του Πέλκα από τα δεξιά, ο Σάκχοφ... 28 δευτερόλεπτα αφότου έχει περάσει στο ματς πιάνει την κεφαλιά μέσα από την περιοχή προ του Α. Μιχαήλ και χρίζεται σκόρερ. 0-2.

20:41

79': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:40

79': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Σάκχοφ στη θέση του Ολιβέιρα.

20:40

78': Κίτρινη κάρτα στον Α. Μιχαήλ.

20:37

75': Κόρνερ για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Το εκτελεί από τα αριστερά ο Σεργκελασβίλι, δεν αποφέρει κάτι.

20:36

74': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Γιάκος στη θέση του Κάστρο.

20:35

74': Κίτρινη κάρτα στον Κάνιας.

20:34

73': Κίτρινη κάρτα στον Ίνγκασον.

20:32

71': Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Μάνος στη θέση του Κρίζμαν και ο Λέο στη θέση του Παμλίδη.

20:32

70': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Το εκτελεί ο Πέλκας από τα δεξιά, ο Κρέσπο πιάνει την κεφαλιά μέσα από την περιοχή, άουτ η μπάλα.

20:31

Συνεχίζεται το ματς.

20:30

69': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Πέδρο Ενρίκε στη θέση του Μπίσεσβαρ.

20:30

Οι άνθρωποι του ΠΑΟΚ λένε ότι έχουν μπει και κάποιοι φίλαθλοι εκεί που είναι ο Πασχαλάκης.

20:28

Έχουν πέσει κάποια καπνογόνα στον αγωνιστικό χώρο, στο σημείο που ήταν ο Κούλα Χασάν. Σταματά για λίγο το ματς. Ο Σιδηρόπουλος ζητά και από τον Πασχαλάκη να απομακρυνθεί από το σημείο. Ζητάει να γίνουν συστάσεις.

20:28

66': Κίτρινη κάρτα στον Πάντελιτς.

20:23

62': Κίτρινη κάρτα στον Κάστρο.

20:22

Εξαιρετική ασίστ του Πέλκα από τα δεξιά που κάνει την κούρσα, εκμεταλλεύεται το γλίστρημα του Μιχαήλ και βγάζει την κατάλληλη στιγμή στον Άκπομ που προ κενής εστίας μέσα από την περιοχή ανοίγει το σκορ. 0-1.

20:22

60': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:20

59': Καλή, απευθείας εκτέλεση φάουλ από μακριά αριστερά από τον Σεργκελασβίλι, διώχνει ο Πασχαλάκης.

20:20

58': Κίτρινη κάρτα στον Πέλκα.

20:19

58': Εκτελεί φάουλ ο Γιαννούλης, ο Ίνγκασον πιάνει την κεφαλιά, μπλοκάρει ο Ν. Μιχαήλ.

20:18

57': Κίτρινη κάρτα στον Κάργα.

20:18

56': Κίτρινη κάρτα στον Τζημόπουλο.

20:16

54': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

20:12

51': Γυριστό σουτ του Κρίζμαν από τα αριστερά, μαζεύει ο Πασχαλάκης.

20:10

49': Κόρνερ για τον ΠΑΣ Γιάννινα, διώχνει την μπάλα έπειτα από ωραία προσπάθεια του Παμλίδη από τα αριστερά ο Ίνγκασον. Το εκτελεί από τα αριστερά ο Πάντελιτς, δεν αποφέρει κάτι.

20:08

47': Παραλίγο να χάσει την μπάλα έπειτα από εκτέλεση φάουλ του Σεργκελασβίλι ο Πασχαλάκης, τελικά μπλοκάρει.