-
0
24:01

23:59

Πιο έξυπνη, πιο παθιασμένη και δίκαιη θριαμβεύτρια η Μπαρτσελόνα, μόνο με... αυτοκτονία δεν θα προκριθεί στον τελικό του Ταάμπιονς Λιγκ.

23:58

90'+6: Λήξη του αγώνα, 3-0.

23:58

90'+6: Στην αντεπίθεση της Μπαρτσελόνα ο Ντεμπελέ χάνει μοναδική ευκαιρία για το 4-0, αφού κάνει κάκιστο πλασέ φάτσα με τον Άλισον, που αποκρούει.

23:57

90'+6: Κόρνερ παραχωρεί ο Αλενιά για τη Λίβερπουλ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

23:56

90'+5: Κακό σουτ του Ντεμπελέ από θέση μέσα δεξιά, άουτ.

23:55

90'+4: Το κόρνερ εκτελείται πλασαριστά για τους Καταλανούς, που ροκανίζουν τον χρόνο.

23:54

90'+3: Διπλή αλλαγή για την Μπαρτσελόνα, Ντεμπελέ αντί Σουάρες, Αλενιά αντί Σέρτζι Ρομπέρτο.

23:53

90'+2: Στην αντεπίθεση σωτήρια διώχνει σε κόρνερ ο Ρόμπερτσον σε προσπάθεια του Σουάρες.

23:52

90'+1: Κόρνερ από τα πόδια του Βιντάλ για τη Λίβερπουλ, κακή η εκτέλεση του Σαλάχ.

23:52

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:47

86': Κίτρινη στον Άλμπα.

23:46

85': Οριγκί αντί Μίλνερ, τρίτη αλλαγή για τη Λίβερπουλ.

23:45

84': ΔΟΚΑΡΙ για τη ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ! Ο Φιρμίνο, μετά από λάθος του Μπουσκέτς, πλασάρει από κοντά, πάνω στη γραμμή διώχνει ο Ράκιτιτς και ο Σαλάχ... κατορθώνει όντας αφύλακτος να σημαδέψει το αριστερό δοκάρι.

23:43

Καταπληκτική απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μέσι, δεν μπορεί να αντιδράσει ο Άλισον, η μπάλα στο δεξί παραθυράκι και 3-0.

23:43

82': ΓΚΟΛ για την ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ!

23:43

82': Κίτρινη στον Σουάρες για διαμαρτυρία.

23:42

81': Κίτρινη στον Φαμπίνιο για φάουλ στον Μέσι.

23:40

79': Φιρμίνο αντί Βαϊνάλντουμ, δεύτερη αλλαγή για τη Λίβερπουλ.

23:37

Ο Σέρτζι Ρομπέρτο με δόση τύχης μετά από πάσα του Μέσι βρίσκει αμαρκάριστο τον Σουάρες, που με τον μηρό στέλνει την μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι, για να ακολουθήσει τη φάση ο Μέσι και να μπει με αυτή στην ανυπεράσπιστη εστία της Λίβερπουλ, 2-0.

23:35

75': ΓΚΟΛ για την ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ!

23:28

68': Μακρινό σουτ του Γκόμεζ, χωρίς τύχη.

23:25

64': Ο Ράκιτιτς εκτελεί από αριστερά, άστοχη η κεφαλιά του Λενγκλέ.

23:24

63': Κόρνερ παραχωρεί ο Φαν Ντάικ για την Μπαρτσελόνα.

23:21

60': Πρώτη αλλαγή για την Μπαρτσελόνα, Σεμέδο αντί Κουτίνιο.

23:20

59': Νέα ευκαιρία για τη Λίβερπουλ. Ο Σαλάχ κάνει το γύρισμα από δεξιά, αφήνει πανέξυπνα ο Βαϊνάλντουμ για τον Μίλνερ, που σουτάρει από το ύψος του πέναλτι και ο Τερ Στέγκεν αντιδρά και πάλι αποτελεσματικά.

23:14

53': Ωραίο συρτό σουτ του Σαλάχ εκτός περιοχής, δύσκολα σε κόρνερ απομακρύνει ο Τερ Στέγκεν, περνά κι αυτό χωρίς κάτι σημαντικό.

23:08

47': Ευκαιρία για τη Λίβερπουλ. Ο Μίλνερ πλασάρει από θέση μέσα αριστερά, σε κόρνερ διώχνει ο Τερ Στέγκεν. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

23:06

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.