1
14:54

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

14:53

Ο Ολυμπιακός κερδίζει τον ΠΑΟΚ με 1-0 και στέφεται πρωταθλητής για έκτη φορά στην ιστορία του στο πρωτάθλημα Κ17.

14:53

Λήξη του αγώνα.

14:52

90+4': Κίτρινη κάρτα στον Τσαβό, είναι η δεύτερη και αποβάλλεται.

14:51

90+2': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Ο Γεωργακόπουλος πλασάρεει αφύλακτος από το πέναλτι, μόλις άουτ η μπάλα.

14:49

90+1': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Σταμούλης αντί Σουρλή.

14:48

Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

14:48

90': Εκτελεί απευθείας ο Τζόλης, ψηλά άουτ.

14:47

89': Φάουλ σε καλό σημείο για τον ΠΑΟΚ, δύο μέτρα εκτός περιοχής και λίγο αριστερά.

14:47

Πιέζει για την ισοφάριση ο ΠΑΟΚ.

14:46

87': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Θεοδωρίδης αντί Γκορντεζιάνι.

14:45

Έπιασε βροχή στο Αγρίνιο.

14:44

85': Από μία κίτρινη κάρτα σε Ντάικο και Σουρλή για μία αψιμαχία που είχαν.

14:41

82': Κίτρινη κάρτα στον Γόυλα.

14:39

82': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Έξω ο Σαπουντζής, μέσα ο Μούκα.

14:37

Αποκαταστάθηκε το πρόβλημα, είμαστε στο 80' και το 1-0 υπέρ του Ολυμπιακού παραμένει.

14:34

Έχει πέσει το livestream και προς το παρόν δεν υπάρχει μετάδοση. Πιθανότατα κάποιο τεχνικό πρόβλημα.

14:29

66': Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ντάικο αντί Καραμπέρη και Κωνσταντέλιας αντί Καράκουτη.

14:28

60': Ελέγχει το ματς ο Ολυμπιακός μετά το γκολ που πέτυχε.

14:22

51': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Ο Αρσενίδης δίνει στον Σουρλή που πλασάρει λίγο μέσα από την περιοχή αλλά ο Μπαλωμένος αποκρούει με διπλή προσπάθεια.

14:16

58': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Αρσενίδης αντί Λιάτσου.

14:11

52': Συρτό σουτ του Κατσαβάκη έξω από την περιοχή και αριστερά, άουτ.

14:10

52': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Πιπιλιάρης αντί Κιτσάκη.

14:08

Ο Ντότης σουτάρει από το ύψος της περιοχής, η μπάλα βρίσκει στο σώμα του Παναγιώτου, αλλάζει πορεία και καταλήγει στα δίχτυα.

14:07

49': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

14:04

46': Ξεκινάει το δεύτερο ημίχρονο.

13:47

Ολυμπιακός και ΠΑΟΚ στο 0-0. Καλύτεροι οι Πειραιώτες στο δεύτερο μισό του πρώτου 45λεπτου, είχαν τρεις σημαντικές ευκαιρίες για να ανοίξουν το σκορ.

13:47

13:46

45': Οφσάιντ ο Γκορντεζιάνι, οριακό αλλά ήταν.

13:46

Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

13:44

44': Οφσάιντ ο Σουρλής, σωστή και αυτή η υπόδειξη.

13:41

40': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό από τα δεξιά, απομακρύνει η «ασπρόμαυρη» άμυνα.

13:38

37': Οφσάιντ ο Τζόλης, σωστό.

13:37

36': Μεγάλη ευκαιρια για τον Ολυμπιακό. Ο Λιάτσος ευνοείται από τις κόντρες, κάνει το διαγώνιο σουτ μέσα από την περιοχή και δεξιά, μόλις άουτ η μπάλα.

13:33

33': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Ο Σαπουντζής εκτελεί απευθείας το φάουλ αλλά ο Μπαλωμένος πέφτει στη δεξιά του γωνία και αποκρούει σε κόρνερ, που δεν αποφέρει κάτι.

13:30

32': Φάουλ σε καλό σημείο για τον Ολυμπιακό, 3-4 μέτρα έξω από το ημικύκλιο.

13:25

24': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Ο Κεραμίδας προωθείται, κάνει το σουτ από το ύψος της μεγάλης περιοχής, η μπάλα κοντράρει σε αμυντικό, με τον Μπαλωμένο να αποκρούει δύσκολα.

13:21

Είκοσι λεπτά αγώνα στο Αγρίνιο, χωρίς τη μεγάλη φάση.

13:19

Δεκατρείς από τους 22 παίκτες που βρίσκονται αυτή τη στιγμή στον αγωνιστικό χώρο έχουν κληθεί στην αποστολή της Εθνικής Παίδων για τα τελικά του Euro.

13:15

15': Γρήγορος ρυθμός στο ματς.

13:11

11': Ξανά σε θέση οφσάιντ ο Τζόλης, ήταν ελάχιστα εκτεθειμένος ο φορ του ΠΑΟΚ.

13:10

10': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό από τα δεξιά, μαζεύει ο Μπαλωμένος.

13:09

7': Οφσάιντ ο Τζόλης, σωστή υπόδειξη.

13:04

4': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο.

13:01

12:56

Το διαιτητικό τιμ και οι παίκτες των δύο ομάδων κάνουν τώρα την επίσημη είσοδό τους στον αγωνιστικό χώρο.

12:52

Η αναμέτρηση διεξάγεται στο Αγρίνιο, στο γήπεδο του Παναιτωλικού.

12:50

Ο «Δικέφαλος του Βορρά», στον πρώτο ημιτελικό, νίκησε 2-0 τον Παναθηναϊκό ενώ με το ίδιο σκορ οι «ερυθρόλευκοι» επικράτησαν του ΠΑΣ Γιάννινα.

12:42

Φίλες και φίλοι του a-sports.gr, καλησπέρα σας! Ο τελικός του Φάιναλ-4 του πρωταθλήματος Κ17 της Σούπερ Λίγκας, ανάμεσα σε ΠΑΟΚ και Ολυμπιακό, ξεκινά σε περίπου 20 λεπτά.