0
16:54

Καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

16:52

Δίκαιη νίκη για τον Ηρακλή, που μένει μόνος του στη 10η θέση μετά την ισοπαλία της Α.Ε. Καραϊσκάκης με τον Εργοτέλη και ελπίζει να τερματίσει εντέλει στην πρώτη δεκάδα, που οδηγεί στη Σούπερ Λίγκα 2.

16:52

90'+3: Λήξη του αγώνα, 2-0.

16:52

90'+3: Μακρινό σουτ του Καμπαγιέρο, μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Καχριμάν.

16:50

90'+2: Δεύτερη κίτρινη στον Βιτλή, που την επιδίωξε, και αποβολή για τον παίκτη του Ηρακλή.

16:49

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:49

90': Κίτρινη στον Παναγιωτούδη για τράβηγμα στον Λούκας Γκαρσία.

16:46

87': Κόρνερ για τον Βόλο, το παραχωρεί ο Ζιαμπάρης. Εκτελεί ο Κότο και νέο κόρνερ, που περνά ανεκμετάλλευτο.

16:44

85': Κόρνερ για τον Βόλο παραχωρεί ο Γιαννίτσης, εκτελεί ο Κότο, απομακρύνουν οι αμυντικοί του Ηρακλή.

16:42

84': Σουτ του Ντεντάκη λίγο έξω από την περιοχή και δεξιά, πέφτει στην αριστερή του γωνία και μπλοκάρει ο Καχριμάν.

16:39

81': Εκτελεί το κόρνερ ο Παναγιωτούδης από αριστερά, κεφαλιά του Ζιαμπάρη, άουτ.

16:39

81': Πτηνόπουλος αντί Μπορίκο, που αποχωρεί τραυματίας. Τρίτη αλλαγή για τον Ηρακλή και αναγκαστική.

16:38

80': Κόρνερ παραχωρεί ο Καρρίκι για τον Ηρακλή.

16:35

76': Γιαννίτσης αντί Καθάριου, δεύτερη αλλαγή για τον Ηρακλή.

16:33

75': Καμπαγιέρο αντί Κορέλα, τρίτη αλλαγή για τον Βόλο.

16:30

72': Σουτ του Λούκας Γκαρσία από θέση μέσα αριστερά, δεν είναι καλό, μπλοκάρει εύκολα ο Καχριμάν.

16:26

68': Τσίπρας αντί Ντούνη, πρώτη αλλαγή για τον Ηρακλή.

16:22

64': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Πέντα από πλάγια δεξιά, άουτ.

16:21

63': Λούκας Γκαρσία αντί Δόρη, δεύτερη αλλαγή για τον Βόλο.

16:21

63': Κίτρινη στον Βιτλή για φάουλ στον Ντεντάκη.

16:17

59': Μεγάλη ευκαιρία για τον Βόλο. Λάθος του Μουνιόθ, ο Δόρης πασάρει στον Κότο, που πλασάρει από αριστερά της περιοχής, σωτήρια διώχνει σε κόρνερ ο Καχριμάν. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

16:14

56': Φράγκος αντί Πίσπα, πρώτη αλλαγή για τον Βόλο.

16:13

55': Εκτελεί από αριστερά ο Παναγιωτούδης, κεφαλιά του Στάμου, ψηλά άουτ η μπάλα.

16:12

54': Μπαίνει απειλητικά στην περιοχή από αριστερά ο Μπορίκο και κάνει το γύρισμα, παραλίγο να σημειώσει αυτογκόλ ο Ενγκουέμ διώχνοντας σε κόρνερ.