0
18:01

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

17:56

Δίκαια και μεγάλη νίκη για τη Δόξα Δράμας, ήταν σαφώς ανώτεροι με εξαίρεση ένα δεκάλεπτο στο φινάλε του α' ημιχρόνου.

17:50

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Δόξα Δράμας - Απόλλων Πόντου 4-0.

17:47

90'+1: Κίτρινη στον Δημητριάδη.

17:47

17:46

90': Οφσάιντ ο Μάρτινς, σωστή υπόδειξη.

17:43

87': Ο Μάρτινς από τα δεξιά και μέσα στην περιοχή γυρίζει προς τα έξω, σουτ Σιώπη, κόντρες, μπλοκάρει ο Πολίτης.

17:42

85': Κόρνερ για τον Απόλλωνα Πόντου από τα αριστερά με τον Δημητριάδη, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:39

82': Σέντρα-σουτ Χασομέρη, πάνω από την εστία του Μένκα.

17:37

Έβγαλε ήλιο ξανά στη Δράμα κυριολεκτικά και μεταφορικά... Πανηγύρια στην εξέδρα και δικαιολογημένες χαρές από τον κόσμο της Δόξας με καλή μπάλα και τέσσερα γκολ.

17:34

78': Κόρνερ για τον Απόλλωνα Πόντου. Ο Δημητριάδης στην εκτέλεση από τα δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:30

74': Δύο αλλαγές μαζί για τη Δόξα Δράμας από τον Δημήτρη Σπανό. Λεμονής αντί Μπαϊκαρά και ο Πέρεθ αντί του Δούμτσιου.

17:27

71': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του Απόλλωνα Πόντου ο Δημήτρης Καλαϊτζίδη. Ο Δαλιανόπουλος στη θέση του Τσουμάνη.

17:26

Ο Πατράλης βγάζει την μπαλιά στο κενό χώρο, ο Μάρτινς μπαίνει στην περιοχή, σουτ και 4-0.

17:25

69': ΓΚΟΛ για τη ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ!

17:20

64': Πρώτη αλλαγή για τη Δόξα Δράμας. Ο Ρουγκάλας στη θέση του Κρητικού.

17:18

62': Αλλαγή για τον Απόλλωνα Πόντου. Ο Λουφάκης στη θέση του Μπάμπη.

17:18

Εκτελεί με δύναμη ο Πεταυράκη το φάουλ, στην απέναντι γωνιά και χαμηλά η μπάλα στα δίχτυα, 3-0.

17:18

61': ΓΚΟΛ για τη ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ!

17:17

61': Φάουλ σε εξαιρετικό σημείο για τη Δόξα, λίγοτερο από ένα μέτρο έξω από τη γραμμή της περιοχής και μόλις έξω από το ημικύκλιο στα δεξιά...

17:16

60': Κίτρινη στον Μπάμπη.

17:13

56': Νέο σουτ Μάρτινς από τα 20 μέτρα και έξω από το ημικύκλιο, άουτ η μπάλα.

17:12

55': Κίτρινη στον Καλογέρη.

17:10

53': Σέντρα από τα αριστερά, κεφαλιά δύσκολη από τον Καλογέρη στο ύψος του πέναλτι, πολλά μέτρα άστοχη.

17:08

51': ΔΟΚΑΡΙ για τη Δόξα! Μακρινό σουτ Μάρτινς από τα δεξιά, η μπάλα σταματά στη δεξιά δοκό της εστίας τπυ Απόλλωνα Πόντου, χτυπά στην πλάτη του Πολίτη, αλλά σε δεύτερο χρόνο ο γκολκίπερ των φιλοξενούμενων μπλοκάρει.

17:03

46': Σουτ Χασομέρη από θέση έξω αριστερά, άουτ...

17:02

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.