Σπουδαία νίκη για τον Απόλλωνα Λάρισας σε ένα άκρως περίεργο ματς.

17:53

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Βόλος - Απόλλων Λάρισας 1-3.

17:52

90'+4: Κόρνερ για τον Βόλο από τα δεξιά με τον Κότο, περνά ανεκμετάλλευτο...

17:51

90'+3: Απευθείας κόκκινη στον Μάντζη. Για μαρκάρισμα και με τα δύο πόδια σε αντίπαλο κοντά στη γραμμή του πλάγιου άουτ. Κοινώς επιδίωξε την αποβολή του και την πήρε!

17:48

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων...

17:47

90': Κίτρινη στον Πολέτο από τον πάγκο... Είχε και μία μέσα και δέχεται κόκκινη, φεύγει από τον πάγκο.

17:45

88': Τρίτη αλλαγή για τον Βόλο. Ο Κραβαρίτης στη θέση του Μπουργάνη.

17:44

Φάουλ για τους φιλοξενούμενους, ο Μαρκολίνο εκτελεί με φάλτσα από τα δεξιά και τα 25 μέτρα και μέσα, 1-3!

17:44

87': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

17:44

86': Κίτρινη στον Καμπαγιέρο.

17:38

81': Τρίτη αλλαγή για τον Απόλλωνα Λάρισας. Ο Μαρκολίνο στη θέση του Πολέτο.

17:37

80': Νέο φάουλ από τα δεξιά με τον Γκαρσία για τον Βόλο, με τις γροθιές διώχνει ο Μαντζάρης.

17:36

79': Κίτρινη στον Πολέτο.

17:35

70': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΒΟΛΟ! Φάουλ για τους γηπεδούχους από τα αριστερά και στα 20 μέτρα στη διαγώνιο της περιοχής. Γκαρσία εκτελεί, στη συμβολή των δοκαριών σταματά η μπάλα.

17:29

72': Δεύτερη αλλαγή και για τον Βόλο. Ο Πίσπας αντί του Καρρίκι.

17:28

71': Δεύτερη αλλαγή για τον Βόλο. Ο Μπιμάι μέσα, ο Μπραμπίγια έξω, που τραυματίστηκε στην προηγούμενη φάση.

17:23

65': Ευκαιρία για τον Βόλο. Ο Κότο μπαίνει από τα δεξιά στην περιοχή, περνά αρχικά και τον Μαντζάρη, αλλά στη συνέχεια ανοίγει την μπάλα, εν τέλει βγάζει τη συρτή σέντρα, σουτ δυνατό στην κίνηση του Μάντζη, άουτ.

17:19

61': Πρώτη αλλαγή για τον Βόλο. Ο Λούκας στη θέση του Πέντα

17:16

Φάουλ για τον Απόλλωνα Λάρισας από τα αριστερά με τον Μπραμπίγια, που γεμίζει, ο Λούκας Ράμος εκμεταλλεύεται τον "ύπνο" της άμυνας των γηπεδούχων, που δεν διώχνουν και με διπλή προσπάθεια σκοράρει με σουτ από κοντά, 1-2.

17:15

58': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΛΑΡΙΣΑΣ!

17:13

Βαθιά μπαλιά γέμισμα από το κέντρο προς τα καρέ του Βόλου, ο Γκαλίτσιος στην προσπάθεια του να διώξει στέλνει την μπάλα στα δίχτυα της ομάδας του και ενώ ο Μπουργάνης είχε βγει για να μπλοκάρει, με αυτογκόλ, λοιπόν, το 1-1.

17:13

56': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΛΑΡΙΣΑΣ!

17:11

53': Φάουλ για τον Απόλλωνα Λάρισας. Ο Μπραμπίγια από τα αριστερά απευθείας, άουτ.

17:07

49': Σουτ με φάλτσα του Πίτου Γκαρσία από τα δεξιά, άουτ.

17:05

48': Τρίτο κόρνερ με τον Κότο από τα δεξιά, γέμισμα, κεφαλιά Μάντζη από το ύψος της μικρής περιοχής, άουτ.

17:05

47': Κόρνερ από τα αριστερά με τον Πίτου Γκαρσία και νέο κόρνερ, δεύτερο συνεχόμενο για τους γηπεδούχους. Εκτελεί ο ίδιος, η μπάλα απομακρύνεται προσωρινά.

17:04

47': Καλή στιγμή για τον Βόλο. Σουτ Κότο από θέση μέσα αριστερά, πέφτει και απομακρύνει σε κόρνερ ο Μαντζάρης.

17:03

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.

17:02

46': Ο Τασιούλης στη θέση του Κουντρουμπή.