3
20:55

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας βράδυ.

20:54

Κακός ο Παναθηναϊκός που ειδικά στο β' ημίχρονο έδειξε... παραδομένος στο παιχνίδι των Κρητικών.

20:53

Τεράστια νίκη για τον ΟΦΗ που με αυτή την ανατροπή μένει... ολοζώντανος με αξιώσεις στη μάχη της παραμονής. Αυτή τη στιγμή βρίσκεται στη θέση που οδηγεί στα μπαράζ.

20:52

Λήξη του ματς! 1-3.

20:49

90'+1: Κίτρινη κάρτα στον Νέιρα. Είναι η 2η και αποβάλλεται.

20:48

Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

20:46

Εξαιρετική προσπάθεια του Γιακουμάκη από τα αριστερά, περνά με προσποίηση Οικονόμου και Παντελάκη και με πλασέ νικά τον Διούδη. 1-3.

20:46

89': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

20:45

88': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Κυριακίδης στη θέση του Βαζ.

20:45

Ο ΟΦΗ έχει ρίξει πια το βάρος στην άμυνα, επιτρέποντας στον Παναθηναϊκό να κυκλοφορήσει περισσότερο την μπάλα.

20:40

82': Κίτρινη κάρτα στον Παντελάκη.

20:36

78': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Γιακουμάκης στη θέση του Σάσι.

20:29

Ο Κοροβέσης βγάζει αριστερά στον Φερέιρα, εκείνος κάνει την παράλληλη σέντρα στην περιοχή και ο Σάσι αυτή τη φορά καταφέρνει να τη στείλει στα δίχτυα. 1-2.

20:28

71': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

20:28

70': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Κάτσε, δεν αποφέρει κάτι.

20:27

69': Εκτελείται το κόρνερ από τα δεξιά, ο Νέιρα πιάνει την κεφαλιά, λίγο άουτ η μπάλα.

20:26

68': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Αρμενάκας στη θέση του Μουνιέ.

20:26

68': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Ο Σάσι κατεβάζει ωραία την μπάλα με το στήθος έπειτα από σέντρα του Μπράουν από τα δεξιά, αλλά ο Διούδης διώχνει δύσκολα σε κόρνερ.

20:19

61': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Καμπετσής στη θέση του Αποστολάκη.

20:19

61': Μακρινό σουτ του Στάικου, πολύ άουτ.

20:15

Σέντρα του Μπράουν, κακή έξοδος του Διούδη, ο Σάσι πιάνει την κεφαλιά και ο Μακέντα στην προσπάθειά του να τη σταματήσει τη στέλνει στα δίχτυα. 1-1.

20:15

57': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

20:14

56': Μακρινό σουτ του Βαζ έπειτα από πλασαριστή εκτέλεση φάουλ του Ντίνα, κερδίζει κόρνερ.

20:12

54': Ο Χατζηθεοδωρίδης γυρνά την μπάλα στην περιοχή, προλαβαίνει να μαζέψει ο Σωτηρίου.

20:09

51': Μακρινό σουτ του Βαζ, πολύ άουτ η μπάλα.

20:08

50': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Μακέντα, σωστή υπόδειξη.

20:06

49': Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Εκτελείται από τα δεξιά, ο Νέιρα πηδά πιο ψηλά από όλους και πιάνει την κεφαλιά μέσα από την περιοχή, στα χέρια του Διούδη η μπάλα.

20:04

46': Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Το εκτελεί ο Βαζ από τα δεξιά, άσχημα εκτελεσμένο χαμηλά, δεν αποφέρει κάτι.

20:03

Ξεκίνησε το β' ημίχρονο.

20:01

46': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Ντίνας στη θέση του Κουτσιανικούλη.