2
20:54

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας στο a-sports.gr. Καλό σας βράδυ.

20:53

Ωραίο παιχνίδι με πολλές φάσεις και 2-2. Άλλωστε, δεν είχαν κάποιο βαθμολογικό άγχος.

20:53

Τέλος του αγώνα.

20:49

90+1': Κόρνερ για την ΑΕΚ από δεξιά. Εκτελεί με πάσα ο Μάνταλος στον Γιαννιώτα, που κάνει κακή σέντρα και η μπάλα βγαίνει άουτ.

20:49

4 λεπτά οι καθυστερήσεις.

20:45

87': Ο Μελίσσας προλαβαίνει με έξοδο και σώνει την μπάλα στην κίνηση του Πόνσε. Σουτ του Γιαννιώτα από θέση μέσα δεξιά, κόρνερ η μπάλα, αφού κοντράρει και στον Βασιλαντωνόπουλου. Το κόρνερ εκτελεί ο Μάνταλος, διώχνει ο Αντέτζο.

20:44

86': Ο Γιαννιώτας στη θέση του Κρίστιτσιτς. Ο Μάνταλος γυρνάει ως κεντρικό χαφ.

20:44

86': Σουτ του Κρίστιτσιτς άουτ η μπάλα.

20:44

Μαζεμένη πίσω η Λαμία.

20:39

81': Ο Τομάς στη θέση του Μπερτόλιο. Κλείνει τις αλλαγές της η Λαμία.

20:36

78': Ο Ρόμανιτς στη θέση του Μπαράλες.

20:34

Ετοιμάζει Ρόμανιτς ο Χάβος.

20:31

73': Ο Μπλάζιτς στη θέση του Μπεχαράνο.

20:29

71': Κίτρινη κάρτα στον Βασιλαντωνόπουλο.

20:28

70': Οφσάιντ ο Μπαράλες.

20:26

Ο Μάνταλος εκτελεί το κόρνερ, κεφαλιά του Πόνσε στο πρώτο δοκάρι, ο Μπογέ από τη μικρή περιοχή κάνει το 2-2.

20:25

67': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

20:24

66': Κόρνερ από αριστερά για την ΑΕΚ.

20:24

66': Ο Μπογέ στη θέση του Μπακασέτα.

20:23

65': Κίτρινη στον Σιμόες.

20:22

63': Οφσάιντ ο Χουλτ. Λάθος υπόδειξη.

20:21

Έχει ανέβει ψηλά η ΑΕΚ και πιέζει.

20:17

59': Κόρνερ για την ΑΕΚ από δεξιά. Το εκτελεί ο Μάνταλος διώχνει ο Μπαράλες.

20:15

57': Οφσάιντ ο Μπαράλες.

20:12

Ψαλίδι του Καραμάνου αποκρούει ο Μπάρκας, ο Τσόσιτς δεν διώχνει καλά, ο Μπαράλες στοπάρει με το στήθος και σουτάρει με βολέ από θέση μέσα δεξιά και 2-1 για τη Λαμία.

20:12

53': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

20:10

Πρέσινγκ ζητάει Χιμένεθ από τους παίκτες της ΑΕΚ.

20:09

Ανοικτό παιχνίδι και στο β' ημίχρονο από τις δύο ομάδες.

20:05

47': Κόρνερ για τη Λαμία από δεξιά. Το εκτελεί ο Μπερτόλιο, διώχνει ο Μπάρκας με γροθιά, φάουλ πάνω στον Μπακάκη και σταματάει η φάση.

20:04

Στην ανάπαυλα αποβλήθηκε από τον αγωνιστικό χώρο μο γενικός αρχηγός της ΑΕΚ, Βασίλης Δημητριάδης, για έντονη διαμαρτυρία για το πέναλτι υπέρ της Λαμίας.

20:04

Ξεκινάει το β' ημίχρονο.

19:46

Τέλος α' ημιχρόνου. Η ΑΕΚ μπήκε πιο δυνατά, όμως η Λαμία ανέβηκε, είχε δοκάρι και ισοφάρισε με πέναλτι.

19:45

1 λεπτό οι καθυστερήσεις.

19:44

44': Κίτρινη κάρτα στον Τσόσιτς για φάουλ στον Μπερτόλιο.

19:39

40':Γέμισμα του Μπακάκη απο δεξιά, πηδάει ψηλά ο Πόνσε, αλλά όχι τόσο ώστε να βρει την μπάλα και να την κατεβάζει, οπότε η κεφαλιά του περνάει ψηλά πάνω από την εστία.

19:38

38': Σουτ του Σιμόες έξω από την περιοχή η μπάλα καταλήγει άουτ.

19:34

Ο Μπαράλες εκτελεί το πέναλτι, στέλνει την μπάλα αριστερά, ο Μπάρκας πάει προς δεξιά και 1-1.

19:34

34': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

19:33

33': Κίτρινη κάρτα στον Μάνταλο για διαμαρτυρία.

19:32

33': Πέναλτι για τη Λαμία για ανατροπή του Μπεχαράνο. Τον πατάει ο Μπακασέτας χαμηλά στη φτέρνα.

19:31

31': Σέντρα του Βασιλαντωνόπουλου από δεξιά, γυριστή κεφαλιά του Μπαράλες, μόλις άουτ η μπάλα πάνω από την εστία.

19:30

31': Ο Αλμπάνης στη θέση του Κλωναρίδη.

19:28

29': Εκπληκτική κάθετη πάσα του Μάνταλου στον Πόνσε, που φεύγει μόνος του από το ημικύκλιο του κέντρου, αλλά ο Μελίσσας πέφτει στα πόδια του και μαζεύει την μπάλα την ώρα που ο Αργεντινός επιχειρεί την ντρίμπλα.

19:27

Ο Κλωναρίδης δεν μπορεί να συνεχίσει και θα γίνει αλλαγή.

19:25

25': Κεφαλιά πάσα του Μπαράλες προς τον Μπερτόλιο, ο οποίος από δεξιά και στο ύψος της μικρής περιοχής σουτάρει και η μπάλα χτυπάει στο οριζόντιο δοκάρι και εξοστρακίζεται μακριά.

19:24

24': Σέντρα σουτ του Κλωναρίδη από δεξιά, βγαίνει ο Μελίσσας, δεν βρίσκει την μπάλα, ούτε κανείς άλλος και φεύγει εκτός περιοχής.

19:22

22': Εύκολα ο Μελίσσας μπλοκάρει την μπάλα στο γέμισμα του Μάνταλου από εκτέλεση φάουλ από θέση μέσα αριστερά.

19:19

20': Πονηρή απ' ευθείας εκτέλεση φάουλ του Μπερτόλιο, διώχνει ο Μπάρκας με τα δάκτυλα πάνω από την εστία, όμως δίνεται άουτ.

19:18

19': Κίτρινη κάρτα στον Σβάρνα για φάουλ πάνω στον Καραμάνο.

19:17

Δυσκολεύεται ο Σβάρνας να αντιμετωπίσει τον Μπαράλες. Υποπίπτει συνεχώς σε φάουλ.