1
16:52

Καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

16:51

Η Παναχαϊκή χάνει ουσιαστικά κάθε ελπίδα για να τερματίσει 2η και να παίξει στο μπαράζ ανόδου στη Σούπερ Λίγκα. Ο πρωταθλητής Βόλος φεύγει με βαθμό από δύσκολη έδρα.

16:51

90'+4: Λήξη του αγώνα, 1-1.

16:48

90'+2: Από μία κίτρινη σε Λουμπαρδέα και Σούλη για διαμαρτυρία.

16:47

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:47

90': Ο Κολ σεντράρει, εντυπωσιακά πιάνει το ψαλιδάκι ο Ελευθεριάδης, αλλά δεν την βρίσκει καλά την μπάλα, μπλοκάρει ο Μπουργάνης.

16:43

87': Ο Αργυρόπουλος εκτελεί φάουλ με γέμισμα, αφύλακτος ο Μωραΐτης πιάνει την κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι, άουτ. Καλή ευκαιρία για την Παναχαϊκή.

16:42

86': Κίτρινη στον Πέντα.

16:40

83': Κίτρινη στον Πλέγα για φάουλ στον Λούκας Γκαρσία.

16:38

Ο Πλέγας κάνει το σουτ μετά από εκτέλεση φάουλ του Ελευθεριάδη από δεξιά, ο Μωραΐτης σταματά την πορεία της μπάλας, αλλά πρακτικά δίνει ασίστ στον Λουμπαρδέα, που σε κενή εστία γράφει το 1-1.

16:38

81': ΓΚΟΛ για την ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ!

16:33

76': Φλύαρη η υπεροχή της Παναχαϊκής, που δεν μπορεί να φτιάξει φάσεις.

16:26

69': Τρίτη αλλαγή και για την Παναχαϊκή, Μωραΐτης αντί Φουρλάνου.

16:25

69': Λούκας Γκαρσία αντί Κορέλα, τρίτη αλλαγή για τον Βόλο.

16:24

68': Θέλει, αλλά δείχνει ότι δεν μπορεί η Παναχαϊκή... Εύκολα διαχειρίζεται το προβάδισμά του ο Βόλος.

16:16

60': Κότο αντί του Κόκκορη που έχει τραυματιστεί, δεύτερη αλλαγή για τον Βόλο και αναγκαστική

16:13

57': Μπαστακός αντί Μοντιέλ, δεύτερη αλλαγή για την Παναχαϊκή.

16:13

57': Κίτρινη στον Φράγκο.

16:09

53': Παραχωρεί κόρνερ ο Ντεντάκης για την Παναχαϊκή, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Αργυρόπουλου.

16:03

47': Κίτρινη στον Αργυρόπουλο για φάουλ στον Δόρη.

16:03

46': Μακρινό σουτ του Κόκκορη, χωρίς τύχη.

16:02

46': Πρώτη αλλαγή και για τον Βόλο, Καρρίκι αντί Ανδρικόπουλου.

16:02

46': Πρώτη αλλαγή για την Παναχαϊκή, Αργυρόπουλος αντί Κυνηγόπουλου.