0
20:50

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ.

20:49

Τέλος του αγώνα στο Περιστέρι. Νίκη για τον Ατρόμητο, που ήταν καλύτερος στο α' ημίχρονο, όταν έβαλε και το γκολ με τον Κιβρακίδη.

20:47

90+2': Ο Κοντογιαννόπουλος στη θέση του Αγρόδημου στην τελευταία αλλαγή του Απόλλωνα.

20:46

3 λεπτά οι καθυστερήσεις στο β' ημίχρονο.

20:43

87': Κίτρινη κάρτα στον Αγρόδημο.

20:42

86': Ο Ουγκράι στη θέση του Ενσικουλού στην τρίτη αλλαγή του Ατρόμητου.

20:41

86': Ο Βάρκας στη θέση του Ντ'Ούρσο στη δεύτερη αλλαγή του Απόλλωνα.

20:38

82': Ο Ούμπιντες παίρνει την μπάλα από το λάθος του Βαφέα, σουτάρει έξω από την περιοχή, άουτ η μπάλα.

20:35

80': Σέντρα του Κατράνη από αριστερά, μπλοκάρει ο Χουάντερσον.

20:33

78': Ο Ντεφεντερίκο στη θέση του Ναζλίδη. Θέλει κάτι παραπάνω ο Βελέντζας στην επίθεση.

20:32

77': Ο Κατράνης στη θέση του Κιβρακίδη.

20:32

76': Οφσάιντ ο Κουλούρης. Σωστή υπόδειξη.

20:27

71': Κίτρινη κάρτα στον Κιβρακίδη για "δολοφονικό" τάκλιν στον Στάθη. Η ενέργειά του με τις τάπες σηκώνει και κόκκινη κάρτα για ένα μαρκάρισμα στο κέντρο.

20:25

70': Καλή σκέψη, κακή εκτέλεση από τον Μανούσο, που σουτάρει από θέση μέσα δεξιά με το αριστερό, αλλά η μπάλα περνάει παράλληλα από την εστία.

20:24

69': Ο Μανούσος στη θέση του Ουάρντα. Δυσανασχετεί ο Αιγύπτιος.

20:23

67': Σέντρα του Μπρούνο από δεξιά με πολύ φάλτσο, βγαίνει και με εκτίναξη διώχνει την μπάλα ο Χουάντερσον.

20:20

65': Σουτ του Μπουσούλατζιτς έξω από την περιοχή, η μπάλα αυξάνει ταχύτητα με το σκάσιμο στο βρεγμένο τερέν, αλλά μπλοκάρει ο Χουάντερσον.

20:19

63': Κακή σέντρα του Κουλούρη από δεξιά μαζεύει την μπάλα ο Χουάντερσον.

20:17

Πιο "ζωηρά" έχει μπει στο β' ημίχρονο ο Απόλλωνας.

20:15

59': Σέντρα του Μπρούνο από δεξιά, παίρνει την κεφαλιά ο Ουάρντα, αλλά στέλνει την μπάλα άουτ. Ήταν πιο ψηλά από εκεί που θέλει ο Αιγύπτιος και δεν βρίσκει καλά την μπάλα.

20:14

59': Φάουλ από αριστερά για τον Ατρόμητο. Το εκτελεί ο Ενσικουλού, διώχνει ο Χουάντερσον με γροθιές.

20:10

55': Κόρνερ από αριστερά για τον Ατρόμητο. Το εκτελεί ο Ενσικουλού, κεφαλιά του Ρισβάνη από τα 6 μέτρα, υπό πίεση, η μπάλα περνάει δίπλα από το αριστερό δοκάρι.

20:10

54': Ο Ναζλίδης εκτελεί το φάουλ απ' ευθείας, αλλά η μπάλα περνάει πάνω από την εστία.

20:09

53': Φάουλ πάνω στο ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής κερδίζει ο Ναζλίδης.

20:08

52': Διαγώνιο σουτ του Ρώσση από την αριστερή γωνία της περιοχής, μπλοκάρει ο Μέγερι.

20:04

48': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από δεξιά. Το εκτελεί ο Ενσικουλού, ο Ρισβάνης κερδίζει την κεφαλιά, αλλά το σώμα είναι σε λάθος θέση και στέλνει την μπάλα άουτ.

20:03

Χωρίς αλλαγές στις 11άδες οι δύο ομάδες.

20:02

46': Πλασέ του Ενσικουλού από θέση μέσα αριστερά με το δεξί, μπλοκάρει ο ο Χουάντερσον.