-
0
21:24

21:23

Ο ΠΑΟΚ κερδίζει και τη Λαμία και απέχει μία νίκη από την κατάκτηση του τίτλου. Τους αδικεί τους Φθιώτες το 3-0, δεν ήταν για τρία γκολ.

21:22

90'+3: Λήξη του αγώνα, 3-0.

21:22

90'+3: Κάθετη πάσα του Σάκχοφ στον Ελ Καντουρί, σουτ στην κίνηση του Μαροκινού, άουτ.

21:19

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:15

86': Ωραίο σουτ του Μπερτόλιο από θέση μέσα δεξιά, λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα.

21:13

84': Καραγκούνης αντί Ασίγκμπα, τρίτη αλλαγή για τη Λαμία.

21:12

Ο Μπίσεσβαρ ξεφεύγει ωραία από τον Ασίγκμπα και με υπέροχο σουτ από θέση μέσα αριστερά γράφει το 3-0.

21:11

83': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

21:07

Ο Μπίσεσβαρ σεντράρει από αριστερά, κεφαλιά του Σάκχοφ από το ύψος του πέναλτι και αριστερά, δεν μπορεί να αντιδράσει ο Σαράνοφ και 2-0.

21:07

78': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

21:02

74': Τσούκαλος αντί Μπαράλες, δεύτερη αλλαγή για τη Λαμία.

21:01

73': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Μίσιτς αντί Ενρίκε.

20:59

71': Κίτρινη στον Ελ Καντουρί για φάουλ στον Ασίγκμπα.

20:55

66': Κίτρινη στον Ασίγκμπα για τράβηγμα στον Βιεϊρίνια.

20:53

64': Μπεχαράνο αντί Μπλάζιτς στην πρώτη αλλαγή της Λαμίας.

20:53

64': Σβιντέρσκι αντί Ακπόμ, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

20:48

60': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Ελ Καντουρί αντί Πέλκα.

20:46

58': Απαντά στις ευκαιρίες η Λαμία. Ο Ασούμπρε πιάνει κεφαλιά μετά από κεφαλιά-πάσα του Μπεχαράνο, πάνω στη γραμμή διώχνει ο Βιεϊρίνια.

20:44

55': Διπλή μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Σάκχοφ θα νικηθεί εξ επαφής από τον Σαράνοφ και ο Ακπόμ στέλνει σε κενή εστία την μπάλα στην εξωτερική πλευρά των διχτύων.

20:40

52': Μακρινό σουτ του Ρόμανιτς, ψηλά άουτ η μπάλα.

20:34

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

20:20

Καλύτερα στάθηκε η Λαμία στο α' ημίχρονο, δεν ήταν καλός ο ΠΑΟΚ, αλλά το γκολ του Ενρίκε τον φέρνει μπροστά στο σκορ.

20:19

45'+2: Λήξη α' ημιχρόνου, 1-0.

20:19

45'+2: Φαλτσαριστό σουτ του Ακπόμ από θέση έξω δεξιά, πολύ άστοχο.

20:17

45': Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:16

44': Σέντρα του Ασούμπρε από δεξιά, πλασέ στην κίνηση ο Ρόμανιτς στο δεύτερο δοκάρι, κόντρα στον Μάτος και κόρνερ για τη Λαμία. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

20:15

43': Διαγώνιο σουτ του Ακπόμ από θέση μέσα αριστερά, μπλοκάρει ο Σαράνοφ.

20:13

41': Ο Ενρίκε σουτάρει δυνατά εκτός περιοχής, σε δύο χρόνους αποκρούει ο Σαράνοφ.

20:10

38': Κίτρινη στον Μπεχαράνο για φάουλ στον Ενρίκε.

20:09

37': Καλό σουτ του Μπερτόλιο εκτός περιοχής, λίγο δίπλα από το δεξί δοκάρι η μπάλα.

20:08

36': Κίτρινη στον Μπερτόλιο για διαμαρτυρία.

20:06

Ο Ενρίκε σουτάρει από θέση μέσα δεξιά μετά από πάσα του Μάτος, δεν αντιδρά σωστά ο Σαράνοφ, έχει ευθύνη που βλέπει την μπάλα να καταλήγει στα δίχτυα του (1-0). Θα πρέπει να τονιστεί ότι προηγήθηκε φάουλ του Σάκχοφ στον Μπαράλες, δεν δόθηκε και ο Μάτος συνέχισε τη φάση, με τους παίκτες της Λαμίας να διαμαρτύρονται στον Βραζιλιάνο γιατί δεν τήρησε το φερ πλέι με τον Μπαράλες πεσμένο στο έδαφος.

20:06

34': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!