5
20:52

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ.

20:51

Τέλος του αγώνα στο Αγρίνιο. Εντυπωσιακός ο Ολυμπιακός σε όλη την διάρκεια έφτασε στο 0-5 επί του Παναιτωλικού.

20:49

Ξεκινάει και πάλι το ματς.

20:48

3 λεπτά οι καθυστερήσεις στο β' ημίχρονο.

20:48

Διακοπή στον αγώνα για τραυματισμό του Αμαράλ.

20:46

Ψάχνει το γκολ της "τιμής" ο Παναιτωλικός.

20:43

Πολύ καλό ποδόσφαιρο από τους "ερυθρόλευκους".

20:40

Συνεχίζει την πίεση ο Ολυμπιακός.

20:38

81': Καταπληκτική μπαλιά του Ντουάρτε στην πλάτη της άμυνας, απ' ευθείας πλασέ του Μπαϊροβιτς, αποκρούει ο Σα με εκτίναξη στην αριστερή γωνία του.

20:38

Χτυπάει κατά λάθος ο αρχηγός του Ολυμπιακού από τον τερματοφύλακα. Διακοπή στο ματς.

20:37

80': Ο Κυριακίδης σταματάει σε τετ α τετ τον Φορτούνη, που επιχειρεί να του περάσει από πάνω την μπάλα.

20:36

Ο Ντίας κόβει την μπάλα έξω στον Ελαμπντελαουί, που σουτάρει από θέση μέσα δεξιά και 0-5.

20:35

78': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:34

76': Δυνατό σουτ του Ντουάρτε έξω από την περιοχή, η μπάλα περνάει δίπλα από το δεξί δοκάρι.

20:32

74': Ο Κυριακίδης σταματάει σε διαγώνιο τετ α τετ τον Ποντένσε, μετά την ασίστ του Φορτούνη.

20:31

Δεν κατεβάζει ταχύτητα ο Ολυμπιακός.

20:29

71': Ο Σολδάνο στη θέση του Χασάν στην τρίτη αλλαγή του Ολυμπιακού.

20:28

Σέντρα του Ελαμπντελαουί από δεξιά, κεφαλιά του Ντίας από τα 3 μέτρα, αποκρούει ο Κυριακίδης, παίρνει το ριμπάουντ ο Καμαρά, στοπάρει και από κοντά κάνει το 0-4.

20:27

70': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:27

69': Ο Ντουάρτε στη θέση του Ντίας στην τελευταία αλλαγή του Παναιτωλικού.

20:26

10 γκολ και 8 ασίστ μετράει ο Φορτούνης στο φετινό πρωτάθλημα.

20:25

67': Ο Φορτούνης εκτελεί φάουλ απ' ευθείας από το ημικύκλιο της περιοχής η μπάλα περνάει σύριζα από το αριστερό δοκάρι.

20:24

66': Ο Καμαρά στη θέση του Μπουχαλάκη.

20:23

66': Κίτρινη κάρτα στον Μαρινάκη.

20:21

63': Δυνατό σουτ του Ποντένσε, μόλις άουτ η μπάλα.

20:20

63': Σουτ του Μπαϊροβιτς, μπλοκάρει ο Σα.

20:19

Το κόρνερ εκτελεί με πάσα ο Ποντένσε στον Φορτούνη, που ντριμπλάρει τον Λιάβα, βγάζει τη σέντρα με το αριστερό, σηκώνεται ο Γκιλιέρμε από τα 5 μέτρα και με σκαστή κεφαλιά κάνει το 0-3.

20:18

61': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:18

60': Δυνατό σουτ του Ντίας κοντράρει στον Μαρινάκη και κόρνερ από αριστερά για τον Ολυμπιακό.

20:17

60': Ο Ντίας στη θέση του σκόρερ Μασούρα στην πρώτη αλλαγή του Ολυμπιακού.

20:16

59': Ο Φορτούνης εκτελεί φάουλ από δεξιά, βγάζει την μπάλα έξω στον Ελαμπντελαουί, που σουτάρει, αλλά διώχνει ο Κυριακίδης σε κόρνερ, το οποίο περνάει ανεκμετάλλευτο.

20:13

56': Κίτρινη κάρτα στον Μάζουρεκ.

20:12

55': Οφσάιντ ο Λιάβας. Λανθασμένη υπόδειξη από τον Απτόσογλου, γιατί η μπάλα έχει βρει στον Σισέ.

20:11

54': Ο Μεριά προλαβαίνει τον Ντίας, πριν σουτάρει μέσα από την περιοχή και κερδίζει και το φάουλ.

20:10

53': Δεύτερη αλλαγή για τον Παναιτωλικό ο Μπαϊροβιτς στη θέση του Λουσέρο.

20:09

52': Κόρνερ από δεξιά για τον Παναιτωλικό. Το εκτελεί ο Λουσέρο, διώχνει με κεφαλιά ο Μασούρας.

20:08

Ο Φορτούνης από αριστερά με τη μία βρίσκει μόνο του τον Χασάν, που κινείται και πλασάρει από το ύψος της περιοχής τον Κυριακίδη που βγαίνει και κάνει το 0-2.

20:07

50': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:05

Ο Ολυμπιακός έχει πάρει την πρωτοβουλία των κινήσεων.

20:03

Σέντρα στο β' ημίχρονο.

19:48

Τέλος α' ημιχρόνου. Ανώτερος ο Ολυμπιακός προηγείται, του έχει ακυρωθεί κανονικό γκολ του Ελαμπντελαουί, τον οποίο επίσης έκοψε λανθασμένα ο βοηθός Απρόσογλου άλλη μια φορά, που βγήκε τετ α τετ μετά.

19:47

1 λεπτό οι καθυστερήσεις.

19:46

45': Σουτ του Ποντένσε από το ύψος του πέναλτι, χτυπάει η μπάλα πάνω στον Μαρινάκη, πηγαίνει προς τα δεξιά και ο διαιτητής Τζοβάρας δίνει ανύπαρκτο φάουλ του Μασούρα στον Αμαράλ.

19:45

44': Σουτ του Ποντένσε έξω από την περιοχή, η μπάλα πάει στη μέση του τέρματος και μπλοκάρει ο Κυριακίδης.

19:43

42': Δυνατό σουτ του Γκιλιέρμε, πέφτει στη δεξιά γωνία μαι αποκρούει δύσκολα ο Κυριακίδης.

19:41

40': Για χέρι του Μπουχαλάκη έξω από την περιοχή διαμαρτύρονται οι γηπεδούχοι, αλλά έτσι κι αλλιώς είναι οφσάιντ ο Μάζουρεκ.

19:39

38': Ο Μαρινάκης στη θέση του Τσοκάνη, που αποχωρεί λόγω τραυματισμού.

19:39

38': Σουτ του Μασούρα από την αριστερή γωνία της περιοχής άουτ.

19:36

35': Ο Σισέ κοντράρει το επικίνδυνο σουτ του Μάζουρεκ.

19:35

34': Οφσάιντ ο Φορτούνης, αλλά και πάλι λανθασμένη υπόδειξη σε βάρος του Ολυμπιακού, ενώ ο Ελαμπντελαουί βγαίνει ξανά μόνος του απέναντι στον τερματοφύλακα.

19:33

32': Οφσάιντ ο Ελαμπντελαουί, βγαίνει μόνος του από την μπαλιά του Φορτούνη, βάζει γκολ και υποδεικνύεται λανθασμένα σε αντικανονική θέση από τον βοηθό Απτόσογλου.