0
20:54

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ.

20:54

Τέλος του αγώνα. Ανεβασμένος ο Παναθηναϊκός στο β' ημίχρονο και πιο ουσιαστικός, έκανε δύο γκολ και πήρε τη νίκη με 2-0.

20:52

90+3': Κίτρινη στον Ινσούα.

20:51

90+2': Κίτρινη στον Διούδη.

20:49

90': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό από τα δεξιά. Τι εκτελεί με πάσα ο Κάτσε, γίνεται η σέντρα κεφαλιά του Εμμανουηλίδη άουτ η μπάλα.

20:48

4 λεπτά οι καθυστερήσεις στο β' ημίχρονο.

20:48

89': Οφσάιντ ο Εμμανουηλίδης.

20:45

86': Ο Εμμανουηλίδης στη θέση του Μακέντα.

20:43

84': Κίτρινη κάρτα ο Μακέντα.

20:43

84': Οφσάιντ ο Μακέντα.

20:40

80': Κίτρινη στον Λάρσον.

20:39

80': Ο Γιουνές στη θέση του Ματέο Γκαρσία.

20:37

78': Ο Κουέστα βγαίνει γρήγορα και προλαβαίνει τον Καμπετσή πριν πλασάρει.

20:36

77': Ο Καμπετσής στη θέση του Χατζηγιοβάνη.

20:33

Καταπληκτική πάσα του Άλτμαν στον Ινσούα, που απέναντι στον Κουέστα, σκάβει την μπάλα με τη μία και κάνει το 2-0.

20:33

74': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

20:32

73': Ο Άλτμαν στη θέση του Δώνη.

20:31

72': Σουτ του Φετφατζίδη έξω από την περιοχή άουτ η μπάλα.

20:26

67': Οφσάιντ ο Κουρμπέλης.

20:25

66': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό από δεξιά. Το εκτελεί ο Κάτσε περνάει απ'΄όλους η μπάλα.

20:24

65': Ο Ματίγια στη θέση του Μπάσα.

20:24

65': Ο Φετφατζίδης στη θέση του Μαρτίνες.

20:22

Ο Οικονόμου πήρε την μπάλα, πέρασε δύο αντιπάλους αριστερά, βρήκε τον Μακέντα, ο οποίος γύρισε την μπάλα στη μικρή περιοχή και από κοντά ο Δώνης κάνει το 1-0.

20:22

62': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

20:17

58' Σέντρα του Γιόχανσον από δεξιά, τρυπώνει ο Ινσούα στην καρδιά της άμυνας, κεφαλιά αποκρούσει δύσκολα ο Κουέστα στη δεξιά του γωνία.

20:15

56': Συρτό σουτ του Γκαρσία έξω από την περιοχή, η μπάλα περνάει δίπλα από το αριστερό δοκάρι.

20:15

Προσπαθεί ο Παναθηναϊκός, αλλά δε βρίσκει χώρους να αναπτυχθεί.

20:11

52': Κίτρινη κάρτα στον Βαλεριάνο.

20:10

51': Ο Μαρτίνες εκτελεί φάουλ από αριστερά, πετάγεται ο Ντιγκινί στο πρώτο δοκάρι, απ' ευθείας πλασέ άουτ η μπάλα.

20:08

49': Οφσάιντ ο Κόρχουτ.

20:07

48': Μακρινό σουτ του Κουρμπέλη με το αριστερό, άουτ η μπάλα. Ξαναμπήκε ο Μπάσα στο γήπεδο.

20:05

Στο έδαφος ο Μπάσα. Τραυματίζεται, τον χτυπάει ο Κάτσε κατά λάθος στο κεφάλι, όπως είναι πεσμένος. Βγαίνει εκτός αγωνιστικού χώρου.

20:05

Σέντρα στο β' ημίχρονο.

19:47

Τέλος α' ημιχρόνου, χωρίς καθυστερήσεις. Καλύτερος ο Άρης, είχε και δοκάρι, έμεινε το 0-0.

19:45

44': Κόρνερ από αριστερά για τον Άρη. Με πάσα του Μαρτίνες στον Λάρσον εκτελείται το κόρνερ, αλλά χωρίς αποτέλεσμα.

19:43

42': Ο Ινσούα συνδυάζεται με τον Οικονόμου, που φτάνει στην αριστερή γωνία της περιοχής, σουτάρει συρτά, εύκολα μπλοκάρει ο Κουέστα.

19:42

Δικαοπή στο ματς είναι στο έδαφος ο Μαρτίνες. Σηκώνεται ο παίκτης του Άρη και συνεχίζεται η αναμέτρηση.

19:40

38': Κίτρινη κάρτα στον Πούγγουρα για φάουλ στον Σιώπη.

19:38

37': Κόρνερ από τα αριστερά για τον Παναθηναϊκό. Με πάσα γίνεται δίπλα, σέντρα του Κάτσε, διώχνει ο Ρόουζ.

19:34

33': Σουτ του Δώνη έξω από την περιοχή, συρτό, αλλά δεν ανησυχεί τον Κουέστα που μπλοκάρει την μπάλα.

19:33

32': Κόρνερ από τα δεξιά για τον Άρη. Το εκτελεί ο Μαρτίνες, διώχνει με γροθιές ο Διούδης.

19:31

30': Κόρνερ από δεξιά για τον Άρη. Το εκτελεί ο Μαρτίνες διώχνει ο Μακέντα στο πρώτο δοκάρι.

19:28

27': Ο Μαρτίνες εκτελεί φάουλ, η μπάλα φτάνει στον Βέλεθ μέσα στην περιοχή, αλλά το διαγώνιο σουτ από δεξιά είναι άστοχο.

19:27

25': Παράλληλη κίνηση του Μακέντα από τα αριστερά προς τα δεξιά, σουτ έξω από την περιοχή η μπάλα καταλήγει άουτ.

19:24

22': Γύρισμα του Λάρσον από αριστερά στον Μαρτίνες, ο οποίος από το ύψος του πέναλτι, μόνος, με αριστερό πλασέ στέλνει την μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι του Παναθηναϊκού και εν συνεχεία καταλήγει άουτ.

19:22

20': Κακό σουτ του Ινσούα με το αριστερό έξω από την περιοχή, η μπάλα καταλήγει άουτ.

19:21

19': Φάουλ 7-8 μέτρα έξω από την περιοχή για τον Παναθηναϊκό, το εκτελεί ο Μακέντα, πάνω στο τείχος η μπάλα.

19:17

15': Συρτή σέντρα του Ντιγκινί από αριστερά, Γκαρσία και Οικονόμου τρέχουν στην μπάλα, με τον Άρη να διαμαρτύρεται για πέναλτι για ανατροπή του Αργεντινού, αλλά θα ήταν αυστηρό. Σουτ του Λάρσον από θέση μέσα αριστερά, η μπάλα καταλήγει άουτ.