21:29

21:28

Ο Μαλέρμπ ήταν ο πρωταγωνιστής για τον Πανιώνιο, όσες φορές χρειάστηκε έκανε σημαντικές επεμβάσεις.

21:27

Ο Πανιώνιος κερδίζει 1-0 και διασφαλίζει την παραμονή του στη Σούπερ Λίγκα. Με 32 βαθμούς οι Νεοσμυρνιώτες προσπερνούν την ΑΕΛ στην 9η θέση, οι «βυσσινί» μένουν στους 30 πόντους.

21:27

90'+4: Δεν εκτελείται το κόρνερ, λήξη του αγώνα, 1-0.

21:26

90'+4: Ευκαιρία για τον Πανιώνιο. Ο Ντουρμισάι σουτάρει από το ημικύκλιο της περιοχής, ο Κρίστινσον διώχνει σε κόρνερ.

21:23

90'+1: Κίτρινη στον Μιλοσάβλιεβιτς για φάουλ στον Σαραμαντά.

21:22

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:20

89': Οικονομίδης αντί Μαξίμοβιτς, τρίτη αλλαγή για τον Πανιώνιο.

21:19

87': Μακρινό σουτ του Μιλοσάβλιεβιτς, μπλοκάρει ο Μαλέρμπ.

21:18

87': Νέα ευκαιρία για την ΑΕΛ. Κεφαλιά-πάσα του Μόρα στον Κούνιτς, που πλασάρει από κοντά, αλλά και πάλι ο Μαλέρμπ δείχνει τα αντανακλαστικά του.

21:18

86': Τρίτη αλλαγή για την ΑΕΛ, Ζίζιτς αντί Μπέρτου.

21:17

85': Ευκαιρία για τον Πανιώνιο. Στην αντεπίθεση ο Ντουρμισάι θα σουτάρει από το ύψος του ημικυκλίου της περιοχής, δίπλα από το αριστερό δοκάρι περνά η μπάλα.

21:16

84': Ευκαιρία για την ΑΕΛ. Ο Ζίβκοβιτς πιάνει φοβερό σουτ εκτός περιοχής, εκπληκτική επέμβαση του Μαλέρμπ και κόρνερ για την ΑΕΛ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

21:14

83': Κίτρινη στον Σταυρόπουλο για δυνατό φάουλ στον Μιλοσάβλιεβιτς.

21:11

79': Άρσε αντί Μπουμάλ στη δεύτερη αλλαγή του Πανιωνίου.

21:10

78': Ο Γιακιμόφσκι κάνει το σουτ στην κίνηση μετά από σέντρα του Μπράλιτς από δεξιά, μπλοκάρει ο Μαλέρμπ. Καλή στιγμή για την ΑΕΛ.

21:08

76': Εκτελεί από δεξιά ο Μπουμάλ, δεν μπορεί να κάνει το κοντρόλ ο Ντουρμισάι, απομακρύνουν οι αμυντικοί της ΑΕΛ.

21:07

76': Κόρνερ για τον Πανιώνιο από τα πόδια του Μόρα.

21:03

71': Δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΛ, Γιακιμόφσκι αντί Φατιόν.

21:01

69': Κίτρινη στον Γκοΐκοβιτς για φάουλ με αγκωνιά στον Ντουρμισάι.

20:58

66': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Ο Ντουρμισάι φεύγει στην αντεπίθεση, έτοιμο γκολ δίνει στον Μπουμάλ, ο οποίος όμως θα στείλει από κοντά την μπάλα ψηλά άουτ.

20:57

65': Πρώτη αλλαγή και για την ΑΕΛ, Κούνιτς αντί Νούνιτς.

20:56

65': Πρώτη αλλαγή για τον Πανιώνιο, Παπαγεωργίου αντί Τσιλούλη.

20:55

63': Κίτρινη στον Ντουρμισάι για φάουλ με αγκωνιά στον Φατιόν.

20:54

63': Εκτελεί φάουλ από αριστερά ο Ζίβκοβιτς, κεφαλιά του Γκοΐκοβιτς, άουτ.

20:49

57': Κόρνερ παραχωρεί ο Μπέρτος για τον Πανιώνιο, περνά χωρίς κάτι σημαντικό η εκτέλεση του Μαξίμοβιτς.

20:48

56': Ο Ζίβκοβιτς εκτελεί φάουλ με γέμισμα, γυριστή κεφαλιά του Φατιόν, δεν ανησυχεί ο Μαλέρμπ.

20:43

51': Σουτ του Ζίβκοβιτς από πλάγια αριστερά, κοντράρει η μπάλα στον Μασούρα, μπλοκάρει ο Μαλέρμπ.

20:37

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.