20:58

20:57

Ο ΠΑΟΚ κάνει σημαντικό βήμα πρόκρισης στον τελικό του Κυπέλλου με αυτό το 2-0.

20:55

90'+6: Λήξη του αγώνα, 2-0.

20:54

Ο Μάτος πιάνει ωραίο γυριστό σουτ εντός περιοχής, δεν μπορεί να αντιδράσει στη δεξιά του γωνία ο Αθανασιάδης, 2-0.

20:54

90'+6: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:52

90'+4: Κίτρινη στον Καλτσά για διαμαρτυρία.

20:52

90'+3: Δεύτερη κίτρινη και κόκκινη στον Ιγκλέσιας για φάουλ στον Ελ Καντουρί.

20:51

90'+2: Κόρνερ κερδίζει ο Μπίσεσβαρ για τον ΠΑΟΚ, δεν προκύπτει κάτι σημαντικό.

20:48

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:47

89': Εκτελείται το κόρνερ, σύγχυση στην άμυνα του ΠΑΟΚ και προκύπτει νέο κόρνερ για τους Αρκάδες. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

20:47

89': Ο Άνχελ Μαρτίνεθ σεντράρει από αριστερά, ωραίο τακουνάκι του Ιγκλέσιας, σε κόρνερ διώχνει ο Πασχαλάκης.

20:44

86': Τρίτη αλλαγή για τον Αστέρα, Καλτσάς αντί Κυριακόπουλου.

20:41

83': Μπέλοκ αντί Μουνάφο, δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα.

20:40

82': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Σβιντέρσκι αντί Βιεϊρίνια.

20:39

81': Κόρνερ κερδίζει ο Βαρέλα για τον ΠΑΟΚ, τίποτα σημαντικό και σε αυτή την περίπτωση.

20:35

77': Σουτ του Ακπόμ από θέση μέσα αριστερά, διώχνει ο Αθανασιάδης, για να ακολουθήσει μακρινό συρτό σουτ του Βιεϊρίνια και η μπάλα φεύγει άουτ.

20:33

75': Νέο κόρνερ παραχωρεί ο Τσιλιανίδης για τον ΠΑΟΚ, χωρίς αποτέλεσμα η εκτέλεση του Βιεϊρίνια.

20:31

73': Σάκχοφ αντί Κάνιας, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

20:31

73': Κίτρινη στον Ελ Καντουρί.

20:30

72': Κόρνερ παραχωρεί ο Τσιλιανίδης για τον ΠΑΟΚ, κακή η εκτέλεση του Γιαννούλη.

20:27

69': Δουβίκας αντί Αραβίδη, πρώτη αλλαγή για τον Αστέρα.

20:26

68': Ο Ιγκλέσιας κάνει ωραία ατομική ενέργεια, αλλά τα χαλάει στο τέλος, χάνοντας τον έλεγχο της μπάλας κι ενώ είχε μπει στην περιοχή.

20:24

66': Κίτρινη στον Ίνγκασον για φάουλ στον Αραβίδη.

20:23

65': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Ελ Καντουρί αντί Ζαμπά.

20:20

62': Νέο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από τα πόδια του Τριανταφυλλόπουλου, δεν προκύπτει και πάλι κάτι ιδιαίτερο.

20:19

61': Κόρνερ κερδίζει ο Ζαμπά για τον ΠΑΟΚ, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:18

60': Κίτρινη στον Ιγκλέσιας για διαμαρτυρία.

20:17

59': Σέντρα του Μίσιτς από αριστερά, κεφαλιά του Ακπόμ από το ύψος του πέναλτι, άουτ.

20:12

54': Ο Κώτσιρας σεντράρει από δεξιά, σε κόρνερ διώχνει ο Μάτος για τον Αστέρα. Αυτό περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

20:07

49': Κόρνερ κερδίζει ο Μάτος για τον ΠΑΟΚ, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:06

48': Αγκωνιά του Μάτος στον Αραβίδη, που χτυπά στο κεφάλι, δεν καταλογίζει το φάουλ και την κίτρινη ο διαιτητής Κουμπαράκης.

20:03

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

19:47

45'+1: Λήξη α' ημιχρόνου, 1-0.

19:46

45': Κίτρινη στον Κυριακόπουλο.