1
17:59

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό απόγευμα.

17:58

Τέλος του αγώνα. Ο Άρης ανέβασε ρυθμό στο β' ημίχρονο, έκανε την ανατροπή πετυχαίνοντας 3 γκολ και φτάνοντας στο 3-1 επί του ΟΦΗ.

17:56

Ο Μαρτίνες εκτελεί το φάουλ από δεξιά με το αριστερό, 2 μέτρα έξω από την περιοχή η μπάλα καταλήγει στο αριστερό "παραθυράκι" του Στρέζου και 3-1 για τον Άρη.

17:55

90+4':ΓΚΟΛ για τον ΆΡΗ!

17:54

90+3': Κίτρινη στον Γιαννούλη.

17:52

90+1': Κόρνερ για τον Άρη από αριστερά, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.

17:51

7 λεπτά οι καθυστερήσεις.

17:50

Εκπληκτική εκτέλεση φάουλ του Ματίγια περίπου 5 μέτρα έξω από την περιοχή, η μπάλα καταλήγει στο δεξί "παραθυράκι" της εστίας και 2-1 για τον Άρη.

17:49

89': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

17:47

86': Κόρνερ από αριστερά για τον Άρη. Το εκτελεί ο Ματίγια, περνάει απ' όλους η μπάλα.

17:44

83': Σουτ του Σιώπη καταλήγει άουτ από το ύψος της περιοχής.

17:43

82': Σέντρα του Βαλεριάνου από αριστερά, ο Ντιγκινί πέφτει στο έδαφος και ζητάει πέναλτι για σπρώξιμο από τον Ποτουρίδη, που έβαλε το αριστερό χέρι πάνω στον ώμο του.

17:41

81': Ο Βαλεριάνος στη θέση του Κόρχουτ στην τελευταία αλλαγή του Άρη.

17:41

81': Ο Αργυρόπουλος στη θέση του Βαζ στην τρίτη αλλαγή του ΟΦΗ.

17:40

79': Ο Στρέζος σταματάει τον Λάρσον που μπαίνει και σουτάρει από δεξιά. Εκτελεί το κόρνερ ο Ματίγια, κεφαλιά του Γκαρσία αποκρούει ο Στρέζος.

17:38

78': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ, με τον Φερέιρα να φεύγει στην κόντρα, μετά την πάσα από τον Βαζ, φτάνει απέναντι στον Κουέστα και αστοχεί.

17:37

Συρτό σουτ του Ρόουζ με το αριστερό από το ύψος της περιοχής η μπάλα στην αριστερή γωνία και 1-1.

17:36

75': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

17:36

75': Ο Μαρτίνες στη θέση του Γιουνές.

17:35

74': Οφσάιντ ο Κουτσιανικούλης.

17:33

73': Κόρνερ από δεξιά για τον ΟΦΗ, το εκτελεί ο Ματίγια, διώχνει ο Νάστος, σουτ του Κόρχουτ άουτ.

17:31

71': Σουτ του Ντιγκινί από το ύψος της περιοχής, αποκρούει ο Στρέζος πέφτοντας δεξιά και μετά μπλοκάρει την μπάλα.

17:30

70': Γύρισμα του Λάρσον από αριστερά, παρεμβολή του Γιουνές, η μπάλα καταλήγει άουτ.

17:30

69': Κεφαλιά του Ρόουζ άουτ, μετά την εκτέλεση φάουλ του Ματίγια.

17:28

68': Ο Παπάζογλου στη θέση του Κυριακίδη στη δεύτερη αλλαγή του ΟΦΗ.

17:27

66': Διαγώνιο σουτ του Σιώπη η μπάλα καταλήγει άουτ.

17:25

65': Κίτρινη κάρτα στον Βαζ.

17:24

63' : Κίτρινη κάρτα στον Σιώπη.

17:23

62': Ο Ματίγια εκτελεί φάουλ από τα αριστερά 10 μέτρα έξω από την περιοχή με το δεξί η μπάλα παίρνει πορεία προς την εστία αποκρούει δύσκξολα ο Στρέζος.

17:21

61': Ο Λάρσον στη θέση του Φετφατζίδη.

17:18

58': Αλλαγή τερματοφύλακα για τον ΟΦΗ. Ο Στρέζος στη θέση του Σωτηρίου.

17:18

Τώρα βγαίνει εκτός γηπέδου ο Σωτηρίου.

17:16

55': Πρόβλημα με τον τερματοφύλακα του ΟΦΗ. Είναι στο έδαφος και καλείται φορείο για να βγει εκτός.

17:15

54': Γύρισμα του Τζανακάκη από δεξιά, σουτ του Φετφατζίδη από θέση μέσα δεξιά η μπάλα καταλήγει άουτ.

17:12

52': Ατομική προσπάθεια από τον Φετφατζίδη, που περνάει δύο παίκτες, αλλά το σουτ είναι αδύναμο και μπλοκάρει ο Σωτηρίου.