0
20:57

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

20:56

Η Λαμία επικρατεί με 1-0 του Πανιωνίου και εξασφαλίζει την παραμονή της στη Σούπερ Λίγκα.

20:56

Τέλος του αγώνα.

20:56

90+4': Κίτρινη κάρτα στον Πίτι.

20:53

Μπροστά όλος ο Πανιώνιος για τα τελευταία δύο λεπτά.

20:52

90+1': Κόρνερ για τον Πανιώνιο από τα δεξιά, πρώτη κεφαλιά από τον Σιντί Αλί, δεύτερη του Μπανανά στο δεύτερο δοκάρι αλλά ο Σαράνοφ παραχωρεί νέο κόρνερ που δεν αποφέρει κάτι.

20:52

Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

20:50

89' Από το κόρνερ, ο Τομάς πιάνει ένα σουτ αλλά ο Μαλέρμπ λέει ξανά «όχι».

20:50

88': Ευκαιρία για τη Λαμία. Ο Πίτι επιχειρεί μία λόμπα έξω από την περιοχή, αλλά ο Μαλέρμπ εκτινάσσεται και αποκρούει σε κόρνερ.

20:49

87': Κίτρινη κάρτα στον Κόρμπο για διαμαρτυρία.

20:49

Ο Άκης Μάντζιος δεν έχει σταματήσει να διαμαρτύρεται στον τέταρτο.

20:47

86': Κόρνερ για τη Λαμία από τα αριστερά, διώχνει ο Μανιάτης.

20:46

Νωρίτερα οι φιλοξενούμενοι ζήτησαν δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Καρυπίδη για ένα μαρκάρισμά του.

20:45

84': Τρίτη αλλαγή για τη Λαμία. Ο Πίτι παίρνει τη θέση του Μπερτόλιο.

20:42

81': Ευκαιρία για τη Λαμία. Ο Μπερτόλιο εκτελεί το κόρνερ, ο Μπαράλες πιάνει την κεφαλιά από το ύψος του πέναλτι αλλά ο Μαλέρμπ αποκρούει.

20:42

81': Κόρνερ για τη Λαμία από τα δεξιά.

20:41

79': Σουτ του Μπερτόλιο έξω από την περιοχή, άουτ.

20:38

Ο Μπερτόλιο κλέβει από τον Μπανανά, που έκανε λάθος κοντρόλ, φεύγει μόνος απέναντι από τον Μαλέρμπ αλλά το πλασέ του σταματά στην δεξιά κάθετη δοκό του γκολκίπερ του Πανιωνίου.

20:38

76': ΔΟΚΑΡΙ για τη ΛΑΜΙΑ!

20:37

75': Αλλαγή για τον Πανιώνιο. Άρτσε αντί Τσιλούλη.

20:36

75': Κίτρινη κάρτα στον Σιντί Αλί.

20:34

Η Λαμία έχει κάτσει πίσω, δίνοντας χώρο στους φιλοξενούμενους.

20:31

70': Συρτό σουτ του Σιντί Αλί από πλάγια θέση δεξιά, άουτ.

20:29

68': Κίτρινη κάρτα στον Παπαγεωργίου, έπαιξε επικίνδυνα με τον αγκώνα.

20:26

66': Αλλαγή για τη Λαμία. Τομάς αντί Επστάιν.

20:24

62': Ευκαιρία για τον Πανιώνιο. Ο Ντομίνγκες γεμίζει από τα δεξιά, ο Ντουρμισάι πλασάρει με τη μία από το ύψος του πέναλτι αλλά η μπάλα περνά λίγο δίπλα από το αριστερό κάθετο δοκάρι του Σαράνοφ.

20:23

62': Αλλαγή για τον Πανιώνιο. Έξω ο Μανθάτης, μέσα ο Σιντί Αλί.

20:22

61': Κόρνερ για τη Λαμία από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

20:19

57': Ο Μπερτόλιο σουτάρει με τη μία έξω από την περιοχή, ψηλά πάνω από τα δοκάρια η μπάλα.

20:14

51': Ψάχνει το γρήγορο γκολ ο Πανιώνιος στο ξεκίνημα του δεύτερου μέρους.

20:09

46': Κίτρινη κάρτα στον Δημούτσο.

20:07

46': Σέντρα στο δεύτερο μέρος.

20:04

Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Βασιλαντωνόπουλος παίρνει τη θέση του Σκόνδρα, ο οποίος είχε ενοχλήσεις από το πρώτο ημίχρονο.

19:50

Η Λαμία προηγείται με 1-0 του Πανιωνίου που είχε χαμένο πέναλτι στα τελευταίου λεπτά του πρώτου μέρους για το 1-1.

19:50

19:48

45+1': Κίτρινη κάρτα στον Μπανανά για διαμαρτυρία.

19:48

Δύο λεπτά ο έξτρα χρόνος.

19:44

41': Εκτελεί το πέναλτι στο κέντρο της εστίας ο Ντουρμισάι, αλλά ο Σαράνοφ αποκρούει με τα πόδια. Κακή εκτέλεση από τον φορ του Πανιωνίου.

19:43

Ο Καρυπίδης τραβάει τον Ντουρμισάι μέσα στην περιοχή, σηκώνει επικίνδυνα και το πόδι του και τον ανατρέπει. Βλέπει και την κίτρινη κάρτα ο στόπερ της Λαμίας.

19:43

40': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

19:42

40': Κόρνερ για τον Πανιώνιο από τα αριστερά, απομακρύνει ο Βάντερσον.

19:41

38': Ο Μασούρας κάνει το 1-2 με τον Ντουρμισάι και εκτελεί μέσα από την περιοχή και δεξιά, αλλά δεν βρίσκει στόχο.

19:38

36': Κίτρινη στον Μασούρα, που κινήθηκε απειλητικά προς τον Επστάιν.

19:36

32' :Διαμαρτύρεται στον τέταρτο ο Μάντζιος για κάποια σφυρίγματα του Κουτσιαύτη.

19:30

26': Κόρνερ για τη Λαμία από τα αριστερά, διώχνει η άμυνα του Πανιωνίου και στην επαναφορά το σουτ του Μπλάζιτς, εκτός περιοχής, καταλήγει ψηλά άουτ.

19:26

24': Κίτρινη κάρτα στον Ντουρμισάι για διαμαρτυρία.

19:22

19': Συστάσεις του Κουτσιαύτη στον Μανιάτη για ένα φάουλ πάνω στον Μπερτόλιο.

19:16

13': Κόρνερ για τη Λαμία από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.