Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

19:11

Καλύτερος ο ΠΑΣ παρά το αριθμητικό μειονέκτημα, πήρε ανάσα παραμονής και ελπίζει.

19:10

90'+6: Λήξη αναμέτρησης.

19:09

Ο Αποστολόπουλος σεντράρει, μόνος του ο Μάνος μέσα στην περιοχή, πιάνει ένα πανέμορφο γυριστό σουτ και νικάει τον Μπάγιτς για το 0-2.

19:09

90'+5: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ.

19:04

90': 6 λεπτά η καθυστερήσεις.

19:02

90': Αλλαγή για τον ΠΑΣ, Γιάκος αντί Νικολιά.

19:01

87': Αλλαγή για τον ΠΑΣ, Μάνος αντί Αθανασιάδη.

19:01

86': Απευθείας εκτέλεση φάουλ από τον Τσαμπούρη, μπλοκάρει ο Μιχαήλ Ν.

18:56

82': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό, Μητρόπουλος έξω μέσα ο Καραχάλιος.

18:55

81'; Σουτ του Νικολιά έξω από την περιοχή, άουτ.

18:53

79': Αλλαγή για τον ΠΑΣ, Αποστολόπουλος αντί Παμλίδη.

18:52

Τραγικό λάθος του Αντιλέχου που βγάζει τον Νικολιά σε τετ α τετ με τον Μπάγιτς τον οποίο κρεμάει εντυπωσιακά και κάνει το 0-1.

18:51

77': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ!

18:49

75': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό, Σαβαντογκό αντί Ζησόπουλου.

18:45

72': Ο Νανγκίς κάνει μια πάσα σουτ που κοντράρει και τελευταία στιγμή διώχνει ο Μιχαήλ Ν.

18:37

64': Ο Νανγκίς συγκλίνει από αριστερά πασάρει στον Ζησόπουλο και αυτός στέλνει την μπάλα άουτ από το ύψος του πέναλτι.

18:35

62': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό, Μέλεγκ αντί Στανόγιαβιτς.

18:34

61': Σουτ του Σεργκελασβίλι, το σταματάει όμως το ΔΟΚΑΡΙ!