0
16:57

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

16:56

Δεύτερη σερί σπουδαία νίκη για την Α.Ε. Καραϊσκάκης, επιστροφή στις... ήττες για τον Ηρακλή.

16:55

Λήξη του ματς! 1-0.

16:53

90'+3: Κίτρινη κάρτα στον Μέλκα.

16:51

90'+2: Κίτρινη κάρτα στον Ζιαμπάρη.

16:50

Πέντε λεπτά καθυστερήσεις, πιέζει ο Ηρακλής.

16:47

87': Κίτρινη κάρτα στον Παπανίκου.

16:43

83': Αλλαγή για την Α.Ε. Καραϊσκάκης. Ο Καραγιαννίδης στη θέση του Χούσου.

16:40

79': Αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Παπαδόπουλος στη θέση του Ορφανίδη.

16:37

77': Αλλαγή για την Α.Ε. Καραϊσκάκης. Ο Μπαντέ στη θέση του τραυματία Τζιώρα.

16:27

68': Κίτρινη κάρτα στον Βιτλή.

16:24

64': Αλλαγή για την Α.Ε. Καραϊσκάκης. Ο Κάκκο στη θέση του Βουκμίροβιτς.

16:17

59': ΔΟΚΑΡΙ η Α.Ε. Καραϊσκάκης σε μακρινό σουτ του Ψιάνου.

16:16

55': Αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Παυλίδης στη θέση του Κωστούλα.

16:14

54': Κίτρινη κάρτα στον Ρόβα.

16:11

52': Κίτρινη κάρτα στον Παναγιώτου.

16:09

50': Καλή στιγμή για τον Ηρακλή. Σουτ του Ορφανίδη, ο Ρόβας προσπάθησε από κοντά να σπρώξει την μπάλα στα δίχτυα με τακουνάκι, αλλά δεν τη βρήκε.

16:06

46': Αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Ρόβας στη θέση του Νιαμπουγιού.

16:06

Ξεκίνησε το β' ημίχρονο.

15:47

Λήξη α' ημιχρόνου. 1-0.

15:34

33': Διπλή ευκαιρία για τον Ηρακλή. Ντούνης και Παναγιωτούδης πιάνουν διαδοχικά σουτ, αλλά δεν βρίσκουν στόχο.

15:26

Αδράνεια της άμυνας του Ηρακλή, ο Καπίας παίρνει την κεφαλιά έπειτα από εκτέλεση φάουλ του Παπανίκου και ο Τζιώρας με ωραίο γυριστό σουτ ανοίγει το σκορ. 1-0.

15:26

26': ΓΚΟΛ για την Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ!

15:20

19': Καλή στιγμή με τον Καπία που επιχείρησε το πλασέ, αλλά η μπάλα κατέληξε λίγο έξω από το δεξί δοκάρι του Γιαγκιόζη.