2
23:36

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ.

23:35

Χαμηλό εμπόδιο το Λίχτενσταϊν για την Ελλάδα, που μπορούσε να πετύχει περισσότερα γκολ από τα δύο έβαλε, ειδικά από τη στιγμή που ο Φορτούνης έκανε το 0-1 και έφυγε το άγχος από τους παίκτες.

23:35

Τέλος της αναμέτρησης.

23:34

90+3': Κόρνερ για την Ελλάδα από δεξιά, εκτελεί ο Μασούρας, φάουλ του Κουλούρη.

23:32

3 λεπτά οι καθυστερήσεις στο β' ημίχρονο.

23:30

89': Κόρνερ από αριστερά για την Εθνική μετά το σουτ του Μασούρα. Το εκτελεί ο Κούτρης, σέντρα του Ζέκα, γυριστό του Κουλούρη η μπάλα άουτ.

23:27

86': Ο Φρικ στη θέση του Χάσλερ στην τελευταία αλλαγή του Λίχτενσταϊν.

23:24

83': Ο Κουλούρης στη θέση του Φορτούνη στην τελευταία αλλαγή της Ελλάδας.

23:22

Αυτό είναι το πρώτο γκολ του Δώνη με την Εθνική.

23:21

Μπαλιά του Μασούρα στην πλάτη της άμυνας, κοντρόλ με το στήθος και σουτ του Δώνη από δεξιά μέσα στην περιοχή και 2-0 για την Ελλάδα.

23:21

80': ΓΚΟΛ για την ΕΛΛΑΔΑ με τον ΔΩΝΗ!

23:20

79': Ο Φορτούνης δε βρίσκει καλά την μπάλα, που καταλήγει άουτ.

23:18

77': Ο Γιλντίζ στη θέση του Γκούμπσερ.

23:17

76': Κόντρα του Κάουφμαν στο κοντινό σουτ του Σιόβα και κόρνερ για την Ελλάδα. Το εκτελεί ο Φορτούνης από δεξιά, η μπάλα φτάνει στον Μπακάκη σέντρα, κεφαλιά του Σιόβα άουτ.

23:14

72': Κίτρινη κάρτα στον Δώνη.

23:12

71': Ο Κολοβός στη θέση του Μπακασέτα.

23:10

68': Κόρνερ από αριστερά για το Λίχτενσταϊν. Το εκτελεί ο Σαλάνοβιτς, παρεμβολή από τον Σάμαρη και νέο κόρνερ από τα δεξιά. Το εκτελεί ο Πολβερίνο και διώχνει ο Κουρμπέλης.

23:08

67': Ο Ζέλε στη θέση του Μάρτιν Μπούχελ.

23:08

67': Γύρισμα του Κούτρη, σουτ του Μπακασέτα άουτ.

23:06

65': Κάθετη επέλαση του Μπακάκη και σουτ από την περιοχή η μπάλα στην αγκαλιά του Μπούχελ.

23:05

64': Νέο κόρνερ από δεξιά, μετά το σουτ του Σάμαρη. Το εκτελεί με πάσα ο Φορτούνης, αλλά εν συνεχεία το γέμισμά του δεν δυσκολεύει τον αντίπαλο τερματοφύλακα.

23:03

62': Σέντρα του Φορτούνη από δεξιά, κεφαλιά του Μασούρα άουτ.

23:02

61': Τέταρτο σερί κόρνερ από δεξιά το εκτελεί ο Φορτούνης, διώχνει ο Μπούχελ.

23:01

60': Τρίτο σερί κόρνερ από δεξιά για την Ελλάδα, πάνω στην γραμμή σώζουν οι γηπεδούχοι από το σουτ του Ζέκα.

23:01

59': Κόρνερ από τα δεξιά το εκτελεί ο Φορτούνης, νέο κόρνερ από την παρέμβαση του Σάμαρη.

23:01

59': Σουτ του Σάμαρη από το ύψος της περιοχής αποκρούει ο Μπούχελ.

22:59

58΄: Σέντρα του Μπακασέτα από δεξιά, αδύναμα η μπάλα στα χέρια του Μπούχελ.

22:58

56': Λάθος του Κάουφμαν, σουτ του Μασούρα με αριστερό από το ύψος της περιοχής, δεν ανησυχεί ο Μπούχελ η μπάλα πάει πάνω του.

22:56

55': Οφσάιντ ο Δώνης.

22:55

53': Οφσάιντ ο Φορτούνης.

22:52

51': Ο Κούτρης γυρνάει στον Μασούρα την μπάλα, αλλά το αριστερό διαγώνιο σουτ μέσα από την περιοχή καταλήγει άουτ.