0
20:53

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ.

20:52

Ο Απόλλων δεν μπόρεσε να φανεί ανταγωνιστικός στο β' ημίχρονο, όπου ο Άρης πέτυχε 4 από τα 5 γκολ του.

20:52

Τέλος της αναμέτρησης. Ο Άρης έφτασε στην άνετη νίκη με 5-0.

20:50

2 λεπτά οι καθυστερήσεις στο β' ημίχρονο.

20:50

90':Μακρινό σουτ του Βαλεριάνου εντελώς άστοχο η μπάλα καταλήγει άουτ.

20:46

Ο Φετφατζίδης κάνει το 5-0 με τεχνικό συρτό αριστερό σουτ από το ύψος της περιοχής, στέλνοντας την μπάλα στη δεξιά γωνία.

20:46

86': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ με τον ΦΕΤΦΑΤΖΙΔΗ.

20:44

Ο Άρης συνεχίζει να πιέζει.

20:42

82': Οφσάιντ ο Γιουνές και σωστά ακυρώνεται το γκολ που πέτυχε με δεξί πλασέ, μετά από γύρισμα του Γκαρσία από δεξιά.

20:40

Ο Ματίγια εκτελεί το φάουλ από δεξιά, ο Γιουνές πηδάει πιο ψηλά απ' όλους και με κεφαλιά κάνει το 4-0.

20:40

81': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ με τον ΓΙΟΥΝΕΣ!

20:37

78': Ο Φετφατζίδης στη θέση του Λάρσον, στην τρίτη και τελευταία αλλαγή του Άρη.

20:36

77': Ωραίο 1-2 Λάρσον και Μαρτίνες, ο οποίος αστοχεί στο πλάγιο τετ α τετ από δεξιά.

20:35

76': Κάθετη πάσα του Μαρτίνες στον Γκαρσία, ο Βαφέας προλαβαίνει με τάκλιν και ο Αστράς μαζεύει την μπάλα στη μικρή περιοχή.

20:34

75': Ο Ρώσση στη θέση του Ντ' Ούρσο στην τελευταία αλλαγή του Απόλλωνα.

20:31

Ο Άρης έχει την κατοχή της μπάλας και τη γυρίζει.

20:29

Ο Απόλλων προσπαθεί να... παγώσει τον ρυθμό του αγώνα.

20:27

Η κατοχή της μπάλας είναι 70-30% υπέρ του Άρη.

20:25

66': Δυνατό, αλλά άστοχο το σουτ του Σιώπη.

20:25

65': Ο Γιουνές στη θέση του Ντιγκινί στη δεύτερη αλλαγή του Άρη.

20:24

64': Ο Βάρκας στη θέση του Ντεφεντερίκο στη δεύτερη αλλαγή του Απόλλωνα.

20:23

Απανωτά λάθη στην άμυνα του Απόλλωνα, πρώτα από μπάσιμο του Γκαρσία από δεξιά, γυρίζει στον Λάρσον, λάθος του Στάθη και ο Ντιγκινί μέσα από το πέναλτι κάνει το 3-0.

20:22

63': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ με τον ΝΤΙΓΚΙΝΙ!

20:18

59': Ο Μαρτίνες μπαίνει στη θέση του Τόνσο στην πρώτη αλλαγή του Άρη.

20:18

59': Ο Ελ Χέλβε στη θέση του Ναζλίδη για τον Απόλλωνα. Βγαίνει καταχειροκροτούμενος και το ανταποδίδει ο πρώην παίκτης του Άρη.

20:14

Ο Τόνσο κάνει το 2-0, αφού παίρνει την πάσα του Βαλεριάνου έξω από την περιοχή και μετά το τάκλιν του Κύργια η μπάλα σηκώνεται περνάει από τον Βαφέα, ο παίκτης του Άρη φτάνει στο πέναλτι και σκοράρει.

20:13

54': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

20:10

51': Μπάσιμο και σουτ του Σιώπη από θέση μέσα δεξιά στην μεγάλη περιοχή, αλλά είναι πολύ άστοχο.

20:07

Ο Άρης έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων και την κατοχή μπάλας.

20:05

46': Ο Αστράς πέφτει στα πόδια του Γκαρσία, που φτάνει στη γραμμή του άουτ από δεξιά και στέλνει την μπάλα κόρνερ. Το εκτελεί ο Τόνσο από δεξιά, αλλά διώχνει ο Ναδάλες.

20:05

Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

20:05

Σέντρα στο β' ημίχρονο.

19:48

Τέλος του α' ημιχρόνου. Ο Άρης προηγείται από νωρίς και έχει κάνει και 2-3 άλλες καλές φάσεις.

19:46

2 λεπτά οι καθυστερήσεις στο α' ημίχρονο.

19:44

44': Νέα μεγάλη απόκρουση του Αστρά μετά από το διαγώνιο σουτ του Γκαρσία από αριστερά, διώχνει σε κόρνερ. Το εκτελεί ο Βέλεθ, σέντρα του Βαλεριάνου από αριστερά, κακό τελείωμα του Ντιγκινί και η μπάλα άουτ.

19:43

43': Σέντρα του Τζανακάκη από δεξιά, μόνος ο Ντιγκινί στο ύψος του πέναλτι δεν βρίσκει καλά την μπάλα στο σκάσιμο και την στέλνει άουτ.

19:41

41': Φάουλ από αριστερά για τον Απόλλωνα, 15 μέτρα έξω από την περιοχή. Το εκτελεί ο Ντεφεντερίκο, αλλά βγαίνει ο Κουέστα διώχνει με γροθιές και κερδίζει και το φάουλ.

19:38

Βγαίνει εκτός αγώνα ο Γκαρσία, αλλά θα επιστρέψει.

19:37

Διακοπή του αγώνα γιατί ο Γκαρσία είναι στο έδαφος, μετά από μαρκάρισμα στον Βαφέα.