-
0
19:07

19:06

Δίκαιη η «λευκή» ισοπαλία στην Τρίπολη, δεν ξέφυγε ποτέ από τη μετριότητα το παιχνίδι. 8η η Λαμία με 30 βαθμούς, παραμένει 10ος ο Αστέρας με 27 πόντους.

19:05

90'+4: Λήξη του αγώνα, 0-0.

19:04

90'+3: Ο Καλτσάς σεντράρει από δεξιά, δεν βρίσκει καλά την μπάλα ο Αραβίδης, μπλοκάρει ο Σαράνοβ.

19:03

90'+2: Ο Τσιλιανίδης εκτελεί φάουλ από δεξιά, με το στήθος ο Βαλιέντε βρίσκει την μπάλα στην κίνηση, άουτ.

19:02

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:01

89': Τρίτη αλλαγή για τη Λαμία, Μπουλούλης αντί Μπλάζιτς.

19:01

88': Κίτρινη στον Πίτι για φάουλ στον Τριανταφυλλόπουλο.

18:58

85': Πίτι αντί Μπερτόλιο, δεύτερη αλλαγή για τη Λαμία.

18:51

78': Δεν φαίνεται να ξεκολλά από το 0-0 το παιχνίδι...

18:43

71': Επστάιν αντί Τομάς, πρώτη αλλαγή για τη Λαμία.

18:42

71': Ο Άνχελ Μαρτίνεθ σεντράρει από αριστερά, κακή κεφαλιά του Ιγκλέσιας, άουτ.

18:38

67': Κίτρινη στον Μπερτόλιο για φάουλ στον Τριανταφυλλόπουλο.

18:34

63': Σουτ του Καραμάνου εντός περιοχής και μετά από λάθος του Μουνάφο, μπλοκάρει εύκολα ο Αθανασιάδης.

18:31

60': Σε χαμηλό ρυθμό κυλά και το β' ημίχρονο.

18:26

54': Θα ολοκληρώσει πρόωρα τις αλλαγές του ο Παράσχος για λογαριασμό του Αστέρα Τρίπολης, αποχωρεί τραυματίας και ο Φερνάντεθ και τον αντικαθιστά ο Τσιλιανίδης.

18:21

49': Περνά χωρίς κάτι σημαντικό το κόρνερ του Αστέρα.

18:21

49': Κίτρινη στον Μπαράλες.

18:20

48': Ο Καραμάνος διώχνει σε κόρνερ μετά από επικίνδυνη σέντρα του Καλτσά από δεξιά.

18:17

46': Δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα, Αραβίδης αντί Μανιά.