0
20:52

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ. Καλή Σαρακοστή από το a-sports.gr.

20:51

Ο Παναιτωλικός δεν συγχώρεσε κανένα λάθος του Πανιωνίου και έφτασε άνετα στο 5-0, ενώ οι φιλοξενούμενοι έμειναν και με δέκα παίκτες από το 59ο λεπτό.

20:51

Τέλος του αγώνα στο Αγρίνιο.

20:49

90+2': Σέντρα του Αμαράλ από αριστερά, μονοκόματο σουτ του Μανά, αποκρούει ο Μάλερμπ.

20:48

Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις στο β' ημίχρονο.

20:46

89': Τεράστια ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Ο Γουίλιαν πέρασε όποιον βρήκε από δεξιά, έκοψε την μπάλα στον Ντίας, που αστόχησε από τα 5 μέτρα και αμαρκάριστος.

20:43

86': Σουτ του Αμαράλ από θέση μέσα αριστερά, διώχνει σε κόρνερ ο Μάλερμπ. Ο Πάουλο εκτελεί το κόρνερ, διώχνει ο Μπουμάλ, μακρινό σουτ του Αμαράλ η μπάλα καταλήγει άουτ.

20:42

84': Σουτ εκτός περιοχής του Πάουλο, η μπάλα καταλήγει άουτ.

20:41

Χωρίς ψυχολογία και δυνάμεις οι παίκτες του Πανιωνίου, μάλλον παρακαλάνε να τελειώσει το μαρτύριο.

20:37

Το σκηνικό στο ματς παραμένει το ίδιο. Ο Παναιτωλικός γυρίζει με υπομονή την μπάλα για να βρει την ευκαιρία να ξαναχτυπήσει.

20:33

76': Σουτ άστοχο από τον Βασιλούδη.

20:32

75': Ο Βασιλούδης στη θέση του Μάζουρεκ. Κλείνει τις αλλαγές του ο Παναιτωλικός.

20:31

74' Kίτρινη κάρτα στον Πάουλο.

20:30

73' Ο Γκούγκα στη θέση του Τσιγγάρα στη δεύτερη αλλαγή του Παναιτωλικού.

20:28

Ο Αμαράλ μπαίνει στην περιοχή του Πανιωνίου από αριστερά, σηκώνει την μπάλα και έρχεται ο Γουίλιαν από δεξιά και σκοράρει.

20:28

71': 5-0 για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ με τον ΓΟΥΪΛΙΑΝ!

20:27

70': Ωραία κίνηση και κόψιμο της μπάλας έξω από τον Ντουρμισάι, όμως το πλασέ του Μπουμάλ από το ύψος της περιοχής είναι εντελώς άστοχο.

20:27

Ο Παναιτωλικός κρατάει την μπάλα με άνεση, αλλά δεν πιέζει για να πετύχει κι άλλο γκολ.

20:24

Έχει πέσει ο ρυθμός του αγώνα. Ο Παναιτωλικός έχει εξασφαλίσει τη νίκη, παίζει και με παίκτη παραπάνω και κάνει διαχείριση.

20:22

65': Ο Ρέντζας στη θέση του Άρτσε στην τρίτη και τελευταία αλλαγή του Πανιωνίου.

20:19

62': Ο Πάουλο στη θέση του Μπαϊροβιτς για τον Παναιτωλικό.

20:16

59': Είναι η δεύτερη κίτρινη και συνεπώς κόκκινη για τον αμυντικό του Πανιωνίου.

20:16

59': Κίτρινη κάρτα στον Κότσιτς για φάουλ πάνω στον Μαρινάκη.

20:14

57': Καραπληκτική σέντρα του Κότσιτς από αριστερά, δυνατή κεφαλιά του Ντουρμισάι, εκπληκτική απόκρουση του Γιαννακόπουλου στην αριστερή γωνία.

20:12

55' Κεφαλιά του Μπανανά στα χέρια του Γιαννακόπουλου η μπάλα.

20:09

52': Διπλή αλλαγή για τον Πανιώνιο. Ο Μπανανά στη θέση του Σταυρόπουλου και ο Μαλέρμπ στην θέση του Μανοϊλοβιτς. Αλλάζει και τερματοφύλακα ο Μάντζιος.

20:07

Συρτή σέντρα του Μανά από δεξιά, η μπάλα περνάει από όλους, ο Μάζουρεκ με πλασέ και χωρίς να βρει πολύ καλά την μπάλα σκοράρει από το ύψος της μικρής περιοχής. Φέρει ευθύνη και ο γκολκίπερ του Πανιωνίου.

20:06

49': 4-0 για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ με τον ΜΑΖΟΥΡΕΚ!

20:04

47': Ο Ντουρμισάι γυρνάει την μπάλα από δεξιά, όμως το τακουνάκι του Μανθάτη από το ύψος της μικρής περιοχής είναι αδύναμο για να δυσκολέψει τον Γιαννακόπουλο.

20:02

Σέντρα στο β' ημίχρονο.

19:47

Τέλος του α' ημιχρόνου με τον Παναιτωλικό κυρίαρχο.

19:46

1 λεπτό οι καθυστερήσεις στο α' ημίχρονο.

19:43

43': Κακή επιλογή από τον Μπουμάλ που σουτάρει από δεξιά μέσα στην περιοχή, αντί να σεντράρει και η μπάλα καταλήγει άουτ.

19:42

Ο Μαρινάκης κάνει σέντρα από δεξιά, ο Μάζουρεκ πετάγεται στην καρδιά της άμυνας του Πανιωνίου και παρά το μικρό του ύψος, πιάνει την κεφαλιά και με καμπύλη και διαγώνια τροχιά την στέλνει στην αριστερή γωνία. Η μπάλα χτυπάει και στο δοκάρι και ο Μανοϊλοβιτς άθελά του τη σπρώχνει πιο βαθιά μέσα στην εστία.

19:41

41': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ με τον ΜΑΖΟΥΡΕΚ και 3-0.

19:39

39': Νέο κόρνερ από τα αριστερά για τον Πανιώνιο. Η μπάλα φτάνει στον Μπουμάλ, αλλά το αδύναμο σουτ μπλοκάρει ο Γιαννακόπουλος.

19:37

36': Κόρνερ για τον Πανιώνιο από το σουτ του Ντουρμισάι, η μπάλα κοντράρει τον Άργκους και περνάει εκτός εστίας. Το κόρνερ εκτελείται από αριστερά, όμως ο Γιαννακόπουλος μαζεύει την μπάλα και χτυπάει και με τον συμπαίκτη του, Άργκους.

19:35

35': Βολέ του Μανθάτη από θέση μέσα αριστερά στην περιοχή, όμως η μπάλα καταλήγει άουτ.

19:33

33': Μπάσιμο και σέντρα του Μανθάτη από αριστερά, η κεφαλιά του Μπουμάλ καταλήγει άουτ.

19:32

32': Σουτ του Μάζουρεκ έξω από την περιοχή καταλήγει άουτ.

19:30

30': Κόρνερ για τον Πανιώνιο από αριστερά, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.

19:27

27': Ο Πανιώνιος σωστά διαμαρτύρεται για πέναλτι του Άργκους στον Άρτσε. Η κάθετη πάσα του Μπουμάλ βρίσκει απροετοίμαστο το κεντρικό δίδυμο του Παναιτωλικού, ο Άρτσε μπαίνει σφήνα και πέφτει στο έδαφος από το μαρκάρισμα του Άργκους, ο οποίος αρχικά βρίσκει την μπάλα εκτός περιοχής με τάκλιν, αλλά μετά μέσα με ψαλιδάκι χτυπάει και τον αντίπαλό του και τον ρίχνει.

19:26

26': Σέντρα του Κότσιτς από αριστερά για τον Πανιώνιο, μπλοκάρει ο Γιαννακόπουλος.

19:23

22': Κόρνερ για τον Πανιώνιο από αριστερά. Το εκτελεί ο Άρτσε, όμως παρά την κεφαλιά του Ντουρμισάι, η φάση σταματάει για οφσάιντ.

19:21

Ο Σταυρόπουλος γλιστράει και κάνει λάθος λίγο κάτω από την μεσαία γραμμή προς την περιοχή του Πανιωνίου, ο Μανά κλέβει την μπάλα, μπαίνει μέσα, την σπάει δίπλα στον Μπαϊροβιτς, ο οποίος πετυχαίνει το γκολ.

19:20

20': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ με τον ΜΠΑΪΡΟΒΙΤΣ και 2-0!