Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr. Από τον Δημήτρη Δημητρίου, που ήταν στη Ριζούπολη, καλή συνέχεια.

Δεν ήθελε να χάσει (τουλάχιστον) ο Απόλλωνας και τα κατάφερε. Άτυχος ο ΟΦΗ με τρία δοκάρια.

17:53

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Απόλλων Σμύρνης - ΟΦΗ 0-0.

17:51

90'+5: Φάουλ για τον Απόλλωνα, από τα 25 μέτρα και δεξιά... Εκτελεί ο Μπεντινέλι, κεφαλιά Βαφέα, άουτ.

17:50

90'+2: Στην κόντρα ο Ακόστα από τα αριστερά, σλάλομ, βγάζει σε Ελ Χέλβε, κόντρα και πλάγιο... Ο Γιαννούλης έσωσε.

17:48

90'+1: Κάκιστο σουτ Παπαστεριανού έξω από την περιοχή, άουτ.

17:47

Συμπληρώθηκαν τα 90'... Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

17:46

89': Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Ο Ντίνας από τα δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:44

87': Σέντρα Κοροβέση από τα αριστερά, στην αγκαλιά του Χουάντερσον, κακή επιλογή.

17:43

86': Σουτ Γιακουμάκη από τα αριστερά του ημικύκλιου, κοντράρει η μπάλα, εύκολα ο Χουάντερσον.

17:42

84': Φάουλ για κάρτα του Γιαννούλη στον Ντ' Ούρσο, δεν δίνεται η κίτρινη.

17:40

83': Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Ο Ντίνας από τα αριστερά, η μπάλα δεν απομακρύνεται, ανάμεσα σε πολλά πόδια σουτ του Φερέιρα χωρίς δύναμη από θέση έξω δεξιά, στα χέρια του Χουάντερσον.

17:38

81': Σουτ Παπαστεριανού από θέση έξω δεξιά, άουτ.

17:37

80': Τρίτη αλλαγή και για τον ΟΦΗ από τον Χάιμε Βέρα. Ο Παπαστεριανός αντί του Μπράουν.

17:36

79': Κίτρινη στον Μεγιάδο.

17:35

78': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του Απόλλωνα Σμύρνης ο Λευτέρης Βελέντζας. Ο Ακόστα στη θέση του Ναζλίδη.

17:34

Στο μισό γήπεδο παίζει τα τελευταία λεπτά ο ΟΦΗ τον Απόλλωνα...

17:32

75': Κόρνερ για τον ΟΦΗ από τα αριστερά... Κοροβέσης, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:31

Ο Χουάντερσον χτύπησε στο δοκάρι κατά την τελευταία του επέμβαση, μικρή διακοπή.

17:30

73': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ. Σέντρα από τα δεξιά του Μεγιάδο, κεφαλιά Νέιρα, εντυπωσιακά σε κόρνερ ο ο Χουάντερσον.

17:28

71': Καλή στιγμή για τους Κρητικούς. Κόρνερ για τον ΟΦΗ... Εκτελεί από τα αριστερά ο Κοροβέσης, κεφαλιά Σακόρ, άουτ.

17:26

Οι τελικές 14 προς 5 για τον ΟΦΗ η κυριαρχία.

17:25

68': Μακρινό σουτ Νέιρα από τα δεξιά, ψηλά πάνω από την εστία του Απόλλωνα.

17:18

61': Κίτρινη στον Σακόρ.

17:17

60': Δεύτερη αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Ντίνας στη θέση του Βαζ.

17:17

60': Κίτρινη στον Βαζ.

17:17

Έχει χτυπήσει ο Χουάντερσον, μικρή διακοπή.

17:16

59': Κόρνερ από τα δεξιά για τον ΟΦΗ με τον Κοροβέση, περνά ανεκμετάλλευτο...

17:15

Πέφτει ο Γιακουμάκης μέσα στην περιοχή, δεν υπάρχει κάτι.

17:14

57': Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα. Ο Ελ Χέλβε ανοίγει στον Μπεντινέλι, σέντρα από τα δεξιά, προβολή επιχειρεί ο Ναζλίδης από κοντά στο δεύτερο δοκάρι άουτ.

17:13

56': Δεύτερη αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Ο Αγρόδημος στη θέση του Βάρκα.

17:13

55': Σουτ Μεγιάδο απέξω και αυτό άστοχο...

17:12

Φαλτσαριστό σουτ Φερέιρα από θέση έξω αριστερά, έξω από το αριστερό "γάμα" η μπάλα.

17:11

54': Σουτ από πλάγια θέση του Μπράουν στην αγκαλιά του Χουάντερσον.

17:10

53': Μακρινό σουτ Νέιρα, άουτ.

17:09

Πέφτει ο Μπεντινέλι σε στιγμιαίο κράτημα του Σακόρ, δεν βλέπει παράβαση ο Κοτσάνης.

17:07

49': Συρτό σουτ Φερέιρα από θέση μέσα αριστερά, δύο μέτρα έξω από το δεξί δοκάρι του Χουάντερσον.

17:06

48': Κόρνερ για τον Απόλλωνα από τα δεξιά, εκτελείται πλασαριστά από τα δεξιά με Μπεντινέλι και Ντ' Ούρσο, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:05

47': Ευκαιρία για τον Απόλλωνα. Ο Μπεντινέλι κινείται από τα δεξιά και έξω από την περιοχή, άουτ.

17:03

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.