0
17:07

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

16:54

90'+5: Λήξη αναμέτρησης.

16:49

90': 5 λεπτά οι καθυστερήσεις.

16:44

86': Κίτρινη στο Μιλοσάβλιεβιτς.

16:43

85': Αλλαγή για την ΑΕΛ, έξω ο Ντέλετις μέσα ο Μπαργκάν.

16:41

Ο Ντέλετιτς πασάρει στον Γιακιμόβσκι και αυτός με την σειρά του στρώνει την μπάλα στον Σικάβκα ο οποίος πετυχαίνει ένα έυκολο τέρμα.

16:40

83': ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

16:39

81: Διπλή αλλαγή για τον Λεβαδειακό, Ιωαννίδης αντί Καραχάλιου και Άνγκουα στην θέση του Μαρκόφσκι.

16:35

77': Κόκκινη στον Παντελιάδη, για χέρι. Λανθασμένη απόφαση.

16:31

73': Αλλαγή για την ΑΕΛ, Γιακιμόβσκι αντί Λεοζίνιο.

16:29

70': Ο Ντέλετιτς εκτελεί τον Μπάγιτς από την άσπρη βούλα και κάνει το 1-0.

16:28

70': ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

16:28

70': Κίτρινη στον Ρεκβιασβίλι.

16:27

70': ΠΕΝΑΛΤΙ για την ΑΕΛ, μετά το χέρι του Ρεκβιασβίλι.

16:24

67': Κίτρινη στον Σετσέροβιτς.

16:22

64': Αλλαγή για την ΑΕΛ, Σικάβκα αντί Νούνιτς.

16:20

62': Κίτρινη στον Μπέρτο.

16:19

61': Σουτ του Ντέλετιτς, η μπάλα άουτ.

16:17

59': Σέντρα του Ζίβκοβιτς, κεφαλιά του Μιλοσάβλιεβιτς, άουτ.

16:15

57': Γύρισμα του Μαρκόφσκι, μπλοκάρει προ του Ρεκβιασβίλι ο Κρίστινσον.

16:12

55': Κίτρινη στον Μπράλιτς.

16:11

53': Κίτρινη στον Παντελιάδη.

16:08

51': Κόρνερ του Σαβαντογκό από τα αριστερά, κεφαλιά του Μαρκόφσκι δίωχνει σε κορνερ η άμυνα.

16:04

47': Ο Ντέλετιτς μετά απο ατομική προσπάθεια εκτελεί εξ επ επαφής, μπλοκάρει ο Μπάγιτς.

16:03

46': Αναγκαστική αλλαγή για τον Λεβαδειακό, Μητρόπουλος αντί Κονέ.

16:02

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου.

15:47

45'+3: Λήξη ημιχρόνου.

15:46

45': Πολύ κακό σουτ του Σαβαντογκό από τα δεξιά.

15:43

43': Κίτρινη στον Νανγκίς.

15:34

34': Ο Ζίβκοβιτς σεντράρει, κεφαλιά του Ντέλετιτς, η μπάλα άουτ.