1
16:50

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

16:49

Η Παναχαϊκή με γκολ του Πολίμου στο 88' επικρατεί με 0-1 της Α.Ε. Καραϊσκάκης και μειώνει τη διαφορά της από τον δεύτερο Απόλλωνα Λάρισας στο -1.

16:49

Τέλος του αγώνα.

16:47

90+4': Μεγάλη διπλή ευκαιρία για την Α.Ε. Καραϊσκάκης. Αρχικά ο Σούλης σταματά τον Μπαντέ και στην εξέλιξη της φάσης ο Σεράνο αστοχεί εξ επαφής.

16:43

Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

16:42

Ο Μαυρίας κάνει τη σέντρα από τα αριστερά και ο Πολίμος στο δεύτερο δοκάρι, με διαγώνιο συρτό σουτ στην κίνηση, γράφει το 0-1.

16:42

88': ΓΚΟΛ για την ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ!

16:38

83': Τρίτη αλλαγή και για την Παναχαϊκή. Μοσνί αντί Φουρλάνου.

16:37

83': Τρίτη αλλαγή για την Α.Ε. Καραϊσκάκης. Έξω ο Τζιώρας, μέσα ο Ροντρίγκεθ.

16:35

81': Μεγάλη ευκαιρία για την Α.Ε. Καραϊσκάκης. Ο Παπανίκου από δεξιά πασάρει στον Βουκμιρόβιτς ο οποίος ολομόναχος από το ύψος του πενάλτι σουτάρει πάνω από τα δοκάρια.

16:34

Μπήκαμε στο 80', παραμένει το 0-0 στην Άρτα.

16:29

75': Κόρνερ για την Παναχαϊκή από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

16:22

69': Αλλαγή για την Α.Ε. Καραϊσκάκης. Έξω ο Καψάλης, μέσα ο Μπαντέ.

16:20

Ευκαιρία για την Παναχαϊκή. Ο Κόβατσετς σεντράρει από τα αριστερά, ο Κυνηγόπουλος πιάνει την κεφαλιά αλλά η μπάλα περνά λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

16:18

65': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Έξω ο Παπατόλιος, μέσα ο Μαυριάς.

16:18

64': Κίτρινη κάρτα στον Φουρλάνο.

16:12

58': Κίτρινη κάρτα στον Κόβατσετς.

16:11

58': Αλλαγή για την Α.Ε. Καραϊσκάκης. Σεράνο αντί Γυφτοκώστα.

16:10

57': Οφσάιντ ο Μπαστακός, ήταν εκτεθειμένος.

16:06

55': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Κυνηγόπουλους παίρνει τη θέση του Ελευθεριάδη.

16:05

51': Οφσάιντ ο Τζιώρας, σωστό.

16:04

50': Διαμαρτυρίες των γηπεδούχων για μαρκάρισμα πάνω στην γραμμή της περιοχής στον Παπανίκου, «παίζετε» λέει ο ρέφερι.

16:03

51': Κίτρινη κάρτα στον Καψάλη.

16:01

48': Κίτρινη κάρτα στον Μασούρα.

15:58

15:45

Α.Ε. Καραϊσκάκης και Παναχαϊκή στο 0-0, σε ένα μέτριο από άποψη θεάματος παιχνίδι.

15:45

15:44

Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

15:41

43': Κίτρινη κάρτα στον Παπατόλιο.

15:40

41': Οφσάιντ ο Ελευθεριάδης, σωστή υπόδειξη.

15:38

40': Κίτρινη κάρτα στον Πολίμο.

15:31

32': Φαλτσαριστό σουτ του Γυφτοκώστα εκτός περιοχής και αριστερά, δεν αιφνιδιάζεται και μπλοκάρει ο Σούλης.

15:26

Συμπληρώθηκαν 25 λεπτά, με την Παναχαϊκή να είναι αυτή που έχει πλέον την πρωτοβουλία των κινήσεων.

15:21

21': Συρτό σουτ του Πολίμου έξω από την περιοχή και δεξιά, εντελώς άστοχο.

15:17

Ο Ελευθεριάδης κάνει επικίνδυνο γύρισμα από τα αριστερά, ο Μασούρας προσπαθεί να διώξει, αλλά η μπάλα παίρνει μια περίεργη τροχιά και καταλήγει στο οριζόντιο δοκάρι.

15:16

18': ΔΟΚΑΡΙ για την Παναχαϊκή.

15:13

15': Αδύναμο σουτ του Χούσου λίγο έξω από το ημικύκλιο, στα χέρια του Σούλη η μπάλα.

15:09

Ισορροπημένο το ματς στο πρώτο δεκάλεπτο.

15:04

Στις εξέδρες υπάρχουν και λιγοστοί φίλοι της Παναχαϊκής.

15:01

3': Ο Χούσος σουτάρει από το ύψος της μεγάλης περιοχής αλλά ο Σούλης μπλοκάρει εύκολα.

14:59

1’: Έναρξη αγώνα

14:56

Το διαιτητικό τιμ και οι παίκτες των δύο ομάδων κάνουν τώρα την επίσημη είσοδό τους στον αγωνιστικό χώρο.

14:52

Και οι δύο ομάδες προέρχονται από νίκες. Οι Αρτινοί είχαν περάσει με 1-2 από την έδρα του Αιγινιακού ενώ οι Αχαιοί νίκησαν με το ίδιο σκορ τον Αήττητο στην Αγυιά.

14:43

Φίλες και φίλου του a-sports.gr, καλησπέρα σας! Η αναμέτρηση ανάμεσα στην Α.Ε. Καραϊσκάκης και την Παναχαϊκή, για την 21η αγωνιστική της Β’ Εθνικής, ξεκινά σε περίπου 20 λεπτά.

Μέλκας, Παπανίκου, Παντίδος, Καπίας, Παναγιώτου, Μασούρας, Χούσος, Βουκμίροβιτς, Καψάλης, Γυφτοκώστας, Τζιώρας