0
16:54

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

16:53

Ανώτερος ο Βόλος στην μεγαλύτερη διάρκεια του αγώνα, ο Εργοτέλης είναι αυτόλς όμως που παίρνει το τρίποντο.

16:53

90'+3: Λήξη αναμέτρησης.

16:49

90'+1: Κίτρινη στον Μπουρσέλη.

16:48

90': Κόρνερ από τα δεξιά του Γκαρσία, κεφαλιά του Μάτζη, η μπάλα άουτ.

16:43

84': Σουτ του Ηλιόπουλου, διώχνει ο Κατσιμήτρος.

16:38

80': Αλλαγή για τον Εργοτέλη, Χατζηδίμπας στην θέση του Μανουσάκη.

16:36

78': Αλλαγή για τον Βόλο, Φράγκος αντί Κότο.

16:35

77': Οφσάιντ ο Ουνγιαλίδης.

16:32

73': Οφσάιντ ο Γροντής.

16:28

70': Αλλαγή για τον Εργοτέλη, ο Καπνίδης μέσα έξω ο Ροβίθης.

16:23

65': Αλλαγή για τον Βόλο, Πίσπας αντί Ντεντάκη.

16:22

Ο Έφορντ κάνει μια κούρσα από αριστερά, περνάει δύο αμυντικούς και εξ επαφής εκτελεί τον Πίκτα για το 2-0.

16:21

63': ΓΚΟΛ για τον ΕΡΓΟΤΕΛΗ!

16:17

59': Οφσάιντ ο Ντεντάκης.

16:13

55': Ο Μάτζης σεντράρει, ο Κότο σουτάρει εξ επαφής, εξαιρετική απόκρουση από τον Κατσιμήτρο.

16:12

Ο Ροβίθης πέρνει μια ωραία μπαλιά μέσα στην περιοχή, πλασάρει εξαιρετικά και νικάει τον Πίτκα διαμορφώνοντας το 1-0.

16:11

53': ΓΚΟΛ για τον ΕΡΓΟΤΕΛΗ!

16:08

50': Κόρνερ του Γροντή από δεξιά, ο Έφορντ την κεγαλιά και η μπάλα περνάει άουτ.

16:04

46': Αλλαγή για τον Εργοτέλη, Γροντής αντί Κατσούρι.

16:01

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου.

15:48

45'+1: Λήξη πρώτου ημιχρόνου.

15:47

45': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Γκαρσία, διώχνει ο Κατσιμήτρος.