0
16:53

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας.

16:52

Πολλά λάθη και χωρίς καλό ρυθμό το παιχνίδι, στο τελευταίο δεκάλεπτο έγιναν κάποιες φάσεις από τις δύο ομάδες. Δίκαιο το αποτέλεσμα.

16:51

Τέλος της αναμέτρησης, χωρίς σκορ στο Καυτανζόγλειο.

16:51

90+4' Σουτ του Πλέγα έξω από την περιοχή η μπάλα καταλήγει άουτ.

16:49

90+2': Κερδίζει κόρνερ η Παναχαϊκή από δεξιά μετά από σέντρα του Κόβασετς κια κόντρα στον Βιτλή. Διώχνει με τις γροθιές ο Κάχριμαν, μετά την εκτέλεση του κόρνερ.

16:48

3 λεπτά οι καθυστερήσεις στο β' ημίχρονο.

16:47

89': Ωραία κάθετη κίνηση και σουτ του Παυλίδη μέσα από την περιοχή, η μπάλα κοντράρει στον Πλέγα και καταλήγει κόρνερ, που περνάει ανεκμετάλλευτο για τον Ηρακλή.

16:45

88': Γεμίζει την μπάλα στην περιοχή με φάουλ από το κέντρο ο Μουνιόθ, ο Ρόβας γυρίζει την μπάλα με το κεφάλι, μαζεύει ψηλά ο Σούλης.

16:44

87' Κίτρινη κάρτα στον Πλέγα.

16:42

85': Δυνατό αριστερό σουτ του Βιτλή έξω από την περιοχή, η μπάλα περνάει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι της Παναχαϊκής.

16:39

82': Μεγάλη απόκρουση από τον Κάχριμαν σε σουτ του Μωραϊτη από το ύψος του πέναλτι και η μπάλα καταλήγει κόρνερ, το οποίο περνάει ανεκμετάλλευτο για την Παναχαϊκή.

16:36

79': Ο Παναγιωτούδης στη θέση του Ζιαμπάρη στην τελευταία αλλαγή του Ηρακλή και διαφοροποίηση του συστήματος με τετράδα, πλέον, στην άμυνα.

16:36

79': Ο Κόβασετς στη θέση του Κυνηγόπουλου στην τελευταία αλλαγή της Παναχαϊκής.

16:35

77': Ωραία κίνηση και κάθετη πάσα του Ντούνη στον Παυλίδη, που σουτάρει αδύναμα και η μπάλα πάει πάνω στον Σούλη, που μπλοκάρει.

16:32

75': Σέντρα του Κουτρομάνου από δεξιά, ο Ρόβας αποτυγχάνει να κάνει ψαλιδάκι.

16:31

Λείπουν οι καλοί συνδυασμοί από τις δύο ομάδες και συνεπώς οι ευκαιρίες στο παιχνίδι.

16:31

74': Οφσάιντ ο Κουτρομάνος, σωστή υπόδειξη.

16:28

71': Διαγώνιο, αριστερό συρτό σουτ του Μπορικό έξω από την περιοχή, καταλήγει άουτ, περνώντας δίπλα από αριστερό δοκάρι της Παναχαϊκής.

16:24

67' Ο Κολ στη θέση του Αργυρόπουλου στη δεύτερη αλλαγή της Παναχαϊκής.

16:23

66': Καλό δεξί σουτ του Ντούνη από το ύψος της μεγάλης περιοχής, η μπάλα περνάει δίπλα από το δεξί δοκάρι.

16:22

65΄Ζητάνε πέναλτι του Ηρακλή για παράβαση πάνω στον Ρόβα, αλλά θα ήταν πολύ αυστηρό αν το έδινε ο ρέφερι.

16:20

63' Σέντρα του Πολίμου από δεξιά, πέφτει και μπλοκάρει ο Κάχριμαν.

16:18

61': Ο Ρόβας στη θέση του Κλέιτον στη δεύτερη αλλαγή του Ηρακλή.

16:16

Αποδοκιμασίες ακούγονται από τους οπαδούς του Ηρακλή για τα συνεχόμενα λάθη στις πάσες.

16:15

58': Κόρνερ από τα δεξιά για την Παναχαϊκή, διώχνει ο Βιτλής.

16:13

57': Ο Μωραϊτης στη θέση του Μπαστακού, στην πρώτη αλλαγή της Παναχαϊκής.

16:11

54': Πρώτη αλλαγή για τον Ηρακλή, ο Μπορικό μπαίνει στη θέση του Καθάριου.