3
-
0
21:19

90'+2: Λήξη αναμέτρησης.

21:17

90': Δύο λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:15

89': Αλλαγή για τον Αστέρα, Φερνάντεθ έξω, Ορτέγκα μέσα.

21:10

84': Κίτρινη στον Μιχάι.

21:08

82': Αλλαγή για τον Αστέρα, Βλάχος αντί Μανιά.

21:03

77': Κίτρινη στον Γουίλιαν.

21:01

75': Σεντράρει ο Ιγκλέσιας, ο Καλτσάς σουτάρει στην κίνηση, η μπάλα άουτ.

20:57

71': Σέντρα του Μαρινάκη, κεφαλιά του Παρρά, μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος.

20:54

68': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό, Παρράς στην θέση του Πάουλο.

20:50

63': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό , Μαρινάκης αντί Τσιγγλαρα.

20:49

Φερνάντεθ από θέση έξω αριστερά σουτάρει με συρτό σουτ και αιφνιδιάζει τον Γιαννακόπουλο.

20:48

62': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ!

20:45

59': Σουτ μακρινό του Λουσέρο, μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος.

20:42

56': Οφσάιντ ο Αμαράλ.

20:37

50': Μακρινό σουτ του Λουσέρο, άουτ.

20:34

48': Τρομερή επέμβαση του Γιαννακόπουλου μετά την καρφωτή κεφαλιά του Ιγκλέσιας. Κόρνερ που πέρασε δίχως κίνδυνο.

20:31

46': Έναρξη β΄ ημιχρόνου.

20:16

Ανώτερος ο Αστέρας αν και παίζει με 10 απο το 4'.

20:16

20:14

Ο Καλτσάς μετά από εκτέλεση φάουλ βρίσκει το κεφάλι του Ιγκλέσιας που με καρφωτή κεφαλιά διαμορφώνει το 2-0.

20:14

44': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ!

20:07

38': Ακυρώνεται γκολ του Μπαϊροβιτς, από το ριπλέι φαίνεται εκτεθειμένος μετά την πάσα του Μάζουρεκ.

20:01

31': Σέντρα του Ιγκλέσιας, πλασάρει ο Φερνάντεθ, άουτ.

19:59

30': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό, Μπαϊροβιτς αντί Μοράρ.

19:56

5 παίχτες του Αστέρα έναντι δύο του Παναιτωλικού ξεχύνονται ατην αντεπίθεση, η μπάλα φτάνει στον Μανιά που την κόβει στο πέναλτι στον Βαλιέντε και αυτος με εξουδετερωμένο τον Γιαννακόπουλο πλασάρει για το 1-0.

19:55

26': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ!

19:53

23': Σέντρα του Καλτσά από δεξιά, κεφαλιά του Μανιά, η μπάλα άουτ.

19:45

16': Μακρινό σουτ του Φερνάντεθ, η μπάλα περνάει λίγο αριστερά από τον δοκάρι του Γιαννακόπουλου.

19:37

8': Αλλαγή για τον Αστέρα, Μπελόκ αντί Αραβίδη.

19:35

6': Εκτέλεση φάουλ του Μοράρ, μπάλα κοντράρει στο τοίχος αλλά μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος

19:33

4': Κόκκινη στον Τριανταφυλλόπουλο, ο στόπερ του Αστέρα ανέτρεψε τον Μοράρ λίγο έξω από την περιοχή και ο Κομίνης τον απέβαλε κρίνοντας ότι ήταν σε προφανή θέση για γκολ.

19:30

1': Έναρξη αναμέτρησης.

19:27

19:01

Καλησπέρα σας, μαζί θα δούμε την εξέλιξη της αναμέτρησης Αστέρας Τρίπολης – Παναιτωλικός για την 23η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας.

Παπαδόπουλος, Κώτσιρας, Πασαλίδης, Τριανταφυλλόπουλος, Κυριακόπουλος, Βαλιέντε, Ιγκλέσιας, Φερνάντεθ, Καλτσάς, Αραβίδης, Μανιάς
Αναπ: Αθανασιάδης, Μπελόκ, Τσιλιανίδης, Βλάχος, Δουβίκας, Ρόλε, Ορτέγκα
Γιαννακόπουλος, Γκούγκα, Άργκους, Μιχάι, Τσιγκάρα, Πάουλο, Λουσέρο, Γουίλιαν, Αμαράλ, Μάζουρεκ, Μοράρ
Αναπ: Θεωδορόπουλος, Μαρινάκης, Βασιλούδης, Μπαϊροβιτς, Μπελεβώνης, Πάρας, Μάλης
Διαιτητής: Κομίνης (Θεσπρωτίας). Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας), Σάββας (Σερρών). 4ος: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)