-
0
20:55

20:54

Δίκαια και εύκολα νίκησε ο Άρης, που με 37 βαθμούς κάνει πολύ σημαντικό βήμα για να βγει στην Ευρώπη. Κακή η ΑΕΚ, δείχνει να ενδιαφέρεται μόνο για το Κύπελλο.

20:54

90'+4: Λήξη του αγώνα, 2-0.

20:49

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:48

89': Τρίτη αλλαγή για τον Άρη, Μαρτίνες αντί Γκαρσία.

20:46

86': Καλό σουτ του Φετφατζίδη λίγο έξω από την περιοχή, διώχνει δύσκολα ο Μπάρκας.

20:44

84': Μακρινό σουτ του Μάνταλου, πολύ άστοχο.

20:41

82': Κίτρινη στον Τσόσιτς για διαμαρτυρία.

20:39

80': Βολέ στην κίνηση του Αλμπάνη, άουτ.

20:37

78': Φετφατζίδης αντί Λάρσον, δεύτερη αλλαγή για τον Άρη.

20:35

75': Αλμπάνης αντί Λιβάγια, τρίτη αλλαγή για την ΑΕΚ.

20:34

75': Κίτρινη στον Σιμόες για φάουλ στον Ματίγια.

20:33

73': Σέντρα από δεξιά του Τσόσιτς, κεφαλιά υπό πίεση του Σβάρνα, άουτ.

20:32

73': Κίτρινη στον Βαλεριάνο για φάουλ στον Μπογέ.

20:31

71': Μπάσα αντί Γιουνές, πρώτη αλλαγή για τον Άρη.

20:31

70': Σουτ του Πόνσε, χωρίς τύχη.

20:29

Ο Ματίγια εκτελεί φάουλ με αποδέκτη στα αριστερά της περιοχής τον Ντιγκινί, κεφαλιά-πάσα του Γάλλου για τον Ρόουζ, ο οποίος με σουτ στην κίνηση θα νικήσει τον Μπάρκα, 2-0.

20:29

69': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

20:26

67': Κίτρινη στον Πόνσε για φάουλ στον Σιώπη.

20:24

64': Ωραίο συρτό σουτ του Άλεφ εκτός περιοχής, λίγο δίπλα από το δεξί δοκάρι η μπάλα. Καλή στιγμή για την ΑΕΚ.

20:21

62': Μπογέ αντί Μπακασέτα, δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΚ.

20:19

59': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΡΗ! Ο Ντιγκινί σεντράρει από αριστερά, αφύλακτος ο Γιουνές στην περιοχή σουτάρει στην κίνηση, η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι και σκάει μακριά από τη γραμμή.

20:16

56': Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη! Ο Γκαρσία κάνει υπέροχη ατομική ενέργεια και πλασάρει από κοντά τον Μπάρκα, που αντιδρά εντυπωσιακά και διώχνει σε κόρνερ με το πόδι. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

20:13

53': Απειλεί η ΑΕΚ, ο Μάνταλος εκτελεί φάουλ, αφύλακτος στην περιοχή ο Άλεφ δεν πιάνει καλά την κεφαλιά, με την μπάλα να περνά δίπλα από το δεξί δοκάρι.

20:10

50': Ο Κόρχουτ σεντράρει από αριστερά, γυριστό σουτ του Ντιγκινί, αδύναμο, μπλοκάρει εύκολα ο Μπάρκας.

20:05

46': Πρώτη αλλαγή για την ΑΕΚ, Σβάρνας αντί Μπακάκη, που έχει πρόβλημα τραυματισμού.