Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

16:55

Εμαφατική νίκη για τους Κρητικούς, που την άξιζαν.

16:55

90'+3: Λήξη αναμέτρησης.

16:52

90': 3 λεπτά οι καθυστερήσεις.

16:51

90': Αλλαγή για τον Πλατανιά, στην θέση του Μπιανκόνι ο Λάζιτς.

16:49

Ποζατζίδης από πλάγιο θέση πασάρει παράλληλα, βρίσκει τον Μποσέτι και αυτός εξ επαφής νικάει τον Θεωδορόπουλο, 3-1.

16:49

87': ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

16:47

86': Αλλαγή για τον Πλατανιά, έξω ο Λουκίνας μέσα ο Σμυρλάκης.

16:43

82': Αλλαγή για τον Απόλλωνα Πόντου, Δημητριάδης αντι Καλογέρη.

16:39

78': Δέυτερη κίτρινη στον Καραγκούνη, κόκκινη.

16:36

75': Αλλαγή ο Πλατανιάς, Πουρζιτίδης αντί Γκατσολάρι.

16:35

74': Μεγάλη ευκαρία του Λουκίνα που πλάσαρε από θέση μέσα αριστερά, η μπάλα άουτ.

16:30

69': Κίτρινη στον Γκατσολάρι.

16:29

Ο Μπιανκόνι εκτελεί μετά το έμεσο, η μπάλα περναει από όλους και καταλήγει στα δίχτυα του Θεωδορόπουλου, 2-1.

16:28

67': ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

16:27

65': Έμεσο για τον Πλατανιά, λίγο πιο μπροστα από το σημείο του πέναλτι.

16:25

64': Σουτ του Κυβελίδη από θέση μέσα αριστερά, μπλοκάρει ο Βασιλειάδης.

16:21

60': Κίτρινη στον Σουντουρά.

16:20

59': Κίτρινη στον Καραγκούνη.

16:18

57': Κίτρινη στον Μποσέτι.

16:15

54': Οφσάιντ ο Λουκίνας, λανθασμένη και αυτή η απόφαση.

16:13

52': Κίτρινη στον Αμαραντίδη.

16:06

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου.

15:48

Δυνατές μάχες, γκολ και εντάσεις για αυτο το πρώτο ημίχρονο.

15:48

45'+2: Λήξη 1ου ημιχρόνου.

15:45

45': 2 λεπτά οι καθυστερήσεις.

15:43

43': Κόρνερ από αριστερά του Κατσολάρι που περνάει ανεκμετάλλευτο.

15:40

40': Οφσάιντ ο Μπιανκόνι.

15:34

Ο Σουντουρά κοντρολάρει μέσα στην περιοχή και με κεφαλιά εξ επαφής νικάει τον Βασιλειάδη, 1-1

15:34

34': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΠΟΝΤΟΥ!

15:32

Σέντρα του Καραγκούνη, δεν διώχνει καλά η άμυνα του Απόλλωνα και ο Μπιανκόνι σουτάρει από το ύψος του πέναλτι και νικάει τον Θεωδορόπουλο, 1-0.

15:32

32': ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

15:31

31': Οφσάιντ ο Λουκίνας.

15:28

28': Ο Κατσολάρι σουτάρει έξω από την περιοχή, εύκολα μπλοκάρει ο Θεωδορόπουλος.

15:25

25': Οφσάιντ ο Κυβελίδης, λανθασμένη απόφαση από τον βοηθό.