0
20:53

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό βράδυ.

20:52

Ο ΠΑΣ Γιάννινα μπορούσε να προηγηθεί στο α' ημίχρονο, όμως στο β' ο Παναιτωλικός ήταν ανώτερος, είχε δοκάρι, πέτυχε γκολ και έφτασε στη νίκη με την κεφαλιά του Άργκους.

20:52

Λήξη του αγώνα στο Αγρίνιο.

20:50

90+3' Εντελώς άστοχο του σουτ του Κάστρο, η μπάλα φεύγει έξω από το... γήπεδο.

20:49

Προσπαθεί ο ΠΑΣ, αλλά δεν βρίσκει φάσεις για γκολ.

20:47

4 λεπτά οι καθυστερήσεις του β' ημιχρόνου.

20:43

86': Εντελώς άστοχο σουτ του Νάουμετς, που επιχειρεί να απειλήσει έξω από την περιοχή.

20:41

84': Ο Ξύδας στη θέση του Αλέξη Μιχαήλ στην τρίτη και τελευταία αλλαγή του ΠΑΣ Γιάννινα. Γυρνάει το σύστημα σε 4-4-2 ο Πετράκης.

20:40

82': Αδύναμο το συρτό σουτ του Μπουκουβάλα από τη δεξιά γωνία της μεγάλης περιοχής, μπλοκάρει ο Γιαννακόπουλος.

20:37

Σέντρα ψηλοκρεμαστή του Πάουλο από δεξιά, ο Άργκους πηδάει πιο ψηλά απ' όλους και με καρφωτή κεφαλιά κάνει το 1-0 για τον Παναιτωλικό.

20:36

79': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

20:36

79' Διαγώνιο σουτ του Αμαράλ έξω από την περιοχή, αποκρούει σε κόρνερ ο Μιχαήλ.

20:35

78': Ο Μπαϊροβιτς στη θέση του Μοράρ στην τρίτη και τελευταία αλλαγή του Παναιτωλικού.

20:33

76': Νάουμετς αντί Λεό για τον ΠΑΣ.

20:33

76': Πάντελιτς αντί Βιντάλ για τον ΠΑΣ.

20:32

75': Οφσάιντ ο Μάνος, λάθος υπόδειξη.

20:30

73': Οφσάιντ ο Γουίλιαν, σωστή υπόδειξη.

20:29

72': Σουτ με αριστερό του Μάζουρεκ από το ύψος της περιοχής, μπλοκάρει ο Ν. Μιχαήλ με δύο προσπάθεις.

20:28

71': Ο Πάουλο παίρνει τη θέση του Λουσέρο στη δεύτερη αλλαγή του Παναιτωλικού.

20:26

69': Κόρνερ για τον ΠΑΣ από δεξιά. ο Σεργκελασβίλι το εκτελεί, όμως η μπάλα περνάει απ' όλους.

20:22

65': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό από δεξιά, όμως από την εκτέλεση του Μοράρ και την κεφαλιά του Μάζουρεκ, η μπάλα παίρνει ύψος και πάει στην αγκαλιά του Ν. Μιχαήλ.

20:19

62': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ από την κεφαλιά του Μάζουρεκ, που πετάγεται στο πρώτο δοκάρι από τη σέντρα του Γκούγκα από δεξιά, η μπάλα φεύγει διαγώνια και χτυπάει στο δεξί κάθετο δοκάρι του ΠΑΣ.

20:18

61': Ο Άργκους διώχνει σε κόρνερ το επικίνδυνο γύρισμα του Μπουκουβάλα από δεξιά, ωστόσο περνάει ανεκμετάλλευτο μετά την εκτέλεση του Σεργκελασβίλι.

20:16

59': Ο Γκούγκα στη θέση του Μανά για τον Παναιτωλικό.

20:15

58': Νέο κόρνερ για τον Παναιτωλικό, όμως η εκτέλεση του Αμαράλ δεν είναι καλή.

20:14

57': Ο Αμαράλ εκτελεί φάουλ από δεξιά με το αριστερό και πάει να αφνιδιάσει τον Ν. Μιχαήλ, που αποκρούει σε κόρνερ.

20:13

56': Κίτρινη κάρτα στον Αλέξη Μιχαήλ.

20:12

55': Κόρνερ από τα αριστερά για τον ΠΑΣ. Ο Σεργκελασβίλι το εκτελεί, κεφαλιά του Αλ. Μιχαήλ μέσα από το πέναλτι, μπλοκάρει εύκολα ο Γιαννακόπουλος.