-
1
21:25

21:24

Δίκαιη ισοπαλία στην Τούμπα, σε ένα ματς που δεν πρόσφερε ιδιαίτερες συγκινήσεις. Στους 58 βαθμούς ο πρωτοπόρος ΠΑΟΚ, στους 34 και σταθερά 5ος ο Άρης.

21:24

90'+4: Λήξη του αγώνα, 1-1.

21:19

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:18

89': Τρίτη αλλαγή και για τον Άρη, Ιντζόγλου αντί Γκαρσία.

21:17

88': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Σβιντέρσκι αντί Μπίσεσβαρ.

21:15

Ο Ματίγια εκτελεί φάουλ από αριστερά, ο Βέλεθ, όντας σε θέση οφσάιντ, με κεφαλιά προλαβαίνει την έξοδο του Πασχαλάκη, 1-1.

21:14

85': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

21:14

85': Δεύτερη αλλαγή για τον Άρη, Βαλεριάνος αντί Κόρχουτ.

21:11

82': Δυνατό σουτ του Πέλκα εκτός περιοχής, άουτ.

21:07

78': Πολύ κακό ματς στο β' ημίχρονο...

21:06

77': Κόρνερ για τον Άρη τώρα, που το παραχωρεί ο Βιεϊρίνια, κακή η εκτέλεση του Ματίγια.

21:04

75': Κόρνερ παραχωρεί ο Ρόουζ για τον ΠΑΟΚ, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Πέλκα.

21:03

74': Κίτρινη στον Κόρχουτ για φάουλ στον Ζαμπά.

20:59

70': Σέντρα από δεξιά του Τζανακάκη, κεφαλιά του Ντιγκινί, δεν προβληματίζεται ο Πασχαλάκης.

20:56

68': Πέλκας αντί Ελ Καντουρί, που έχει τραυματιστεί. Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ και αναγκαστική.

20:54

65': Κίτρινη στον Βέλεθ για φάουλ στον Ακπόμ.

20:52

64': Γιουνές αντί Μαρτίνες, πρώτη αλλαγή για τον Άρη.

20:50

61': Κόρνερ παραχωρεί ο Ρόουζ για τον ΠΑΟΚ, πλασαριστά εκτελεί ο Μπίσεσβαρ, περνά χωρίς κάτι ιδιαίτερο.

20:47

58': Κόρνερ κερδίζει ο Λάρσον για τον Άρη, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:45

56': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Ολιβέιρα αντί Σάκχοφ.

20:45

56': Μακρινό σουτ του Μαουρίσιο, ψηλά άουτ η μπάλα.

20:44

55': Ο Ματίγια εκτελεί το κόρνερ, η μπάλα καταλήγει στον Τζανακάκη που σουτάρει από μακριά, πολύ άστοχο.

20:44

54': Κόρνερ κερδίζει για τον Άρη ο Κόρχουτ.

20:41

52': Κίτρινη στον Μάτος για φάουλ στον Κόρχουτ.

20:34

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.