1
20:56

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ.

20:55

Τέλος του αγώνα. Μεγάλη νίκη για τη Λαμία, με ανατροπή, όπως και στον α' γύρο με την ΑΕΛ. Είχαν την υπομονή οι γηπεδούχοι και άξιζαν το "τρίποντο".

20:53

90+1': Ο Ζίβκοβιτς εκτελεί φάουλ από αριστερά, την κεφαλιά του Ζίζιτς μπλοκάρει ο Μελίσσας.

20:52

3 λεπτά οι καθυστερήσεις του β' ημιχρόνου.

20:50

88': Ο Τσούκαλος στη θέση του Καραμάνου στην τελευταία αλλαγή της Λαμίας.

20:48

86': Εκτέλεση φάουλ με πάσα, αλλά το πλασαριστό σουτ του Μπερτόλιο δεν προβληματίζει τον Κρίστινσον.

20:46

84': Ο Ζίβκοβιτς στη θέση του Καρανίκα στην 3η και τελευταία αλλαγή της ΑΕΛ.

20:45

83': Ο Καραμάνος γυρίζει με πλάτη στο ύψος του πέναλτι, αλλά ο Κρίστινσον σταματάει το δεξί σουτ.

20:43

81' Σέντρα τουν Βάντερσον από αριστερά, ο Ασούμπρε με ψηλοκρεμαστή κεφαλιά απειλεί, αλλά η μπάλα περνάει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

20:42

80': Κίτρινη κάρτα στον Μιλοσάβλιεβιτς.

20:39

Ο Φέστα έχει... φορτώσει την επίθεση της ΑΕΛ και τα παίζει όλα για όλα για να ισοφαρίσουν οι φιλοξενούμενοι. Ταυτόχρονα, όμως, η Λαμία βρίσκει περισσότερους χώρους για αντεπιθέσεις.

20:36

74': Σέντρα του Καρανίκα από αριστερά με το δεξί, ο Ντέλετιτς είναι στο δεύτερο δοκάρι και κάνει την κεφαλιά, αλλά ο Μελίσσας πετάγεται στο αριστερό "παραθυράκι" και πετάει την μπάλα κόρνερ, που περνάει ανεκμετάλλευτο για την ΑΕΛ.

20:33

71': Σουτ με πολύ φάλτσο του Μπερτόλιο έξω από την αριστερή γωνία της μεγάλης περιοχής, σημαδεύει δεξιά, αλλά η μπάλα περνάει άουτ.

20:32

70': Ο Βασιλαντωνόπουλος στη θέση του Πίτι για τη Λαμία.

20:29

67': Ο Ντέλετιτς εκτελεί φάουλ από δεξιά και προσπαθεί να στείλει την μπάλα απ' ευθείας στα δίχτυα, αλλά περνάει πάνω από την εστία της Λαμίας.

20:28

66': Μπαίνει ο Σικάβκα στη θέση του Νούσιου για την ΑΕΛ.

20:28

66': Κίτρινη κάρτα στον Βάντερσον.

20:25

63': Ο Ντέλετιτς πάει μόνος του από δεξιά, αλλά στο γύρισμά του η μπάλα περνάει απ' όλους και καταλήγει άουτ.

20:24

62': Ο Καραμάνος κλέβει την μπάλα από λάθος του Μιλοσάβλιεβιτς, όμως ο Ζίζιτς τον πρόλαβε και κόντραρε το σουτ, κάνοντας εύκολη η υπόθεση το μπλοκάρισμα της μπάλας από τον Κρίστινσον.

20:22

60': Ο Μπαργκάν στη θέση του Σεσέροβιτς στην πρώτη αλλαγή της ΑΕΛ.

20:18

Ο Ασούμπρε στριφογυρίζει έξω από την περιοχή της ΑΕΛ, περνάει την κατάλληλη στιγμή την κάθετη πάσα στον Μπερτόλιο, ο οποίος βγαίνει τετ α τετ και πλασάρει με τη μία, κάνοντας το 2-1 για τους γηπεδούχους.

20:18

56': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

20:17

55': Συρτό, αλλά άστοχο του σουτ του Φατιόν έξω από την περιοχή.

20:15

53': Παίζει με τη... φωτιά ο Φατιόν, που κάνει συνεχώς φάουλ και έχει ήδη μια κίτρινη κάρτα.