Ευχαριστούμε που μείνατε μαζι μας στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

16:54

Λήξη αναμέτρησης.

16:53

90'+5: Σουτ του Μαντζη, μπλοκάρει ο Θεωδορόπουλος.

16:51

90'+4: Διπλή αλλαγή για τον Απόλλωνα, Μπάμπης αντί Καλαϊτζίδη και Τζουμάνης αντί Ολαϊτάν.

16:50

90'+1: 4 λεπτά καθυστερήσεις.

16:49

90': Κεφαλιά του Κυβελίδη, κόρνερ το οποίο περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:45

87': Σουτ του Σουντουρά, η μπάλα περνάει άουτ.

16:43

85': Οφσάιντ ο Ολαϊτάν.

16:41

83': Κόρνερ από τα δεξια με τον Γκαρσία, περνάει ανακμετάλλευτο.

16:39

81': Κόκκινη στον Ουνγιαλίδη, με 9 ο Βόλος.

16:38

80': Κίτρινη στον Καλαϊτζίδη.

16:36

78': Κίτρινη στον Αμαναντίδη και τον Ουνγιαλίδης μετά από διαμάχη.

16:32

74': Κόκκινη στον Τεντάκη, δεύτερη κίτρινη στον παίχτη του Βόλου.

16:30

72': Αλλαγή για τον Απόλλωνα, Κυβελίδης αντί Μπρίτο.

16:28

70': Αλλαγή για τον Βόλο, Κόκκορης αντί Γκαλίτσιου.

16:25

67': Κίτρινη στον Μπρίτο.

16:23

65': Κίτρινη στον Δόρη.

16:22

64': Καλη ευκαρία για τον Ηλιόπουλο, μετα την προβολή του μπλοκάρει ο Θεωδορόπουλος.

16:19

61': Αλλαγή για τον Βόλο, μέσα ο Φράγκος έξω ο Πέντα.

16:15

57': Αλλαγή για τον Βόλο, Πίσπας αντί Καμπαγέρο.

16:08

50': Κεφαλιά του Ηλιόπουλου μετά από σέντρα του Μάντζη, με τον πρώτο να στέλνει την μπάλα πάνω στον Θεωδορόπουλο.

16:04

Έναρξη β΄ ημιχρόνου.

15:49

Ισοροπημένο το πρώτο ημίχρονο με Απόλλωνα εν τέλη να φεύγει το προβάδισμα για τα ααποδυτήρια.

15:48

15:47

Εξαιρετική πάσα του Σουντουρά, η άμυνα δεν διώχνει και ο Γεωργιάδης πιάνει ένα καλοζυγισμένο σουτ και νικάει τον Πίτκα.

15:46

45'+1: ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

15:46

45': 1 λεπτό οι καθυστερήσεις.

15:42

42': Ο Ηλιόπουλος σεντράρει, κεφαλιά του Μάντζη, διώχνει ο Θεωδορόπουλος.

15:38

37': ΔΟΚΑΡΙ ο Ολαϊτάν μετά από σέντρα του Γεωργιάδη. Με τον δεύτερο να είναι σε θέση οφσάιντ αλλά να μην καταλογίζεται.

15:32

32': Κίτρινη στο Καμπαγέρο.

15:28

28': Τρομερή ευκαρία για τον Βόλο με τον Γκαλίτσιο να μην περιμένει την μπάλα και να χάνει μεγάλη ευκαιρία εξ επαφής.

15:23

23': Οφσάιντ ο Ηλίοπουλος. Λανθασμένη υπόδειξη.

15:20

20': Κίτρινη στον Ολαϊτάν.

15:17

17': Σέντρα του Γκαρσία, βγαίνει και διώχνει ο Θεωδορόπουλος.