-
1
19:11

19:10

Δίκαιο το «Χ» στην Τρίπολη, ήταν καλύτερος ο Ατρόμητος στο β' ημίχρονο και ισοφάρισε. Για την ώρα οι Περιστεριώτες πιάνουν την ΑΕΚ στην 3η θέση και τους 40 βαθμούς. Στους 22 πόντους οι Αρκάδες και 11οι μαζί με την ΑΕΛ.

19:10

90'+3: Λήξη του αγώνα, 1-1.

19:07

90'+1: Δουβίκας αντί Καλτσά, τρίτη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης.

19:07

90'+1: Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:06

90': Εκτελεί από δεξιά ο Ούμπιντες, ο Χατζηισαΐας πιάνει την κεφαλιά, κοντινό πλασέ του Κουλούρη και λιγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα. Σημαντική ευκαιρία για τον Ατρόμητο.

19:05

89': Κόρνερ τώρα για τον Ατρόμητο, το παραχωρεί ο Μπελόκ.

19:04

88': Κόρνερ για τον Αστέρα θα κερδίσει ο Μανιάς, εκτελεί ο Τσιλιανίδης, καθαρίζει τη φάση ο Θεοδωράκης.

19:01

85': Κερδίζει κόρνερ ο Μπελόκ για τον Αστέρα, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:59

Ο Ούμπιντες εκτελεί το κόρνερ από δεξιά, ωραία κεφαλιά του Ουάρντα, δεν μπορεί να αντιδράσει ο Παπαδόπουλος, 1-1.

18:58

82': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

18:57

81': Κόρνερ για τον Ατρόμητο παραχωρεί ο Τριανταφυλλόπουλος.

18:55

79': Κεφαλιά του Μανούσου μετά από κόρνερ που εκτελεί ο Ούμπιντες από δεξιά, μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος.

18:52

76': Σουτ του Χατζηισαΐα πέφτοντας και λίγο έξω από την περιοχή, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:51

75': Μανιάς αντί Αραβίδη, δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης.

18:50

74': Τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο, Μανούσος αντί Κιβρακίδη.

18:46

70': Ο Τσιλιανίδης εκτελεί το κόρνερ στην πρώτη του ενέργεια στο παιχνίδι, άουτ.

18:45

69': Τσιλιανίδης αντί Ρόλε, πρώτη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης.

18:45

69': Κόρνερ για τον Αστέρα παραχωρεί ο Μάντσον.

18:41

65': Σουτ του Κουλούρη εκτός περιοχής, πολύ άστοχο...

18:38

62': Ο Καλτσάς βλέπει εκτός εστίας τον Θεοδωράκη και εκτελεί φάουλ από πολύ μακριά, άουτ.