-
3
21:29

21:28

Μεγάλο διπλό για τη Λαμία, που ήταν άκρως αποτελεσματική στο β' ημίχρονο και φεύγει θριαμβεύτρια από το Ηράκλειο. Ανεβαίνει με 24 βαθμούς στην 9η θέση, με τον ΟΦΗ να διατηρείται 14ος με 17 πόντους και σε δυσχερή θέση για την παραμονή στη Σούπερ Λίγκα.

21:27

90'+5: Λήξη του αγώνα, 1-3.

21:22

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:18

Ο Νέιρα κάνει το γέμισμα, κεφαλιά-πάσα του Ναμπί από αριστερά και ο αφύλακτος Σακόρ από κοντά με πλασέ γράφει το 1-3.

21:18

86': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

21:17

85': Ο Ναμπί εκτελεί φάουλ με γέμισμα, πρώτη κεφαλιά του Παπάζογλου, δεύτερη του Πέρσον από κοντά, άουτ. Δεν βρίσκει γκολ με τίποτα ο ΟΦΗ...

21:16

84': Κίτρινη στον Πλιάτσικα.

21:13

81': Αποβολή για τον Δεληγιαννίδη με απευθείας κόκκινη για σκληρό μαρκάρισμα στον Τομάς. Με 10 μένει ο ΟΦΗ.

21:10

78': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ναμπί, άουτ.

21:07

76': Πίτι αντί Μπερτόλιο, τρίτη αλλαγή και για τη Λαμία.

21:07

75': Κουτσιανικούλης αντί Μεγιάδο, τρίτη αλλαγή για τον ΟΦΗ.

21:06

Ο Δημούτσος στην αντεπίθεση βρίσκει εντελώς αφύλακτο τον Μπερτόλιο, ο οποίος περνά τον Στρέζο και πλασάρει, η μπάλα πρώτα στο δεξί δοκάρι και μετά στα δίχτυα για το 0-3.

21:06

74': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

21:03

72': Σουτ του Πέρσον από πλάγια δεξιά, στην εξωτερική πλευρά των διχτύων η μπάλα.

21:01

69': Ο Ναμπί εκτελεί από δεξιά, κεφαλιά του Παπάζογλου, εξ επαφής ο Φερέιρα πιάνει αέρα! Μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ.

21:01

69': Κόρνερ για τον ΟΦΗ παραχωρεί ο Αντέτζο.

21:01

68': Κίτρινη στον Μεγιάδο για φάουλ στον Δημούτσο.

20:59

67': Το κόρνερ εκτελείται και προκύπτει δεύτερο σερί για τον ΟΦΗ από τα πόδια του Αντέτζο, χωρίς κάτι σημαντικό όμως.

20:59

67': Νέιρα αντί Βαζ, δεύτερη αλλαγή για τον ΟΦΗ.

20:58

67': Παραχωρεί κόρνερ ο Δημούτσος για τον ΟΦΗ.

20:55

63': Κίτρινη στον Φερέιρα για φάουλ στον Ασίγκμπα.

20:54

62': Πρώτη αλλαγή για τον ΟΦΗ, Σακόρ αντί Κυριακίδη.

20:53

Ο Επστάιν εκτελεί από δεξιά, λάθος του Ναμπί, τακουνάκι του Αντέτζο και με προβολή ο Τομάς γράφει το 0-2.

20:53

61': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

20:52

60': Κακή συνεννόηση Κοροβέση και Στρέζου και κόρνερ για τον ΟΦΗ.

20:49

Ο νεοεισελθών Επστάιν τροφοδοτεί τον Καραμάνο, ο οποίος βλέπει εκτός θέσης τον Στρέζο και με υπέροχο σκαφτό πλασέ από δεξιά της περιοχής βρίσκει δίχτυα για το 0-1.

20:49

57': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

20:48

56': Επστάιν αντί Τσούκαλου, δεύτερη αλλαγή για τη Λαμία.

20:47

55': Μεγάλη ευκαιρία για τη Λαμία, ο Τσούκαλος από αριστερά της περιοχής πασάρει στον Τομάς, που πλασάρει λίγο πίσω από το ύψος του πέναλτι, εντυπωσιακά θα διώξει ο Στρέζος.

20:45

53': Ευκαιρία για τον ΟΦΗ, ο Κοροβέσης σεντράρει, ο Βαζ πιάνει το διαγώνιο σουτ στην κίνηση από θέση μέσα δεξιά, λίγο δίπλα από το δεξί δοκάρι η μπάλα.