1
19:58

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ.

19:57

Παρά το αριθμητικό του μειονέκτημα από το 11ο λεπτό, ο Άρης κατά διαστήματα έπαιξε καλό ποδόσφαιρο και μάλιστα προηγήθηκε. Ωστόσο, ο Πανιώνιος είχε υπομονή, ισοφάρισε και πήρε την ισοπαλία.

19:56

Τέλος του αγώνα.

19:53

90+1' Οφσάιντ ο Σπιριντόνοβιτς.

19:53

90+1' Σουτ του Καμαρά από το ύψος της περιοχής μπλοκάρει ο Κουέστα.

19:52

4 λεπτά οι καθυστερήσεις στο β' ημίχρονο.

19:49

87' Ο Καμαρά στη θέση του Τσιλούλη. Κλείνει τις αλλαγές του και ο Πανιώνιος.

19:46

85' Ξέσπασμα του Άρη, αλλά ο Ντομίνγκες δύο φορές σε επίκαιρη θέση κόβει τις σέντρες των γηπεδούχων.

19:42

80' Ο Σπιριντόνοβιτς στη θέση του Σιντί στην δεύτερη αλλαγή του Πανιωνίου.

19:40

78' Κίτρινη κάρτα στον Σταυρόπουλο.

19:38

76' Ο Μαρτίνες στη θέση του Τόνσο στην τρίτη και τελεταία αλλαγή για τον Άρη, που είναι επίσης αναγκαστική.

19:35

73' Ο Λάρσον είχε βγει έξω λόγω τραυματισμού, μπήκε μέσα και έκλεψε την μπάλα από τον Τσιλούλη, αλλά το μακρινό συρτό σουτ καταλήγει άουτ.

19:34

72' Φαλτσαριστό σουτ του Ματίγια με το δεξί έξω από την περιοχή, διώχνει ο Κότνικ σε κόρνερ.

19:30

68' Ο Φετφατζίδης στη θέση του Δεληζήση. Ο Βέλεθ γυρνάει στο κέντρο άμυνας του Άρη.

19:29

67' Ξανά στο έδαφος ο Δεληζήσης, θα γίνει αναγκαστική αλλαγή για τον Άρη.

19:28

66' ο Βέλεθ με κεφαλιά "καθαρίζει" την μπάλα από την εκτέλεση κόρνερ του Άρτσε. Ξαναμπήκε στο ματς ο Δεληζήσης.

19:27

65' Κόρνερ για τον Πανιώνιο από δεξιά. Στο έδαφος ο Δεληζήσης, που έχει τραυματιστεί. Με 9 συνεχίζει ο Άρης.

19:26

64' Ο Βέλεθ στη θέση του Γκαρσία στην πρώτη αλλαγή του Άρη.

19:25

Ο Πανιώνιος έχει την κατοχή της μπάλας και ποντάρει στην κούραση των γηπεδούχων, που παίζουν με 10.

19:23

61' Διαγώνιο δεξί σουτ του Λάρσον από την αριστερή γωνία της περιοχής, η μπάλα καταλήγει άουτ.

19:18

Ο Μακρύλλος πιάνει σουτ από το ύψος της περιοχής, η μπάλα κοντράρει στον Δεληζήση, ο Τσιλούλης λίγο έξω από τη μικρή περιοχή σουτάρει με το δεξί και κάνει το 1-1 για τον Πανιώνιο. Ωστόσο, ο σκόρερ έχει κάνει κοντρόλ με το χέρι και δεν έπρεπε να μετρήσει.

19:18

56' ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

19:17

55' Κόρνερ για τον Πανιώνιο από δεξιά.

19:14

53' Κίτρινη κάρτα στον Άρτσε.

19:10

Ο Ματίγια εκτελεί απ' ευθείας φάουλ από πλάγια αριστερά με το δεξί και με το φάλτσο που παίρνει η μπάλα περνάει απ' όλους και πάνω από τον Κότνικ και καταλήγει στην αριστερή πλευρά της εστίας του Πανιωνίου και 1-0 για τον Άρη.

19:10

48' ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

19:09

Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες, ξεκινούν όπως τελείωσαν το α' ημίχρονο.

19:07

Ξεκινάει το β' ημίχρονο με τον Πανιώνιο στη σέντρα.

18:51

Τέλος του α' ημιχρόνου.
Ο Άρης πηγαίνει στα αποδυτήρια με 10 παίκτες, έπειτα από τη δίκαιη αποβολή του Μπάσα στο 11ο λεπτό.

18:51

45+2' Κακό σουτ εν κινήσει του Ματίγια στέλνει τη μπάλα πολύ ψηλά άουτ.

18:50

45+1' Οφσάιντ ο Σιντί.

18:49

2 λεπτά οι καθυστερήσεις στο α' ημίχρονο.

18:45

41' Διαγώνιο δυνατό και τενχικό σουτ του Ντουρμισάι από την αριστερή γωνία της περιοχής με το δεξί, αναγκάζει τον Κουέστα να διώξει δύσκολα την μπάλα σε κόρνερ.