1
16:54

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό απόγευμα.

16:53

Η Κέρκυρα στο β' ημίχρονο ήταν καλύτερη του Ηρακλή, χωρίς κι αυτή να δημιουργήσει μεγάλες φάσεις, οπότε το ισόπαλο αποτέλεσμα κρίνετα δίκαιο.

16:53

Τέλος του αγώνα στο Καυτανζόγλειο.

16:52

90+3' Ο Θεοδωράκης στη θέση του Πασά στην τελευταία αλλαγή της Κέρκυρας.

16:51

90+1' Ο Κλέιτον εκτελεί φάουλ από το κέντρο, ο Ζιάμπαρης ζητάει νέο πέναλτι από τον ρέφερι.

16:49

3 λεπτά οι καθυστερήσεις στο β' ημίχρονο.

16:47

88' Αντεπίθεση του Ηρακλή, όμως η διαγώνια μπαλιά του Κουτρομάνου δεν φτάνει ποτέ στον Παπαδόπουλο και καταλήγει άουτ.

16:46

86' Μακρινό και άστοχο του αριστερό σουτ του Βιτλή.

16:44

85' Εναέριο βολέ του Πασά από το ύψος της περιοχής η μπάλα περνάει πάνω από την εστία του Ηρακλή.

16:43

84' Κόρνερ από αριστερά για την Κέρκυρα, αλλά στην εκτέλεσή του γίνεται φάουλ στον Ζιαμπάρη και σταματάει η φάση.

16:41

81' Ο διαιτητής Κατσικογιάννης "χαρίζει" την κίτρινη κάρτα στον Τουράμ για σκληρό φάουλ στον Κωστούλα. Θα ήταν η δεύτερη και συνεπώς αποβολή για τον επιθετικό της Κέρκυρας.

16:37

78' Ο Αποστολίδης στη θέση του Λινάρδου στη δεύτερη αλλαγή της Κέρκυρας.

16:35

76' Κόρνερ για τον Ηρακλή, αλλά ο Τουράμ παραχωρεί νέο κόρνερ.

16:34

75' Ο Παπαδόπουλος στη θέση του Ορφανίδη στην τρίτη και τελευταία αλλαγή του Ηρακλή.

16:34

74' Ωραία ενέργεια του Μπορικό από δεξιά, γυρίζει την μπάλα στον Νιαμπουγιού, που αστοχεί από το ύψος της μικρής περιοχής και ενώ πιάνει το εναέριο πλασέ.

16:32

73' Οφσάιντ ο Τουράμ.

16:30

71' Μακρινό σουτ του Κωστούλα, η μπάλα φεύγει ψηλά πάνω από την εστία της Κέρκυρας.

16:29

70' Ο Μπορικό στη θέση του Καθάριου στη δεύτερη αλλαγή του Ηρακλή.

16:25

66΄Σουτ του Τουράμ έξω από την περιοχή, η μπάλα κοντράρει στον Κωστούλα, χάνει δύναμη και φτάνει στην αγκαλιά του Κάχριμαν.

16:23

64' Ο Ζορμπάς στη θέση του Κόντου για την Κέρκυρα.

16:20

61' Κίτρινη κάρτα στον Γιαννίτση.

16:18

59' Κεφαλιά-πάσα του Κουτρομάνου στον Κλέιτον, όμως ο Βραζιλιάνος δεν βρίσκει καλά την μπάλα και πάει στα χέρια του Κουτζαβασίλη.

16:14

55' Κόρνερ για την Κέρκυρα από δεξιά, "καθαρίζει" με το κεφάλι ο Ζιαμπάρης.

16:13

54' Σουτ του Λινάρδου από το ύψος της περιοχής η μπάλα καταλήγει άουτ.

16:11

52' Σέντρα του Κουτρομάνου από δεξιά, ο Ορφανίδης δεν κοντρολάρει σωστά και ο Κουτζαβασίλης μαζεύει την μπάλα.

16:09

50' Κόρνερ για τον Ηρακλή, αλλά από την εκτέλεση του Κλέιτον, βγαίνει ο Κουτζαβασίλης και μπλοκάρει.

16:06

Δυνατό δεξί σουτ του Κρητικού από το ύψος της περιοχής, η μπάλα καταλήγει στο αριστερό "παραθυράκι" του Κάχριμαν και 1-1 το ματς, μόλις στο 19ο δευτερόλεπτο από την έναρξη του β' ημιχρόνου. Πρώτο γκολ για τον Κρητικό στην επαγγελματική καριέρα του!

16:05

46' ΓΚΟΛ για την ΚΕΡΚΥΡΑ!

16:05

Σέντρα στο β΄ημίχρονο.

15:47

Τέλος του α' ημιχρόνου με τον Ηρακλή να προηγείται 1-0.

15:46

1 λεπτό οι καθυστερήσεις στο α' ημίχρονο.

15:43

42' Σέντρα του Κουτρομάνου από δεξιά μπλοκάρει ο Κουτζαβασίλης.

15:42

42' Κίτρινη κάρτα στον Λινάρδο.