Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

16:48

Καλύτερη η ΑΕΛ που όμως δεν κατάφερε να βρει το γκολ της νίκης.

16:48

90'+4: Λήξη αναμέτρησης.

16:47

90'+4: Οφσάιντ ο Νούνιτς.

16:44

90': 4 λεπτά οι καθυστερήσεις.

16:36

83': Αλλαγή για την ΑΕΛ, Νούσιος αντί Μπαργκάν.

16:35

82': Οφσάιντ ο Φατιόν.

16:33

78': Μπαργκάν σουτάρει από θέση μέσα αριστερά, η μπλάλα κοντράρει, κόρνερ το οποίο περνά χωρίς κίνδυνο.

16:30

77': Κίτρινη στον Κοβάσεβιτς.

16:29

75': Αλλαγή για την Χάνθη, στην θέση του Μπαριέντος ο Σιλά.

16:25

72': Η ΑΕΛ πατάει καλύτερα στο γήπεδο και απείλει συνεχώς.

16:16

63': Αλλαγή για την Ξάνθη, Μελιόπουλος αντί Φάκκη.

16:12

59': ΔΟΚΑΡΙ ο Νούνιτς! Ο Ντέλετις πασάρει, ο Νούνιτς πλασάρει από θέση μέσα δεξιά, τον σταματάει το δοκάρι.

16:11

58': Κίτρινη στον Αμορίμ.

16:10

57': Αλλαγή για την Ξάνθη, Αμορίμ στην θέση του Σαρπόνγκ.

16:08

55': Σέντρα του Καρανίκα από δεξιά, σκαστό φυριστό σουτ του Μπαργκάν, άουτ.

16:07

54': Αλλαγή για την ΑΕΛ, Ζίβκοβιτς αντί Γιακιμόφσκι.

16:06

52': Κίτρινη στον Σαρπόνγκ.

16:02

49': Φατιόν σουτάρει έξω από την περιοχή, δυνατό του σουτ όμως, άουτ.

15:59

46': Αλλαγή για την ΑΕΛ, Σεσέροβιτς αντί Σικάφκα.

15:58

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου.

15:45

Δυνατό παιχνίδι και από τις δύο ομάδες, με τους γηπεδούχους να είναι πιο απειλητικοί.

15:44

45': Λήξη πρώτου ημιχρόνου.

15:42

43': Δυνατό σουτ του Μπαργκάν έξω από την περιοχή, η μπάλα άουτ.