0
19:11

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

19:10

Ο Λεβαδειακός κερδίζει με 1-0 τον Παναιτωλικό και ξαναμπαίνει δυναμικά στη «μάχη» για την παραμονή στη Σούπερ Λίγκα.

19:10

Λήξη του αγώνα.

19:07

90+2': Τρίτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Στανόγεβιτς δίνει τη θέση του στον Μητρόπουλο.

19:07

Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

19:06

90+1': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Χαμηλό γύρισμα του Μανά από τα δεξιά, ο Μάζουρεκ πλασάρει από την μικρή περιοχή, άουτ.

19:04

89': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Έξω ο Μαρκόφσκι, μέσα ο Ιωαννίδης.

18:58

Μπήκαμε στο τελευταίο δεκάλεπτο του αγώνα.

18:52

79': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Μέλεγκ παίρνει τη θεση του Σαβαντογκό.

18:47

71': Τρίτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Έξω ο Τσιγγάρας, μέσα ο Μάζουρεκ.

18:46

71': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Σέντρα του Νανζίς από τα αριστερά, ο Σαβαντογκό κάνει την προβολή, πάντω από τα δοκάρια η μπάλα.

18:43

68': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Ο Στανόγεβιτς εκτελεί το κόρνερ, ο Ουίλιαν βάζει το πόδι και παραλίγο να σημειώσει αυτογκόλ. Πέρασε εκτός αγωνιστικού χώρου η μπάλα, ήταν κόρνερ, άουτ έδειξε ο Παπαπέτρου.

18:42

67': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό από τα αριστερά.

18:39

64': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Ο Στανόγεβιτς εκτελεί χαμηλά το κόρνερ, ο Σαβαντογκό αφήνει τη μπάλα να περάσει και ο Αντιλέχου με σουτ από το ύψος του πέναλτι τη στέλνει μόλις άουτ.

18:38

63': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό από τα αριστερά. Εκτελείται με πάσα και νέο κόρνερ από την απέναντι πλευρά.

18:31

Ο Τσαμπούρης εκτελεί το πέναλτι, στη δεξιά γωνία του Γιαννακόπουλου. Έπεσε σωστά ο γκολκίπερ του Παναιτωλικού αλλά δεν κατάφερε να αποκρούσει.

18:30

54': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

18:29

Σέντρα από αριστερά, ο Μαρκόφσκι πάει να πάρει την κεφαλιά αλλά ο Άργκους τον απωθεί με το χέρι και τον ανατρέπει.

18:28

53': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

18:26

51': Οφσάιντ ο Μαρκόφσκι, σωστή υπόδειξη.

18:25

49': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό από τα δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:22

47': Κίτρινη κάρτα στον Άργκους.

18:21

46': Έναρξη δεύτερου ημιχρόνου.

18:18

Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Αμαράλ αντί Λιάβα.

18:04

Λεβαδειακός και Παναιτωλικός στο 0-0.

18:04

18:01

17:59

45': Αναγκαστική αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Έξω ο Μοράρ με πρόβλημα στα πλευρά, μέσα ο Μανά.

17:57

41': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Ο Σαβαντογκό σεντράρει από τα δεξιά, ο Μαρκόφσκια κάνει την προβολή, η μπάλα κοντράρει στον Μιχάι και περνά ελάχιστα δίπλα από το αριστερό κάθετο δοκάρι του Γιαννακόπουλου. Το κόρνερ εκτελείται αλλά δεν αποφέρει κάτι.

17:55

40': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό από τα δεξιά, σταματά η φάση για επιθετικό φάουλ του Ουίλιαν.

17:53

Ξεκινάει εκ νέου το ματς στο λεπτό.

17:52

36': Μικρή διακοπή στο ματς, έχει πρόβλημα ο Λιάβας και του παρέχονται οι πρώτες βοήθειες.

17:48

32': Οφσάιντ ο Μαρκόφσκι, σωστό.

17:41

25': Σουτ εκτός περιοχής από τον Στανόγεβιτς, μπλοκάρει ο Γιαννακόπουλος.

17:38

Συμπληρώθηκαν 23 λεπτά, κακό ματς βλέπουμε στη Λιβαδειά.

17:32

16': Κίτρινη κάρτα στον Τσοκάνη.

17:26

10': Διαγώνιο σουτ του Γκούγκα εντός περιοχής και δεξιά, πάνω από τα δοκάρια.

17:24

8': Οι Αγρινιώτες θέλουν να κρατήσουν τη μπάλα στα πρώτα λεπτό.

17:19

3': Ο Ουίλιαν σουτάρει υπό πίεση μέσα από την περιοχή και δεξιά, στα χέρια του Μπάγιτς η μπάλα.

17:16

17:13

Το διαιτητικό τιμ και οι παίκτες των δύο ομάδων κάνουν τώρα την επίσημη είσοδό τους στον αγωνιστικό χώρο.

16:58

Φίλες και φίλοι του a-sports.gr, καλησπέρα σας. Η αναμέτρηση ανάμεσα σε Λεβαδειακό και Παναιτωλικό, για την 21η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας, ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Μπάγιτς, Τσαμπούρης, Ρεκβιασβίλι, Αντιλέχου, Ντιόγκο, Ζησόπουλος, Στανόγεβιτς, Κονέ, Σαβαντογκό, Νανγκίς, Μαρκόφσκι
Αναπ: Μπαλαούρου, Παντελιάδης, Ιωαννίδης, Μέλεγκ, Καραχάλιος, Λιάγκας, Μητρόπουλος
Γιαννακόπουλος, Λιάβας, Τσοκάνης, Μιχάι, Άργκους, Λουσέρο, Τσιγγάρας, Γκούγκα, Ουίλιαν, Μπαΐροβιτς, Μοράρ
Αναπ: Κυριακίδης, Μανά, Δ. Γιαννιώτης, Μάρκος Πάουλο, Αμαράλ, Βασιλούδης, Μάζουρεκ
Διαιτητής: Παπαπέτρου (Αθηνών) Βοηθοί: Πάτρας (Μακεδονίας), Τζιώτζιος (Θράκης) 4ος: Βλάχος (Αν. Αττικής)