-
2
21:25

21:24

Δίκαιο διπλό για τον ανώτερο Ατρόμητο, που με 39 βαθμούς πλησιάζει στον πόντο την 3η της κατάταξης ΑΕΚ. Παραμένει 13ος ο ΠΑΣ με 20 βαθμούς.

21:24

90'+4: Λήξη του αγώνα, 0-2.

21:22

90'+3: Τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο, Κιβρακίδης αντί Ούμπιντες.

21:20

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:18

89': Ο Μάνος κάνει το σουτ από το ύψος του πέναλτι, ο Μέγιερι μπλοκάρει χωρίς δυσκολία.

21:17

88': Μανούσος αντί Ενσικουλού, δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

21:14

84': Κίτρινη στον Μέγιερι για καθυστέρηση.

21:11

82': Μπουσούλατζιτς αντί Ουάρντα, πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

21:10

81': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο, ο Ούμπιντες βρίσκει τον Ενσικουλού στα αριστερά της περιοχής, δεν θα τελειώσει καλά τη φάση ο παίκτης του Ατρομήτου, άουτ.

21:09

79': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Ο Μπρούνο τροφοδοτεί τον Κουλούρη, ο οποίος κάνει το δυνατό σουτ από θέση μέσα δεξιά και η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι, για να καταλήξει άουτ.

21:04

75': Ο Γιάκος σεντράρει από δεξιά, ο Αθανασιάδης πιάνει με δυσκολία την κεφαλιά, άουτ.

21:03

73': Ο Λεό κερδίζει κόρνερ για τον ΠΑΣ, δεν προκύπτει κάτι σημαντικό.

21:02

72': Σουτ του Ούμπιντες στην κίνηση κι εκτός περιοχής, άουτ.

21:01

71': Λεό αντί Κάστρο, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

21:01

71': Κίτρινη στον Αθανασιάδη για φάουλ στον Κατράνη.

20:58

69': Μακρινό σουτ του Ενσικουλού, καμία ανησυχία για τον Βελλίδη.

20:57

67': Πάντελιτς αντί Βιντάλ, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

20:55

65': 63%-37% η κατοχή μπάλας υπέρ του ΠΑΣ, αλλά δίχως κανένα αντίκρισμα.

20:53

63': Σουτ του Σάκιτς από θέση μέσα δεξιά κι ενώ είναι τελείως αφύλακτος, ο Βελλίδης μπλοκάρει.

20:47

58': Κίτρινη στον Ρισβάνη για φάουλ στον Αθανασιάδη.

20:42

52': Σουτ του Μάνου εκτός περιοχής και αριστερά, πολύ άστοχο.

20:41

52': Σουτ του Νικολιά, μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Μέγιερι.

20:40

Ο Χατζηισαΐας κάνει υπέροχη ατομική ενέργεια, πασάρει την κατάλληλη στιγμή στον Ουάρντα και ο Αιγύπτιος άσος με πλασέ στην κίνηση από το ύψος του πέναλτι αφήνει άγαλμα τον Βελλίδη, γράφοντας το 0-2.

20:39

50': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

20:35

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

20:21

Ισορροπημένο παιχνίδι στους «Ζωσιμάδες», το κρίνουν μέχρι στιγμής το γκολ του Κουλούρη για τον Ατρόμητο, αλλά και οι σημαντικές επεμβάσεις του Μέγιερι.

20:20

45'+2: Λήξη α' ημιχρόνου, 0-1.

20:20

45'+2: Ο Μάνος θα νικηθεί στο τετ α τετ από τον Μέγιερι! Μία ακόμη μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ.

20:18

45': Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:12

40': Σουτ του Ουάρντα εκτός περιοχής, ψηλά άουτ η μπάλα.

20:08

36': Συνεχίζει εντέλει ο Ρισβάνης στο παιχνίδι.

20:07

35': Ο Ρισβάνης έχει τραυματιστεί, ίσως προκύψει θέμα αποχώρησής του.

20:01

29': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ο Μιχαήλ δεν μπορεί να διώξει την μπάλα μετά το βολέ του Μέγιερι, ο Σάκιτς από μέσα δεξιά πασάρει στον Κουλούρη, που μόνος προ του Βελλίδη θα τη στείλει ψηλά άουτ.

19:56

24': Κίτρινη στον Χατζηισαΐα για φάουλ στον Μάνο.

19:54

22': Ο Μάνος σουτάρει από θέση μέσα δεξιά, με το πόδι διώχνει ο Μέγιερι, νέα σημαντική ευκαιρία για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

19:52

20': Διπλή σπουδαία ευκαιρία για τον ΠΑΣ! Δυνατό σουτ του Κάστρο λίγο έξω από την περιοχή, αντιδρά ενστικτωδώς ο Μέγιερι και στην επαναφορά ο Αθανασιάδης με σουτ στην κίνηση θα στείλει την μπάλα ψηλά άουτ.

19:48

16': Παραχωρεί κόρνερ ο Τζημόπουλος για τον Ατρόμητο, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Ούμπιντες.

19:47

15': Κίτρινη στον Κάστρο για φάουλ στον Ενσικουλού.

19:44

Ο Ούμπιντες εκτελεί φάουλ από δεξιά, ο Κουλούρης βγαίνει στην πλάτη της άμυνας του ΠΑΣ, εκμεταλλεύεται και την κακή έξοδο του Βελλίδη και με προβολή ανοίγει το σκορ, 0-1.

19:44

12': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!