0
16:52

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

16:51

Καλύτερο το β΄ μέρος με τον Εργοτέλη να αιφνιδιάζει τον ΑΟΧ-Κισσαμικό νωρίς και τους φιλοξενούμενους να ναι σαφώς καλύτεροι σε αυτό το 45λεπτο.

16:51

90'+5: Λήξη αναμέτρησης.

16:50

90'+4: Κίτρινη στο Έφορντ.

16:46

90': 5 τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:43

88': Αλλαγή για τον Εργοτέλη, Καπνίδης αντί Ιατρούδη.

16:42

86': Κόρνερ από δεξιά με τον Μπουρσέλη, μαζεύει ο Λαζαρίδης.

16:39

83': Διαγώνιο σουτ του Ροβίδη από θέση μέσα δεξία, η μπάλα περνάει λίγο αριστερά από το δοκάρι.

16:32

77': Αλλαγή για τον Εργοτέλη, στην θέση του Μπουτσάκη ο Κατσούρρι.

16:28

73': Κεφαλιά του Κάσσου, η μπάλα βρίσκει στο οριζόντιο δοκάρι και διώχνει ο Κατσιμήτρος.

16:27

72': Σεντράρει ο Γκίνη, κεφαλιά του Φαζού η μπάλα σταματάει στο δεξί δοκάρι.

16:24

68': Αλλαγή για τον Εργοτέλη, Ροβίδης αντί Κουατένγκ.

16:20

65': Ο Ρίσκι σουτάρει από μέσα δεξία, διώχνει ο Κατσιμήτρος.

16:18

63': Κάσσος σουτ έξω από την περιοχή, άουτ.

16:14

59': Αλλαφή για τον ΑΟΧ-Κισσαμικό, μέσα ο Κάσσος έξω ο Παπαχρήστος.

16:10

55': Αλλαγή για τον ΑΟΧ-Κισσαμικό, Αρναρέλλης αντί Χαλκιαδάκη.

16:04

49': Αναγκαστική αλλαγή για τον ΑΟΧ-Κισσαμικό, Γκίνη αντί Σελινιωτάκη.

16:02

Τσέλιος ανέβηκε ανενόχλητος χωρίς να τον μαρκάρει κανείς, σούταρε και νίκησε τον Λαζαρίδη.

16:01

46': ΓΚΟΛ για τον ΕΡΓΟΤΕΛΗ!

16:01

Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου.

15:45

Χαμηλοί οι ρυθμοί του αγώνα, βασικός παράγοντας ςίναι και ο βαρύς αγωνιστικός χώρος και η βροχή του δεν έχει σταματήσει.

15:45

45': Λήξη πρώτου ημιχρόνου.

15:38

40': Κίτρινη στον Μουμίν.

15:34

36': Κίτρινη στον Ζιούλη.

15:24

26': Κίτρινη στον Παπαχρήστο.

15:18

20': Δεύτερο πολυ καλό σουτ του Μπουτσάκη, άουτ.

15:17

19': Σουτ του Μπουτσάκη, μπλοκάρει ο Λαζαρίδης.

15:13

15': Σουτ του Σάλιακα περνάει άουτ.

15:11

13' Κόρνερ από τα αριστερά του Μουνίν, περνάει ανεκμετάλλευτο.

15:10

12': Κίτρινη στον Μπαχανάκ.

15:07

9': Τετ-α-τετ του Έφορντ, προλαβαίνει και μπλοκάρει ο Λαζαρίδης.

15:02

4': Μακρινό και συρτό σου του Σάλιακα, πολλά μέτρα δίπλα από το δεξί κάθετο δοκάρι του Κατσιμήτρου η μπάλα.

14:59

14:56

Το διαιτητικό τιμ και οι παίκτες των δύο ομάδων κάνουν τώρα την εμφάνισή τους στον αγωνιστικό χώρο.

14:54

Βρέχει αυτή την ώρα το Παγκρήτιο.

01:01

Φίλες και φίλοι του a-sports.gr, καλησπέρα σας. Η αναμέτρηση του Εργοτέλη με τον ΑΟΧ/Κισσαμικό, στο πλαίσιο της 17ης αγωνιστικής της Β' Εθνικής, ξεκινά σε περίπου 10 λεπτά.

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Κατσιμήτρος, Μαζουλουξής, Μπαχανάκ, Μπάτζιος, Μπουτσάκης, Μπουρσέλης, Μπρους, Τσέλιος, Ιατρούδης, Έφορντ, Κουατένγκ
Αναπ: Καλογεράκης, Οικονόμου, Ροβίθης, Λαμπάκης, Προβυδάκης, Κατσούρρι, Καπνίδης
Λαζαρίδης, Τόλι, Ζιούλης, Παπαχρήστος, Φαζός, Σισέ, Σελινιωτάκης, Σάλιακας, Μουμίν, Χαλκιαδάκης, Ρίσκι
Αναπ: Παπαδόπουλος, Αρναούτογλου, Γκίνη, Κάσσος, Βρεττός, Καραγιάνης, Αρναρέλλης
Διαιτητής: Κολύτας (Λασιθίου). Βοηθοί: Ζήρδας (Αθηνών), Γεωργακόπουλος (Πειραιά). 4ος: Σωτηριάδης (Λασιθίου)