2
20:54

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ.

20:52

Μεγάλη αντίδραση από την ΑΕΛ, που από το 2-0 στο ημίχρονο ισοφάρισε το ματς σε 2-2, ενώ έχει δίκαια παράπονα και από την διαιτησία και κυρίως για το οφσάιντ δεύτερο γκολ του Παναιτωλικού.

20:52

Τέλος του αγώνα στο Αγρίνιο.

20:51

90+4' Μακρινό διαγώνιο σουτ του Αμαράλ από τα αριστερά, η μπάλα καταλήγει άουτ.

20:49

Νέα διακοπή στο παιχνίδι. Καθυστέρηση μέσα στις καθυστερήσεις.

20:48

Με τρία σέντερ μπακ παίζει στο φινάλε του αγώνα η ΑΕΛ.

20:47

4 λεπτά οι καθυστερήσεις στο β' ημίχρονο.

20:45

89' Ο Μόρας στη θέση του Νούνιτς, στην τρίτη αλλαγή της ΑΕΛ. Υβριστικό σύνθημα από τους οπαδούς του Παναιτωλικού για τον αμυντικό της Λάρισας, που έχει παίξει και στην ομάδα του Αγρινίου.

20:43

85' Χάνει πολλές φάσεις ο διαιτητής Φωτιάς, όπως το φάουλ του Φατιόν πάνω στον Μανά έξω από την περιοχή της ΑΕΛ.

20:41

84' Σέντρα του Αμαράλ από αριστερά, κεφαλιά του Μοράρ, μπλοκάρει ο Κρίστινσον.

20:40

83' Κακό σουτ του Νούνιτς από το ύψος της περιοχής, εύκολα η μπάλα στην αγκαλιά του Γιαννακόπουλου.

20:39

82' Κίτρινη κάρτα ο Γκόλιας.

20:37

Συνεχείς διακοπές στο β' ημίχρονο. Ο Φατιόν στο έδαφος τώρα...

20:35

78' Ο Μαλής στη θέση του Άργκους, στην τρίτη, τελευταία και αναγκαστική αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

20:34

Πρόβλημα για τον Άργκους, που θα βγει από το παιχνίδι.

20:31

74' Ο Τσιγγάρας στη θέση του Λουσέρο για τον Παναιτωλικό.

20:28

71' Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΛ, με τον Νούνιτς να φεύγει στην κόντρα, αλλά το διαγώνιο σουτ από τα δεξιά να είναι άστοχο.

20:27

70' Κίτρινη κάρτα στον Φατιόν.

20:26

Ο Φατιόν εκτελεί το πέναλτι, στέλνει την μπάλα αριστερά και τον Γιαννακόπουλο δεξιά και κάνει το 2-2.

20:26

68' ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

20:25

67' Πέναλτι για την ΑΕΛ! Ο Λιάβας πέφτει πάνω στον Μπαργκάν, που έμπαινε από αριστερά και τιμωρείται και με κίτρινη κάρτα.

20:23

66' Κίτρινη κάρτα στον Αμαράλ.

20:20

63' ο Σικάβκα στη θέση του Λεοζίνιο.

20:20

63' Ο Μοράρ στη θέση του Μπαϊροβιτς.

20:19

Σέντρα του Ντέλετιτς από δεξιά, καρφωτή κεφαλιά του Φατιόν από το ύψος του πέναλτι και 2-1 το σκορ.

20:19

62' ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

20:17

61' Κόρνερ από τα αριστερά για τον Παναιτωλικό, όμως ο Κρίστινσον με γροθιές διώχνει την μπάλα στην εκτέλεση του Μάζουρεκ.

20:15

Πολλά λάθη, κακός ρυθμός στο παιχνίδι.

20:13

Ανακτάει τα ηνία του αγώνα ο Παναιτωλικός.

20:11

54' Ο Λεοζίνιο εκτελεί φάουλ από τα δεξιά, βγαίνει ο Γιαννακόπουλος και μπλοκάρει την μπάλα.

20:10

Η ΑΕΛ έχει την κατοχή της μπάλας, αλλά δυσκολεύεται να κάνει επικίνδυνες φάσεις.

20:07

50' Κόρνερ από τα δεξιά για την ΑΕΛ, το εκτελεί ο Λεοζίνιο, βγαίνει ο Γιαννακόπουλος και μαζεύει την μπάλα.

20:06

49' Γέμισμα του Μπέρτου από δεξιά από το χώρο του κέντρου, άνετα ο Γιαννακόπουλος μπλοκάρει την μπάλα.

20:04

47' Δεύτερη φορά χαρίζεται ο ρέφερι, Φωτιάς, στον Γουίλιαν, που χτυπάει με τον αγκώνα τον Μπέρτο και έπρεπε να δει κίτρινη κάρτα.

20:03

46' Ο Μπαργκάν στη θέση του Ακόστα για την ΑΕΛ.

20:02

Ξεκινάει το β' ημίχρονο.

19:46

Τέλος του α' ημιχρόνου.

19:45

45+1' Η κεφαλιά του Λεοζίνιο περνάει άουτ, μετά τη σέντρα του Φατιόν από τα αριστερά.

19:45

1 λεπτό οι καθυστερήσεις στο α' ημίχρονο.

19:44

44' Κόρνερ για την ΑΕΛ.

19:42

Σκόρερ ο Μπαϊροβιτς για το 2-0, όμως φεύγει από θέση οφσάιντ, όταν δέχεται την κεφαλιά πάσα του Μανά και με σουτ από κοντά σκοράρει. Λάθος του β' βοηθού Καρσιώτη.

19:42

42' ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!